Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 6.kolo [2019-03-23] - Bijacovce
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Rak MartinSk Doprastav Bratislava1169Z-C14114
2Gyori Samuel1 Sk Kosice1193V-C146103
3Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C1492
4Koska JiriSK BLS Bardejov1213V-C1481
5Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D1476
6Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14571
7Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14567
8Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14563
9Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14560
10Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C11557
11Vresilovic MatusTj Slovan Smizany1000V-C11554
12Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11553
13Lizak MartinSk CVC Lendak1000V-C11552
14Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C1451
15Jadron MarekSpisska Nova Ves1000V-C1450
16Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C849
17Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C848
18Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11447
19Kapral RolandMSK KdV Kezmarok1103V-C14446
20Stolar FlorianSk CVC Lendak1145V-C11445
21Halcinova BlazenaCvc Lendak1000V-D11444
22Selvek DavidSk CVC Lendak1000V-C14443
23Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C11442
24Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11441
25Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C11440
26Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14439
27Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C11438
28Martinko MarekSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C11437
29Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14436
30Sebest JanSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C1435
31Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D834
32Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1000V-D833
33Gyori David1 Sk Kosice1388V-C1432
34Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1000V-D831
35Geci RichardZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C1130
36Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11329
37Lorko HugoZs Komenskeho Smizany1000V-C11328
38Klocek TobiasSK Stropkov-Svidnik1000V-C11327
39Kapitancikova KlaudiaZs Komenskeho Smizany1000V-D14326
40Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C14325
41Polcin FilipSpisska Teplica1000V-C8324
42Kvokacka JakubZS Kupelna Presov1000V-C11323
43Badzik MartinZS Pov sv kriza Smizany1000V-C8322
44Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D8321
45Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C11320
46Slobodnikova SophiaSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14319
47Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C818
48Kacmarik AdamZS Mirka Nespora Presov1000V-C1117
49Palkovic FilipZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C816
50Cervenova KarinZS a MS Spisska Teplica1000V-D1115
51Zrost BystrikTj Slovan Smizany1000V-C1114
52Gurcik DanielZS Nad Medzou Spisska Nova Ves1000V-C1413
53Zekuciova MartinaZS Pov sv kriza Smizany1000V-D1112
54Macaj StanislavSk Cvc Lendak1000V-C8211
55Markotan BrunoZS Pov sv kriza Smizany1000V-C8210
56Slatkovsky BenjaminSpisske Vlachy1000V-C829
57Seligova MariaZS a MS Spisska Teplica1000V-D828
58Komara KristianSk Bijacovce1000V-C827
59Stefancik LukasSk Bijacovce1000V-C116
60Baleja TomasZs Komenskeho Smizany1000V-C145
61Edmondson Dominic ArronZS Pov sv kriza Smizany1000V-C144
62Valko MatusSk Bijacovce1000V-C113
63Skokanova Sofia MariaZS a MS Spisska Teplica1000V-D1112
64Halcin JanCvc Lendak1000V-C81
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -