Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

O putovný pohár kniežaťa Pribinu [2019-03-22] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1257Z-C1494
2Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D1483
3Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C1472
4Jurik DominikSk Trencin1000Z-C1161
5Benko TomasNitrianska sachova akademia1359Z-C11556
6Lacsny NatanNitrianska sachova akademia1317Z-C11551
7Chabron JanUNES1000Z-C11547
8Cerenka AndrejZS kniezata Pribinu Nitra1170Z-C14543
9Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11540
10Matejov AlexNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14537
11Zakopcan DanielNitrianska sachova akademia1095Z-C14434
12Sykorova NinaNitrianska sachova akademia1215Z-D11433
13Supa SamuelNitrianska Sachova Akademia1305Z-C14432
14Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11431
15Gaborova KarinZS Kolinany1000Z-D14430
16Plandora SamuelUNES1000Z-C11429
17Szoke JakubZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C14428
18Kocner MarianUNES1000Z-C11427
19Lopos AlexZS Topolova Nitra1000Z-C11426
20Kondeova ZuzanaZS Topolova Nitra1000Z-D14425
21Kujundzic NikolaZs Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C14424
22Ondruska IvanNitrianska sachova akademia1000Z-C1123
23Geletic DavidZs Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C1422
24Salka TimotejNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11321
25Golha MatusZS Topolova Nitra1000Z-C8320
26Galuscakova EmaPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D11319
27Pechociakova PetraPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14318
28Vrazba AlexUnes1000Z-C11317
29Lesko SimonUNES1000Z-C8316
30Diachenko MykhailoZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C8315
31Cerenka SamuelZs Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C14314
32Valovic MarekNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C8313
33Vago BorisZS Na Horke Nitra1000Z-C14312
34Yagoubiova LailaZs Kniezata Pribinu Nitra1000Z-D1111
35Borsukova EsterZS Krala Svatopluka Nitra1000Z-D1410
36Racekova AlexandraZS Na Horke Nitra1000Z-D119
37Srank DanielNitrianska Sachova Akademia1000Z-C1428
38Depes MaxZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C1127
39Kelemen EnzoUNES1000Z-C826
40Vilinova AlexandraPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D1425
41Vajlingova VilmaZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-D84
42Mojsky TomasUNES1000Z-C83
43Knapo TimotejUNES1000Z-C82
44Schmidtova SophiaZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-D811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -