Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 4.turnaj [2020-01-18] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Szaszak LukasZS Zlata Roznava1120V-C116114
2Gyori Samuel1 Sk Kosice1326V-C146103
3Petrus DanielSlavia Pu Presov1262V-C14592
4Magda FilipSachovy Klub Sabinov1214V-C11581
5Adamova PatriciaMoldava nad Bodvou1000V-D14576
6Strakova AdrianaZS Zlata Roznava1000V-D14571
7Novysedlak SamuelSk Lipany1000V-C14567
8Koos TobiasZS Zlata Roznava1000V-C14563
9Andrejko JurajSachy Reinter Kosice1000V-C11560
10Polomsky TomasSachy Reinter Kosice1335V-C14557
11Burdza LukasCVC Orgovanova Kosice1101V-C1454
12Lukac TomasZS Zlata Roznava1000V-C1453
13Gay LukasSachy Reinter Kosice1000V-C1152
14Hudak MichalSachy Reinter Kosice1075V-C11451
15Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C8450
16Ropovik SamuelZS Druzstevna Pri Hornade1149V-C11449
17Cukerova LiviaSachovy Klub Sabinov1005V-D11448
18Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1117V-D11447
19Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14446
20Szaszak MatejZS Zlata Roznava1087V-C11445
21Rokosna PatriciaSachovy klub Sabinov1000V-D11444
22Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C14443
23Volohda AlexSachy Reinter1036V-C14442
24Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11441
25Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11440
26Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D11439
27Trojan SamuelCVC ABC Presov1000V-C14438
28Dubovska LeaCVC Orgovanova Kosice1000V-D1137
29Kriska AlexanderSachy Reinter1137V-C1136
30Basar MartinTj Slavia Pu Presov1205V-C1435
31Martynek FilipTj Slavia Pu Presov1070V-C1134
32Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D1133
33Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C1132
34Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1124V-C14331
35Ammer ErikZS Hroncova Kosice1000V-C11330
36Gobl FabianSachy Reinter Kosice1015V-C11329
37Gondekova EmmaZS s MS Plavec1000V-D8328
38Misenko SimonSk Lipany1000V-C14327
39Klema DavidSachy Reinter Kosice1000V-C8326
40Hegedus PatrikMoldava nad Bodvou1000V-C14325
41Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C11324
42Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D11323
43Maricak DamianCVC Orgovanova Kosice1000V-C8322
44Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11321
45Kostelnik MichalSachovy Klub Sabinov1193V-C1420
46Seliga FilipCVC Orgovanova Kosice1362V-C1419
47Koperdak Cyprian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C1118
48Kostelnik MarkoSachovy Klub Sabinov1000V-C1117
49Spisak PeterCVC Orgovanova Kosice1000V-C1416
50Tverdak DamianSachy Reinter Kosice1000V-C815
51Ernst PeterSachova akademia pesiaci Sabinov1000V-C14214
52Kandrac FilipSachy Reinter Kosice1000V-C11213
53Hominda MarekCVC Orgovanova Kosice1000V-C14212
54Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8211
55Korcek DorianSachy Reinter Kosice1000V-C11210
56Janicakova SandraCVC Velke Kapusany1000V-D1129
57Novysedlak AlexZS Sarisske Dravce1000V-C1128
58Michalsky SimonSachovy Klub Sabinov1000V-C827
59Magdova LuciaSachovy Klub Sabinov1075V-D116
60Muller TomasSachy Reinter Kosice1000V-C85
61Dlugos LucasSachovy klub Sabinov1000V-C814
62Bednar LukasCVC Orgovanova Kosice1000V-C1113
63Sudik RobertCVC Orgovanova Kosice1000V-C1112
64Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C811
-Bidulsky Matej1. Sk KosiceC-
-Koska JiriSk Bls BardejovC-
-Ballo FilipSk PodpolanieC5-
-Badinka AdamIndividualny ClenC5-
-Guzej Stanislav1. Sk KosiceC5-
-Marcin RichardTj Slavia Pu PresovC-
-Baranec LukasPresov, CVC ABCC-
-Pruska FilipKosice, CVC Orgovanova 5C-
-Jankovic JakubKosice, CVC Orgovanova 5C3-
-Lukac DominikPresov, CVC ABCC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -