Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

O pohár starostu Ružinova [2019-03-24] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Lakota JanBratislavska sachova akademia1302Z-C14998
2Striskova LuciaKsn Bratislava1273Z-D14787
3Bochnickova SimonaKsn Bratislava1398Z-D14776
4Fajtakova SilviaZahoracky Sachovy Klub1362Z-D14765
5Kapolkova GretaKsn Bratislava1399Z-D14660
6Kubikova NinaKsn Bratislava1198Z-D14655
7Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C14651
8Krupa AndrejLokomotiva Caissa Bratislava1003Z-C11647
9Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1229Z-C8644
10Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1038Z-C11641
11Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C838
12Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1140Z-D1137
13Zalesky DanielSk Slovan Bratislava1000Z-C1436
14Kyselica DanielLokomotiva Caissa Bratislava1089Z-C11535
15Havaldova NataliaKsn Bratislava1078Z-D11534
16Krisko VladimirSk Slovan Bratislava1135Z-C14533
17Jursova ElenaLokomotiva Caissa Bratislava1167Z-D11532
18Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14531
19Bruskin MarthaBratislavska sachova akademia1000Z-D11530
20Benci JozefSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11529
21Cerven MatusBratislavska sachova akademia1000Z-C14528
22Pekar JurajBratislavska sachova akademia1000Z-C1427
23Horvath JanSk Slovan Bratislava1332Z-C1426
24Kajaba MatusBratislavska sachova akademia1000Z-C1125
25Jursa JurajLokomotiva Caissa Bratislava1022Z-C824
26Stanek AndrejKruzok Dubravan1000Z-C8423
27Ondrejcak GregorBratislavska sachova akademia1000Z-C14422
28Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8421
29Puss SilvesterTSM Slovan Bratislava1000Z-C8420
30Galechkina TaisiyaBratislavska sachova akademia1000Z-D14419
31Kozub LukasBratislavska sachova akademia1000Z-C11418
32Valentova SophiaKsn Bratislava1125Z-D11417
33Boros DavidMsk Corvin Velky Meder1135Z-C8416
34Nedeliak MatejBratislavska sachova akademia1000Z-C11415
35Ulrich FilipKlokan Bratislava1000Z-C8414
36Vrabel Michal JurajBratislavska sachova akademia1000Z-C11413
37Hamid Hanka LeilaBratislavska sachova akademia1000Z-D14412
38Tonhajzer MatusLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C1111
39Sirota Oskar AndrejZS Za kasarnou Bratislava1000Z-C8310
40Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C839
41Kusy MichalBratislavska sachova akademia1000Z-C1138
42Nedeliak OliverBratislavska sachova akademia1000Z-C1437
43Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D836
44Hasala RichardBratislavska sachova akademia1000Z-C1135
45Kmetova VanesaKlokan Bratislava1000Z-D84
46Valent TheoKSN Bratislava1000Z-C823
47Hrdina TobiasBratislava Ruzinov1000Z-C1112
48Malcek JakubZS Za kasarnou Bratislava1000Z-C111
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -