Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Zobor Cup - 6.turnaj [2019-03-23] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Marosi MichalCVC Junior Bojnice1069Z-C1198
2Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1257Z-C1487
3Sitar AndrejNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C1176
4Klimek MartinSk Senec1000Z-C14565
5Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11560
6Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11555
7Szabo GergelySk Pribeta1249Z-C14551
8Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11547
9Libich OliverSk Komplet Modranka1039Z-C11544
10Palugyai BenceSk Pribeta1000Z-C14541
11Vojtko Patrik JanSK Komplet Modranka1093Z-C1438
12Oruzinsky JurajZsk Vrbove - Sach1239Z-C11437
13Zahorcsek FerencSk Pribeta1000Z-C14436
14Libich SimonSK Komplet Modranka1106Z-C14435
15Gasperan EmilNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11434
16Belak MatusZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1275Z-C14433
17Sloboda RudolfZS Tribecska Topolcany1000Z-C14432
18Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11431
19Kocner MarianUNES1000Z-C11430
20Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11429
21Chabron JanUNES1000Z-C1128
22Hasala RichardBratislavska sachova akademia1000Z-C1127
23Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D1126
24Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D1125
25Kisac MarcelZs Jacovce1000Z-C1124
26Jancovicova TamaraZsk Vrbove - Sach1000Z-D14323
27Bobak AlexanderZS Tribecska Topolcany1000Z-C11322
28Palka SamuelNitrianska sachova akademia1280Z-C14321
29Rancso AdamSK Pribeta1000Z-C11320
30Strapek SimonUNES1000Z-C11319
31Vrazba AlexUnes1000Z-C11318
32Diachenko MykhailoZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C8317
33Chudo SimonSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C11316
34Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14315
35Gaher DanielZS Nabrezie mladeze Nitra1000Z-C11314
36Bobak SamuelZS Tribecska Topolcany1000Z-C8313
37Benko TomasNitrianska sachova akademia1359Z-C1112
38Hrncirova SilviaSk Komplet Modranka1000Z-D1411
39Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C11210
40Valovic MarekNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C829
41Kujundzic NikolaZs Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C1428
42Kukucka NatanaelZS Benkova Nitra1000Z-C1127
43Sedlar PatrikZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C826
44Trnkus SimonZS Benkova Nitra1000Z-C825
45Galova AdelaZS Benkova Nitra1000Z-D824
46Vailingova VilmaZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-D813
47Schmidtova SophiaZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-D812
48Kincelova Diana SarahZS Benkova Nitra1000Z-D801
-Benko MartinNitrianska Sachova AkademiaC5-
-Kovac NicolasTopolciansky Sachovy KlubC5-
-Zudorova MiroslavaNitrianska Sachova AkademiaC-
-Novansky FilipZs Skultetyho TopolcanyC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -