Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Jarný šachový festival v Cenade [2019-04-06] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Striskova LuciaKsn Bratislava1273Z-D14123
2Skach LubomirLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C14112
3Kubikova NinaKsn Bratislava1198Z-D14101
4Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D1190
5Bochnickova SimonaKsn Bratislava1398Z-D14685
6Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1229Z-C8680
7Boros DavidMsk Corvin Velky Meder1135Z-C8676
8Rak MartinSk Doprastav Bratislava1169Z-C14672
9Romanova ElaSk Skalica1455Z-D14669
10Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14666
11Malaschitz TeodorSk Doprastav Bratislava1156Z-C11663
12Rybiansky JergusSk Slovan Bratislava1395Z-C14663
13Havaldova NataliaKsn Bratislava1078Z-D11661
14Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8661
15Sahidi SearKSN Bratislava1129Z-C11659
16Karapetsas AthanasiosSk Trencin1198Z-C1158
17Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C1457
18Krisko VladimirSk Slovan Bratislava1135Z-C1456
19Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1038Z-C11555
20Kapolkova GretaKsn Bratislava1399Z-D14554
21Krupa AndrejLokomotiva Caissa Bratislava1003Z-C11553
22Kyselica DanielLokomotiva Caissa Bratislava1089Z-C11552
23Holly FilipSzs Cenada Bratislava1000Z-C11551
24Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8550
25Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8549
26Benci JozefSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11548
27Bernard MartinLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C14547
28Jursa JurajLokomotiva Caissa Bratislava1022Z-C8546
29Dubanova KristinaSk Skalica1086Z-D14546
30Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C8544
31Valentova SophiaKsn Bratislava1125Z-D11543
32Bruskin MarthaBratislavska sachova akademia1000Z-D11542
33Sahidi ShabirKSN Bratislava1153Z-C1441
34Zalesky DanielSk Slovan Bratislava1000Z-C1440
35Vrabel Michal JurajBratislavska sachova akademia1000Z-C1139
36Cerven MatusBratislavska sachova akademia1000Z-C1438
37Brechtl SamuelTatran Bratislava1181Z-C1437
38Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C836
39Seleng TiborSzs Cenada Bratislava1000Z-C1135
40Hunady LukasSzs Cenada Bratislava1000Z-C11434
41Pavelka HugoSzs Cenada Bratislava1000Z-C14433
42Furdik MatusTatran Tilgnerka1000Z-C11432
43Tichy GregorSzs Cenada Bratislava1000Z-C11431
44Tonhajzer MatusLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11430
45Puss SilvesterTSM Slovan Bratislava1000Z-C8429
46Zachar PeterZS Za kasarnou Bratislava1000Z-C14428
47Jursova ElenaLokomotiva Caissa Bratislava1167Z-D11427
48Travnicek TeoZS Cernysevseho 8 Bratislava1000Z-C14426
49Duk PeterSpojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11425
50Simon SamuelTatran Bratislava1000Z-C14424
51Osadsky SamuelZahoracky Sachovy Klub1000Z-C11423
52Osadsky DamianIndividualny clen1000Z-C14422
53Ungvarsky CyrilSzs Cenada Bratislava1000Z-C1121
54Richter MichalSzs Cenada Bratislava1000Z-C1420
55Certik JaroslavTatran Bratislava1000Z-C1119
56Schnitzer PatrickZS Cernysevseho 8 Bratislava1000Z-C1418
57Konecny DanielSzs Cenada Bratislava1000Z-C1117
58Szabova LuciaTatran Bratislava1000Z-D11316
59Stuska PatrikTatran Tilgnerka1000Z-C11315
60Tichy FrederikSzs Cenada Bratislava1000Z-C14314
61Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8313
62Sobolic MatejTatran Tilgnerka1000Z-C11312
63Pisarcik RichardBratislava1000Z-C8311
64Viktorin SimonCVC Malacky1000Z-C8310
65Garus RomanZS Turnianska Bratislava1000Z-C1139
66Bachleda OskarSzs Cenada Bratislava1000Z-C1138
67Livnansky TomasZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C837
68Sirota Oskar AndrejZS Za kasarnou Bratislava1000Z-C86
69Malcek JakubZS Za kasarnou Bratislava1000Z-C115
70Valent TheoKSN Bratislava1000Z-C824
71Valovic MarekNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C823
72Ulrich FilipKlokan Bratislava1000Z-C822
73Kmetova VanesaKlokan Bratislava1000Z-D811
-Compel DanielSk Slovan BratislavaC-
-Petrek DominikSk TomasovC-
-Paluska KarolSk Doprastav BratislavaC-
-Havalda SamuelKsn BratislavaC7-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -