Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Okresná žiacka liga Snina - 6.kolo [2019-03-21] - Snina
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Smetana PeterSachy Reinter1010V-C1195
2Hudak JanZS Studentska Snina1000V-C11684
3Marcinko Michal JanGymnazium Snina1086V-C1173
4Hancarik AdamZS Dlhe nad Cirochou1000V-C1462
5Harvan MichalZS Stakcin1000V-C14557
6Lucova KarolinaSachy Reinter1005V-D14552
7Gergelcik SebastianCSS Snina1000V-C14548
8Harvan SamuelCZS Bela nad Cirochou1000V-C14544
9Lenko RobertZS Studentska Snina1000V-C1141
10Drabova NoemiZS Dlhe nad Cirochou1000V-D1138
11Kuskov OliverSachy Reinter1110V-C11435
12Lauric OliverZS Studentska Snina1000V-C14434
13Rehahla MoussaZS POH Snina1000V-C11433
14Hunara AurelZS Studentska Snina1000V-C11432
15Zboraj PatrikCZS Bela nad Cirochou1000V-C11431
16Sicak AlexZS Studentska Snina1000V-C11430
17Valcerova MichaelaCZS Bela nad Cirochou1000V-D1429
18Szczygel ViktorSK Modra nad Cirochou1000V-C1128
19Balaz OndrejCZS Bela nad Cirochou1000V-C11327
20Burik DominikZS Dlhe nad Cirochou1000V-C326
21Stasko SamuelZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14325
22Fedorkova KatarinaZS Stakcin1000V-D14324
23Gnip MartinCZS Bela nad Cirochou1000V-C14323
24Galajdova NikolaCZS Bela nad Cirochou1000V-D11322
25Britan BenjaminCZS Bela nad Cirochou1000V-C14321
26Cornanicova MichaelaZS Studentska Snina1000V-D11320
27Hudakova EmaZS Studentska Snina1000V-D11319
28Fedorko PeterZS Stakcin1000V-C14318
29Kocurova VanessaZS Studentska Snina1000V-D1117
30Copik JurajCSS Snina1000V-C1416
31Bromberger OliverZS POH Snina1000V-C1415
32Gnip NikolasCZS Bela nad Cirochou1000V-C1414
33Andrejko OndrejCSS Snina1000V-C1413
34Pacolak TimurZS Studentska Snina1000V-C812
35Tomek FilipZS Studentska Snina1000V-C811
36Gnipova TamaraCZS Bela nad Cirochou1000V-D810
37Sabo AdamCzs Bela Nad Cirochou1000V-C1129
38Janovkova TimeaZS Studentska Snina1000V-D1128
39Petro RomanCZS Bela nad Cirochou1000V-C1427
40Lojan JurajCZS Bela nad Cirochou1000V-C826
41Hubner GabrielZS KOmenskeho Snina1000V-C825
42Koptar OliverZS Komenskeho Snina1000V-C1124
43Rilakova JankaZS Studentska Snina1000V-D113
44Pavlik MarianZS Studentska Snina1000V-C812
45Sinorova SofiaZS Studentska Snina1000V-D1111
-Surmaj JakubZs Studentska SninaC5-
-Mihalo DanielZs Poh SninaC4-
-Telvakova IvanaZs Studentska SninaC-
-Dzurkova SaraZs Dlhe Nad CirochouC5-
-Andrejcik DavidZs Poh SninaC4-
-Lytvinenko RomanGymnazium SninaC4-
-Pisko TomasCzs Bela Nad CirochouC5-
-Valko MichalCZS Bela nad CirochouC6-
-Dudasova DanielaZs Studentska SninaC5-
-Kapral MartinZs StakcinC4-
-Hanicak LukasGymnazium SninaC4-
-Verbicky AdamGymnazium SninaC4-
-Sabo DanielCzs Bela Nad CirochouC4-
-Svajka PatrikZS Studentska SninaC4-
-Gnip MarianCzs Bela Nad CirochouC-
-Gazdova SonaZs Dlhe Nad CirochouC-
-Harmanos PatrikZs Poh SninaC3-
-Tyss TomasZS Studentska SninaC3-
-Kolomaznik JurajZS Studentska SninaC3-
-Kohut FilipZs Dlhe Nad CirochouC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -