Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 1.kolo [2019-10-12] - Lendak
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Jura MichalSK BLS Bardejov1294V-C116110
2Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C11699
3Duda DanielMSK KdV Kezmarok1348V-C14688
4Hudak MichalSachy Reinter Kosice1075V-C1177
5Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D1472
6Hudakova NinaSachy Reinter Kosice1049V-D14567
7Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D14563
8Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D11559
9Vresilovic MatusMsk Spisska Nova Ves1000V-C11556
10Kapral RolandMsk Kdv Kezmarok1047V-C14553
11Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C8550
12Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C1449
13Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1448
14Zrost DanielMsk Spisska Nova Ves1000V-C1147
15Geci RichardMsk Spisska Nova Ves1000V-C1146
16Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11445
17Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14444
18Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14443
19Sebest JanSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14442
20Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D11441
21Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D14440
22Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D11439
23Koperdak Cyprian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11438
24Kalata MartinMsk Kdv Kezmarok1000V-C11437
25Stolar FlorianSk CVC Lendak1209V-C11436
26Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11435
27Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8434
28Konopova BarboraSk CVC Lendak1055V-D14433
29Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C1132
30Selvek DavidSk CVC Lendak1155V-C1431
31Martinko MarekSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C1430
32Stolarova PaulinaSk Cvc Lendak1002V-D1429
33Sokolsky DavidMsk Spisska Nova Ves1000V-C11328
34Ruzova ValeriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D14327
35Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D11326
36Macaj StanislavSk CVC Lendak1000V-C8325
37Stefancik LukasSk Bijacovce1000V-C14324
38Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11323
39Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14322
40Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C14321
41Halcinova BlazenaSk CVC Lendak1000V-D14320
42Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D11319
43Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8318
44Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C11317
45Zrost BystrikMsk Spisska Nova Ves1000V-C11316
46Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1415
47Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D1114
48Komara KristianSk Bijacovce1000V-C1113
49Spak OndrejSk CVC Lendak1000V-C14212
50Skokanova Sofia MariaSpisska Teplica1000V-D11211
51Sokolsky BorisMsk Spisska Nova Ves1000V-C8210
52Polcin FilipSpisska Teplica1000V-C1129
53Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C1128
54Palkovic FilipMsk Spisska Nova Ves1000V-C1127
55Valko MatusSk Bijacovce1000V-C1126
56Slobodnikova SophiaSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1425
57Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D824
58Seligova MariaSpisska Teplica1000V-D113
59Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C1112
60Selvekova StanislavaCvc Lendak1000V-D1101
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -