Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

O pohár mesta Skalica [2019-05-08] - Skalica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C148111
2Bochnickova SimonaKsn Bratislava1398Z-D14100
3Romanova ElaSk Skalica1455Z-D1489
4Oruzinsky JurajZsk Vrbove - Sach1239Z-C1178
5Cirska NinaCVC Zilina1114S-D1473
6Kapolkova GretaKsn Bratislava1399Z-D1468
7Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D1464
8Libich OliverSk Komplet Modranka1039Z-C11660
9Kapitulcin MatejCVC Zilina1136S-C14657
10Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11654
11Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8651
12Striskova LuciaKsn Bratislava1273Z-D1450
13Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D1149
14Libich SimonSK Komplet Modranka1106Z-C1448
15Havaldova NataliaKsn Bratislava1078Z-D1147
16Janota FrantisekSk Skalica1000Z-C1446
17Paksi AlexanderSk Skalica1000Z-C11545
18Franek MartinCVC Zilina1000S-C14544
19Kaufmanova KarinSk Osuske1000Z-D11543
20Dubanova KristinaSk Skalica1086Z-D14542
21Hrankova AdelaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D14541
22Stefko FilipSachovy Klub Holic1000Z-C11540
23Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11539
24Jancovicova TamaraZsk Vrbove - Sach1000Z-D14538
25Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11537
26Matula TomasSachovy Klub Holic1000Z-C14536
27Stelbasky FilipKsn Bratislava1000Z-C11535
28Valko ViliamSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11534
29Jancik JamesSZS Gorkeho Skalica1000Z-C14533
30Zurek JakubSachovy Klub Holic1000Z-C832
31Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D1131
32Bena PavolSk Stefanov1000Z-C830
33Cerven MatusBratislavska sachova akademia1000Z-C14429
34Majtan MartinTsm Slovan Bratislava1000Z-C8428
35Kroupova VeronikaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D8427
36Janota PeterSk Skalica1000Z-C14426
37Svec SamuelSachovy Klub Holic1000Z-C11425
38Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8424
39Juricek MichalSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11423
40Janovic Patrik3.Zs, Skalica1000Z-C14422
41Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D11421
42Bartal AlexCVC Senica1000Z-C8421
43Zakutansky VladimirSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11419
44Ebnerova KlaudiaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D11418
45Valentova ViktoriaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D11417
46Lastovicka MichalSZS Gorkeho Skalica1000Z-C1116
47Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C1115
48Hlupik MarekCVC Senica1000Z-C814
49Angus AndrejZsk Vrbove - sach1000Z-C14313
50Nikodem AndrejSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11312
51Ondirkova LenkaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D11311
52Holly MartinSachovy Klub Holic1000Z-C14310
53Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C1139
54Janota OndrejSk Skalica1000Z-C1438
55Ucnik MatejSzs Gorkeho Skalica1000Z-C1137
56Barcak VladimirSkalica1000Z-C1436
57Sefcikova LianaSachovy Klub Holic1000Z-D1135
58Faskova BarboraSzs Gorkeho Skalica1000Z-D1124
59Brusil MichalSachovy Klub Holic1000Z-C823
60Janac JakubSzs Gorkeho Skalica0Z-C1122
61Hlupikova LenkaSenica1000Z-D811
-Londin Lukas VojtechKvasaco VacenoviceC7-
-Londin Michal KarolKvasaco VacenoviceC6-
-Tutkova LudmilaSk Veseli N/MC6-
-Londinova Jasmina MarieKvasaco VacenoviceC6-
-Jancova Pavla JuliaTj VlcnovC-
-Tutka StepanSk Veseli N/MC-
-Kapustova EmaTj VlcnovC-
-Jurakova KaterinaTj VlcnovC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -