Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 1.turnaj [2019-10-05] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C117111
2Petrus DanielSlavia Pu Presov1262V-C14100
3Vastik TomasCvc Vcielka Puchov1242Z-C1489
4Vastik LukasCvc Vcielka Puchov1377Z-C1478
5Duda DanielMSK KdV Kezmarok1348V-C14573
6Szaszak LukasZS Zlata Roznava1120V-C11568
7Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C11564
8Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11560
9Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D14557
10Stolar FlorianSk CVC Lendak1209V-C1154
11Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1170S-C1451
12Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1150
13Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1449
14Zihlavnik MartinSk Ruzomberok1000S-C1448
15Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D1147
16Lukac TomasZS Zlata Roznava1000V-C1446
17Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D11445
18Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C8444
19Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11443
20Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14442
21Selvek DavidSk CVC Lendak1155V-C14441
22Vresilovic MatusMsk Spisska Nova Ves1000V-C11440
23Konopova BarboraSk CVC Lendak1055V-D14439
24Pisarcik RichardKsn Bratislava1055Z-C8438
25Kovacik JergusCVC Liptovsky Mikulas1079S-C14437
26Kluska LukasOravska sachova skola1330S-C11436
27Kusy AdamLiptovska sachova skola1211S-C1135
28Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D1434
29Halcinova BlazenaSk CVC Lendak1000V-D1433
30Szaszak MatejZS Zlata Roznava1087V-C1132
31Brnusak SimonLiptovska sachova skola1106S-C1131
32Koperdak Cyprian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C1130
33Druska ViliamSk Ruzomberok1000S-C1129
34Balko MarekKalameny1000S-C14328
35Kluska DavidOravska sachova skola1121S-C8327
36Pisarcik AdamBratislava1000Z-C11326
37Strakova AdrianaZS Zlata Roznava1000V-D14326
38Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D14324
39Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1058V-D11323
40Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14322
41Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C11321
42Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C11320
43Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1030S-C11319
44Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8318
45Dalak TeodorSachovy Klub Brezno1000S-C11317
46Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D1116
47Vojtekova TerezaSlavia Pu Presov1000V-D1415
48Spak OndrejSk CVC Lendak1000V-C1414
49Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C1113
50Koscak NikolasSk CVC Lendak1000V-C14212
51Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11211
52Moravcik AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8210
53Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C829
54Novakova KatarinaZS Kupelna Presov1000V-D1128
55Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D1127
56Macaj StanislavSk CVC Lendak1000V-C86
57Saran AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C115
58Slatkovsky Benjamin1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C114
59Komara KristianSk Bijacovce1000V-C1113
60Sabol MichaelABC CVC Presov1000V-C1112
61Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D811
-Ballo FilipSk PodpolanieC6-
-Morongova VanesaSk BijacovceC5-
-Sefcik RichardSk BijacovceC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -