Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

GPX Skalica [2019-11-30] - Skalica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Libich OliverSk Komplet Modranka1279Z-C14113
2Dzivak JanLokomotiva Trnava1389Z-C117102
3Novomeska KarinSk Stefanov1255Z-D11791
4Vozar AdamZahoracky Sachovy Klub1117Z-C14780
5Sitar AndrejNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C1475
6Libich SimonSk Komplet Modranka1124Z-C1470
7Parizek OndrejSkalica1127Z-C1466
8Benci JozefSk Doprastav Bratislava1097Z-C11662
9Dubanova KristinaSk Skalica1136Z-D14659
10Gasperan EmilNitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11656
11Valentova SophiaKsn Bratislava1068Z-D11653
12Krisko VladimirSk Slovan Bratislava1159Z-C14652
13Biskupic AdamSk Komplet Modranka1060Z-C14651
14Buraj PatrikInterchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C14650
15Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1085Z-C14649
16Kozub LukasSk Doprastav Bratislava1000Z-C1148
17Cerny FilipCvc Malacky1000Z-C1147
18Hrankova AdelaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D1446
19Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C11545
20Machovic MaximSk Komplet Modranka1000Z-C11544
21Dzivak JozefLokomotiva Trnava1000Z-C14543
22Cerny PatrikCvc Malacky1000Z-C11542
23Petko KristofCvc Malacky1000S-C14541
24Kroupova VeronikaSk Skalica1000Z-D11540
25Barnas NorbertKs Pezinok1000Z-C14539
26Kapicakova PetraKsn Bratislava1000Z-D11538
27Bena PavolSk Stefanov1000Z-C8537
28Kaufmanova KarinSk Osuske1183Z-D11536
29Lanza MatejSk Nafta Gbely1000Z-C14535
30Simansky SamuelZS s MS Trakovice1000Z-C14534
31Stiavnicky IvanLokomotiva Trnava1000Z-C11533
32Shykhnenko HryhoriiZS Kuliskova Bratislava1000Z-C1132
33Zakutansky VladimirSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11431
34Juricek MichalSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11430
35Puss SilvesterTsm Slovan Bratislava1000Z-C11429
36Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D14428
37Valentova ViktoriaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D11427
38Machovicova AlexandraSk Komplet Modranka1000Z-D11426
39Ucnik MatejSZS Gorkeho Skalica1000Z-C14425
40Hodul OndrejCVC Myjava1000Z-C11424
41Osvald TomasZS s MS Trakovice1000Z-C14423
42Havir AdamCvc Myjava1000Z-C11422
43Hlupik MarekCvc Senica1000Z-C8421
44Barcak VladimirSkalica1000Z-C14420
45Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D11419
46Janac JakubSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11418
47Hyza MichalSk Nafta Gbely1000Z-C1417
48Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C1116
49Valent TheoKsn Bratislava1000Z-C815
50Cepka MatejZS s MS Trakovice1000Z-C1414
51Jetmar JanSkalica1000Z-C1113
52Jancik JamesSk Skalica1000Z-C14312
53Vignudelli KristianSk Stefanov1000Z-C11311
54Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D8310
55Repa MatusTSM Slovan Bratislava1000Z-C839
56Stec IvoTsm Slovan Bratislava1000Z-C838
57Vignudelli AlexSk Stefanov1000Z-C87
58Kolejakova LuciaNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D116
59Ebnerova KlaudiaSk Stefanov1000Z-D115
60Karakova EmaCVC Junior Bojnice1000Z-D1124
61Faskova BarboraSzs Gorkeho Skalica1000Z-D1423
62Pericka RomanCVC Brezova pod Bradlom1000Z-C822
63Hlupikova LenkaCVC Senica1000Z-D811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -