Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Rača Open GPX [2019-05-04] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kubikova NinaKsn Bratislava1198Z-D14150
2Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C14139
3Bochnickova SimonaKsn Bratislava1398Z-D146128
4Lakota JanBratislavska sachova akademia1302Z-C146117
5Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C14112
6Fajtakova SilviaZahoracky Sachovy Klub1362Z-D14107
7Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1229Z-C8103
8Dzivak JozefLokomotiva Trnava1000Z-C1499
9Romanova ElaSk Skalica1455Z-D1496
10Sahidi SearKSN Bratislava1129Z-C11593
11Kapolkova GretaKsn Bratislava1399Z-D14590
12Dzivak JanLokomotiva Trnava1364Z-C11589
13Paksi AlexanderSk Skalica1000Z-C11588
14Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8587
15Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11586
16Krupa AndrejLokomotiva Caissa Bratislava1003Z-C11585
17Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11584
18Krisko VladimirSk Slovan Bratislava1135Z-C14583
19Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11582
20Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8581
21Sahidi ShabirKSN Bratislava1153Z-C1480
22Horvath JanSk Slovan Bratislava1332Z-C1479
23Kyselica DanielLokomotiva Caissa Bratislava1089Z-C1178
24Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C1477
25Rybiansky JergusSk Slovan Bratislava1395Z-C1476
26Libich OliverSk Komplet Modranka1039Z-C1175
27Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1038Z-C11474
28Banas KamilSk Modra1159Z-C14473
29Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C8472
30Skach LubomirLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C14471
31Zalesky DanielSk Slovan Bratislava1000Z-C14470
32Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14469
33Bernard MartinLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C14468
34Pisarcik RichardBratislava1000Z-C8467
35Dubanova KristinaSk Skalica1086Z-D14466
36Libich SimonSK Komplet Modranka1106Z-C14465
37Cerven MatusBratislavska sachova akademia1000Z-C14464
38Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1140Z-D11463
39Furdik MatusTatran Tilgnerka1000Z-C11462
40Kajaba MatusBratislavska sachova akademia1000Z-C11461
41Jursa JurajLokomotiva Caissa Bratislava1022Z-C8460
42Vrabel Michal JurajBratislavska sachova akademia1000Z-C11459
43Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C8458
44Dvorak AlfredSk Slovan Bratislava1000Z-C11457
45Tung Lam Do VanBratislavska sachova akademia1000Z-C8456
46Banas SamuelSk Modra1009Z-C11455
47Dargaj SamuelBratislavska sachova akademia1000Z-C14455
48Bruskin MarthaBratislavska sachova akademia1000Z-D11453
49Valentova SophiaKsn Bratislava1125Z-D1152
50Osadsky SamuelZahoracky Sachovy Klub1000Z-C1151
51Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D1150
52Nedeliak MatejBratislavska sachova akademia1000Z-C1149
53Stanek AndrejKruzok Dubravan1000Z-C848
54Certik JaroslavTatran Bratislava1000Z-C1147
55Matus MartinBratislavska sachova akademia1000Z-C1146
56Livnansky TomasZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C845
57Jursova ElenaLokomotiva Caissa Bratislava1167Z-D11344
58Benci JozefSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11343
59Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D11342
60Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8341
61Iakovlieva SofiaSk Doprastav Bratislava1000Z-D14340
62Hrusovsky HugoBratislavska sachova akademia1000Z-C11339
63Guller PatrikBratislavska sachova akademia1000Z-C11338
64Sirota Oskar AndrejZS Za kasarnou Bratislava1000Z-C8337
65Stiftova TerezaBratislavska sachova akademia1000Z-D14336
66Streska SebastianBratislavska sachova akademia1000Z-C8335
67Nedeliak OliverBratislavska sachova akademia1000Z-C14334
68Kadela Filip MilanKruzok Slovan Bratislava1000Z-C14333
69Matejka DanielBratislavska sachova akademia1000Z-C11332
70Osadsky DamianIndividualny clen1000Z-C14331
71Stasik AlanBratislavska sachova akademia1000Z-C11330
72Sobolic MatejTatran Tilgnerka1000Z-C11329
73Juhas DanielBratislavska sachova akademia1000Z-C8328
74Sucansky SamuelBratislavska sachova akademia1000Z-C8327
75Zika OndrejBratislavska sachova akademia1000Z-C14326
76Tarovsky PeterBratislavska sachova akademia1000Z-C11325
77Martyscak JurajTatran Tilgnerka1000Z-C11324
78Stiftova TamaraBratislavska sachova akademia1000Z-D8323
79Duk PeterSpojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C1122
80Bezak SamuelBratislavska sachova akademia1000Z-C1121
81Adamovic MatejBratislavska sachova akademia1000Z-C1120
82Bodis Sebastian SamuelBratislavska sachova akademia1000Z-C1119
83Vachuda AlexBratislavska sachova akademia1000Z-C1418
84Klimo MatejBratislavska sachova akademia1000Z-C1117
85Fajcik ViktorBratislavska sachova akademia1000Z-C11216
86Frano TomasBratislavska sachova akademia1000Z-C11215
87Martinovic MarianBratislavska sachova akademia1000Z-C14214
88Kadela FedorKruzok Slovan Bratislava1000Z-C11213
89Cukan LukasBratislavska sachova akademia1000Z-C8212
90Viktorin SimonCVC Malacky1000Z-C8211
91Valent TheoKSN Bratislava1000Z-C8210
92Zilik DanielBratislavska sachova akademia1000Z-C1129
93Zika JurajBratislavska sachova akademia1000Z-C828
94Poliacik JakubBratislavska sachova akademia1000Z-C827
95Becker ArseneSK Slovan Bratislava1000Z-C1426
96Dubrovska MariaTatran Tilgnerka1000Z-D1125
97Psotna RomanaTsm Slovan Bratislava1000Z-D824
98Garcia SebastianBratislavska sachova akademia1000Z-C113
99Trajlinek MartinBratislavska sachova akademia1000Z-C82
100Kostovsky SimonBratislavska sachova akademia1000Z-C81
101Fajta JanBratislavska sachova akademia1000Z-C811
102Badura RobertBratislavska sachova akademia1000Z-C81
103Banas DanielSk Modra1000Z-C81
104Stuska PatrikTatran Tilgnerka1000Z-C1111
105Ondrovic TomasBratislavska sachova akademia1000Z-C1111
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -