Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Zobor Cup - 7.turnaj [2019-04-13] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Horvath JanSk Slovan Bratislava1332Z-C146108
2Belan MartinZS Tribecska Topolcany1101Z-C1497
3Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1257Z-C1486
4Oruzinsky JurajZsk Vrbove - Sach1239Z-C1175
5Ballo FilipSk Podpolanie1000S-C1470
6Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1140Z-D11565
7Novomeska KarinSk Stefanov1203Z-D11561
8Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1038Z-C11557
9Kdyr PatrikCVC Detva1000S-C14554
10Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11551
11Szabo AkosSk Pribeta1282Z-C14548
12Cerven MatusBratislavska sachova akademia1000Z-C1447
13Palugyai BenceSk Pribeta1000Z-C1446
14Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11445
15Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8444
16Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C8443
17Szabo GergelySk Pribeta1249Z-C14442
18Jancovicova TamaraZsk Vrbove - Sach1000Z-D14441
19Dzivak JanLokomotiva Trnava1364Z-C11440
20Palka SamuelNitrianska sachova akademia1280Z-C14439
21Zahorcsek FerencSk Pribeta1000Z-C14438
22Kocner MarianUNES1000Z-C11437
23Benko TomasNitrianska sachova akademia1359Z-C11436
24Pinter OndrejNitrianska sachova akademia1195Z-C14435
25Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8434
26Jurik FilipCVC Detva1000S-C11433
27Rancso AdamSK Pribeta1000Z-C11432
28Sloboda RudolfZS Tribecska Topolcany1000Z-C1431
29Dzivak JozefLokomotiva Trnava1000Z-C1430
30Lacsny NatanNitrianska sachova akademia1317Z-C1129
31Chabron JanUNES1000Z-C1128
32Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C1127
33Diachenko MykhailoZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C8326
34Angus AndrejZsk Vrbove - sach1000Z-C14325
35Bobak AlexanderZS Tribecska Topolcany1000Z-C11324
36Kdyr DominikCVC Detva1000S-C11323
37Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D11322
38Zakopcan DanielNitrianska sachova akademia1095Z-C14321
39Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14320
40Livnansky TomasZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8319
41Osadsky SamuelZahoracky Sachovy Klub1000Z-C11318
42Jancik JamesSZS Gorkeho Skalica1000Z-C14317
43Jurikova DanielaCVC Detva1000S-D8316
44Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11315
45Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1114
46Silhavy MichalZS a MS Trakovice1000Z-C1113
47Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8212
48Silhavy PeterZS a MS Trakovice1000Z-C14211
49Bobak SamuelZS Tribecska Topolcany1000Z-C8210
50Valovic MarekNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C829
51Rancso NikolettSK Pribeta1000Z-D828
52Cesnek MartinSK Komplet Modranka1000Z-C827
53Belak MatusZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1275Z-C146
54Kujundzic NikolaZs Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C145
55Osadsky DamianIndividualny clen1000Z-C1414
56Viktorin SimonCVC Malacky1000Z-C813
57Gaher DanielZS Nabrezie mladeze Nitra1000Z-C1112
58Schmidtova SophiaZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-D811
-Kovac NicolasTopolciansky Sachovy KlubC5-
-Zudorova MiroslavaNitrianska Sachova AkademiaC-
-Benko MartinNitrianska Sachova AkademiaC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -