Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Medzinárodný žiacky turnaj - finále GPX TN kraja [2019-05-18] - Lysá pod Makytou
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C14102
2Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C1491
3Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C1480
4Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C869
5Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C1464
6Karapetsas AthanasiosSk Trencin1198Z-C11559
7Cirska NinaCVC Zilina1114S-D14555
8Orgon JakubZS Velkomoravska Trencin1239Z-C11551
9Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11548
10Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1103Z-D14545
11Kapitulcin MatejCVC Zilina1136S-C1442
12Zelenka MatejSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C841
13Dubravka JurajSk Povazske Podhradie1178Z-C1140
14Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C839
15Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1140S-C1138
16Franek MartinCVC Zilina1000S-C14437
17Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D11436
18Zatko SlavomirCvc Lanska Povazska Bystrica1000Z-C14435
19Bajza PavolCirkevne CVC Belusa1000Z-C14434
20Blasko LukasMKSS SK Kysucke Nove Mesto1000S-C14433
21Certik JaroslavTatran Bratislava1000Z-C11432
22Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11431
23Valach MatejZS Dolne Kockovce1000Z-C11430
24Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C829
25Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1000Z-D1128
26Balusik BranislavSk Povazske Podhradie1131Z-C1127
27Krajci HugoCvc Vcielka Puchov1018Z-C826
28Vrba MiroslavCvc Vcielka Puchov1000Z-C1425
29Lichvar SimonCvc Vcielka Puchov1000Z-C14324
30Kucharik SimonZS Plevnik1000Z-C14323
31Hrncir DanielCVC Povazska Bystrica1000Z-C8322
32Ipser PeterCVC Povazska Bystrica1000Z-C14321
33Jurkovic LukasSk Povazske Podhradie1000Z-C11320
34Hlaucova LuciaZS Clementisova Kysucke Nove Mesto1000S-D11319
35Angelov PhillipCvc Vcielka Puchov1000Z-C11318
36Kupcov NelaZS Dolne Kockovce1000Z-D8317
37Remsik AbaiCVC Povazska Bystrica1000Z-C11316
38Dobosova ViktoriaSukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D8315
39Orgon MichalZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8314
40Barciak TomasZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11313
41Pecha JozefZS Dolne Kockovce1000Z-C11312
42Katrik LeonardZS Povazska Bystrica1000Z-C8211
43Guzy AndrejZS Dolne Kockovce1000Z-C8210
44Kysucky TomasCVC Vcielka Puchov1000Z-C829
45Kubirita JakubCVC Vcielka Puchov1000Z-C1128
46Tucek TobiasZS Dolne Kockovce1000Z-C827
47Ofukany RichardZS Dolne Kockovce1000Z-C826
48Bocko DamianZS Na Dolinach Trencin1000Z-C85
49Rusnak AdrianCVC Vcielka Puchov1000Z-C114
50Sula SebastianZS Dolne Kockovce1000Z-C83
51Pecha MichalZS Dolne Kockovce1000Z-C112
52Galanek PetrCVC Vcielka Puchov1000Z-C111
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -