Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Okresná žiacka liga Snina - 7.kolo [2019-04-15] - Snina
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Harvan MichalZS Stakcin1000V-C14695
2Hudak JanZS Studentska Snina1000V-C11684
3Smetana PeterSachy Reinter1010V-C11673
4Valcerova MichaelaCZS Bela nad Cirochou1000V-D1462
5Marcinko Michal JanGymnazium Snina1086V-C11557
6Lenkova DanielaGymnazium Snina1000V-D14552
7Kuskov OliverSachy Reinter1110V-C1148
8Stutika SebastianCZS Bela nad Cirochou1000V-C1444
9Gnip MatusCZS Bela nad Cirochou1000V-C1441
10Fedorkova KatarinaZS Stakcin1000V-D1438
11Lucova KarolinaSachy Reinter1005V-D14435
12Harvan SamuelCZS Bela nad Cirochou1000V-C14434
13Hrickova NellaZS Studentska Snina1000V-D11433
14Burik DominikZS Dlhe nad Cirochou1000V-C432
15Hunara AurelZS Studentska Snina1000V-C11431
16Drabova NoemiZS Dlhe nad Cirochou1000V-D11430
17Lauric OliverZS Studentska Snina1000V-C1429
18Kotusova VanessaZS Stakcin1000V-D1428
19Andrejko OndrejCSS Snina1000V-C1427
20Hancarik AdamZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14326
21Lenko RobertZS Studentska Snina1000V-C11325
22Copik JurajCSS Snina1000V-C14324
23Gnip NikolasCZS Bela nad Cirochou1000V-C14323
24Gnip MartinCZS Bela nad Cirochou1000V-C14322
25Pacolak TimurZS Studentska Snina1000V-C8321
26Sicak AlexZS Studentska Snina1000V-C11320
27Kocurova VanessaZS Studentska Snina1000V-D11319
28Gergelcik SebastianCSS Snina1000V-C14318
29Bromberger OliverZS POH Snina1000V-C14317
30Balaz OndrejCZS Bela nad Cirochou1000V-C1116
31Rehahla MoussaZS POH Snina1000V-C1115
32Stasko SamuelZS Dlhe nad Cirochou1000V-C1414
33Zboraj PatrikCZS Bela nad Cirochou1000V-C1113
34Komar FilipZS POH Snina1000V-C812
35Galajdova NikolaCZS Bela nad Cirochou1000V-D11211
36Fedorko PeterZS Stakcin1000V-C14210
37Salajova TerezkaZS Komenskeho Snina1000V-D1429
38Tomek FilipZS Studentska Snina1000V-C828
39Lojan JurajCZS Bela nad Cirochou1000V-C827
40Hudakova EmaZS Studentska Snina1000V-D116
41Britan BenjaminCZS Bela nad Cirochou1000V-C145
42Cornanicova MichaelaZS Studentska Snina1000V-D114
43Rilakova JankaZS Studentska Snina1000V-D113
44Koptar OliverZS Komenskeho Snina1000V-C112
45Pavlik MarianZS Studentska Snina1000V-C81
-Valko MichalCZS Bela nad CirochouC-
-Pisko TomasCzs Bela Nad CirochouC-
-Verbicky AdamGymnazium SninaC5-
-Surmaj JakubZs Studentska SninaC5-
-Lytvinenko RomanGymnazium SninaC5-
-Kohut FilipZs Dlhe Nad CirochouC-
-Telvakova IvanaZs Studentska SninaC-
-Hanicak LukasGymnazium SninaC4-
-Andrejcik DavidZs Poh SninaC4-
-Smajdova ViktoriaZs Studentska SninaC4-
-Gnip MarianCzs Bela Nad CirochouC4-
-Gazdova SonaZs Dlhe Nad CirochouC4-
-Harmanos PatrikZs Poh SninaC-
-Kolomaznik JurajZS Studentska SninaC-
-Tyss TomasZS Studentska SninaC-
-Mihalo DanielZs Poh SninaC3-
-Dzurkova SaraZs Dlhe Nad CirochouC3-
-Kapral MartinZs StakcinC3-
-Svajka PatrikZS Studentska SninaC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -