Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

OM Stropkov - 4.kolo [2019-04-12] - Stropkov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1000V-D8687
2Mikitka NikolasCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14576
3Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C14565
4Demjan DavidZS Konstantinova Stropkov1000V-C11554
5Zavacka SofiaZS s MS Havaj1000V-D14549
6Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1000V-C1444
7Bil JakubZS Mlynska Stropkov1000V-C1440
8Choma NikolasZS s MS Bukovce1000V-C1436
9Andrejco FrederikZS s MS Havaj1000V-C1433
10Kizak BorisCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1430
11Klocek TobiasSK Stropkov-Svidnik1000V-C1127
12Zelinka IvanZS s MS Havaj1000V-C14426
13Boksansky PeterCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1425
14Mulikova SimonaZS s MS Bukovce1000V-D1424
15Fedorisin PatrikZS s MS Havaj1000V-C1423
16Fedak AdrianZS s MS Bukovce1000V-C1422
17Vylet MartinZS Konstantinova Stropkov1000V-C1121
18Pavlik MilosZS s MS Havaj1000V-C1420
19Tkac TomasSpojena skola Svidnik1000V-C1119
20Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11318
21Rohac MichalSpojena skola Svidnik1000V-C8317
22Sasarak JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C8316
23Prusak MatusCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14315
24Savinec FilipCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11314
25Kovc DominikZS s MS Bukovce1000V-C14313
26Gramatova KatarinaZS s MS Havaj1000V-D14312
27Stovka DavidZS Mlynska Stropkov1000V-C11311
28Kovc DavidZS s MS Bukovce1000V-C1110
29Kromka RichardSpojena skola Svidnik1000V-C119
30Hegedusova VanesaZS s MS Havaj1000V-D148
31Semanikova BiankaSpojena skola Svidnik1000V-D117
32Marcincak MarkoZS s MS Bukovce1000V-C1126
33Zajac RadoslavZS s MS Bukovce1000V-C1125
34Musil JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1124
35Bajcura SimonCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C83
36Buckova NataliaZS s MS Bukovce1000V-D1412
37Hanikova NinaSpojena skola Svidnik1000V-D81
-Sasarak JozefCZS sv. Petra a Pavla StropkovC7-
-Perat MarcelCZS sv. Petra a Pavla StropkovC-
-Choma AdrianZS s MS BukovceC-
-Hancak AdamZS s MS BukovceC-
-Ivanco Lukas MilanZS Mlynska StropkovC4-
-Harvilko SimonZS s MS BukovceC4-
-Reiter OliverZS Mlynska StropkovC4-
-Andrejco JurajZS s MS HavajC-
-Konar TobiasZS Mlynska StropkovC-
-Marcincakova AngelikaZS s MS BukovceC3-
-Palickova AlexandraZS s MS BukovceC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -