Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Spektrum chess - 4.turnaj [2019-03-30] - Žilina
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C8110
2Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C14699
3Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D1188
4Slivon StanislavMKSS SK Kysucke Nove Mesto1139S-C1477
5Magdik PeterSks Dubnica nad Vahom1075Z-C14572
6Karapetsas AthanasiosSk Trencin1198Z-C11567
7Cerven SamuelTj Slavia Caissa Cadca1325S-C11563
8Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C14559
9Mrmusova MagdalenaTj Slavia Caissa Cadca1141S-D11556
10Deverova PetraCVC Zilina1300S-D14553
11Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C1450
12Kapitulcin MatejCVC Zilina1136S-C1449
13Simunek MatejTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C1148
14Haasova TimeaSk Rajec1174S-D1147
15Krakorova HanaSk Komplet Modranka1406Z-D1446
16Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1145
17Zelenka MatejSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C8444
18Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C14443
19Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1103Z-D14442
20Blasko LukasMKSS SK Kysucke Nove Mesto1000S-C14441
21Majera MarosTj Slavia Caissa Cadca1018S-C11440
22Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11439
23Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11438
24Holestiakova NinaTj Slavia Caissa Cadca1022S-D11437
25Slivka MartinTj Slavia Caissa Cadca1000S-C8436
26Elias SimonCVC Zilina1107S-C11435
27Triasak MichalSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C11434
28Devera MatusCVC Zilina1000S-C11433
29Valentovicova KlaraCVC Zilina1000S-D11432
30Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1431
31Chudo SimonSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C1130
32Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1140S-C1129
33Samajova SilviaMKSS SK Kysucke Nove Mesto1113S-D1428
34Kubina MatejZS Martinska Zilina1000S-C1127
35Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8326
36Tothova KatarinaCVC Zilina1000S-D8325
37Durana DamianZS Clementisova Kysucke Nove Mesto1000S-C11324
38Jasurek FilipTj Slavia Caissa Cadca1000S-C14323
39Vrskova LuciaZS Cierne1000S-D14322
40Stopjak AndrejTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C11321
41Pakozdy SimonSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C11320
42Hanzelova KarolinaTsc - Msk Martin1000S-D14319
43Cibulka MichalZS Clementisova Kysucke Nove Mesto1000S-C14318
44Pitak PatrikCVC Zilina1000S-C817
45Hruz MatejTsc - Msk Martin1000S-C1116
46Krajci HugoCvc Vcielka Puchov1018Z-C815
47Chladek AdamCVC Zilina1000S-C1114
48Cervenova JankaTj Slavia Caissa Cadca1000S-D1113
49Culka BorisTsc - Msk Martin1000S-C14212
50Elias FedorCVC Zilina1000S-C8211
51Kekely RichardCvc Zilina1000S-C8210
52Haasova NinaSK Rajec1000S-D829
53Truchly MarkoZS Clementisova Kysucke Nove Mesto1000S-C828
54Such DanielTsc - Msk Martin1000S-C1427
55Svagerikova IsabellaCvc Zilina1000S-D826
56Stopjak RadoslavTj Slavia Caissa Cadca1000S-C115
57Hruby TomasCVC Zilina1000S-C114
58Vavro DavidZS Clementisova Kysucke Nove Mesto1000S-C143
59Bulej AntonTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C82
60Tajdar AdamTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C81
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -