Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 5.turnaj [2020-02-08] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Szaszak LukasZS Zlata Roznava1120V-C11114
2Bodor LeoLucenec1000S-C146103
3Novysedlak SamuelSk Lipany1000V-C1492
4Volohda AlexSachy Reinter1036V-C14581
5Koos TobiasZS Zlata Roznava1000V-C14576
6Kacmarik AdamSlavia Pu Presov1000V-C11571
7Hudak MichalSachy Reinter Kosice1075V-C11567
8Seliga FilipCVC Orgovanova Kosice1362V-C14563
9Hudakova NinaSachy Reinter Kosice1049V-D14560
10Andrejko JurajSachy Reinter Kosice1000V-C11557
11Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C8554
12Ziman DamianSlavia Pu Presov1070V-C11553
13Gobl FabianSachy Reinter Kosice1015V-C11552
14Burdza LukasCVC Orgovanova Kosice1101V-C1451
15Lukac TomasZS Zlata Roznava1000V-C1450
16Gyori Samuel1 Sk Kosice1326V-C14449
17Tatalak NikolasZs M.R.Stefanika Lucenec1000S-C14448
18Adamova PatriciaMoldava nad Bodvou1000V-D14447
19Strakova AdrianaZS Zlata Roznava1000V-D14446
20Jozefik AlexZS M.R.Stefanika Lucenec1000S-C14445
21Ropovik SamuelZS Druzstevna Pri Hornade1149V-C11444
22Gay LukasSachy Reinter Kosice1000V-C11443
23Kriska AlexanderSachy Reinter1137V-C11442
24Tumidalsky JozefSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14441
25Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14440
26Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1124V-C14439
27Ernst PeterSachova akademia pesiaci Sabinov1000V-C14438
28Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1117V-D11437
29Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C1136
30Dubovska LeaCVC Orgovanova Kosice1000V-D1135
31Rokosna PatriciaSachovy klub Sabinov1000V-D1134
32Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D1133
33Gondekova EmmaZS s MS Plavec1000V-D832
34Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D1131
35Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1058V-D1130
36Misenko SimonSk Lipany1000V-C14329
37Spisak PeterCVC Orgovanova Kosice1000V-C14328
38Lazarova DominikaZS Zlata Roznava1000V-D14327
39Hegedus PatrikMoldava nad Bodvou1000V-C14326
40Kollar DavidSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14325
41Hominda MarekCVC Orgovanova Kosice1000V-C14324
42Ammer ErikZS Hroncova Kosice1000V-C11323
43Tverdak DamianSachy Reinter Kosice1000V-C8322
44Janotik MichalZS J Karmana Lucenec1000S-C11321
45Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C14320
46Hricko SebastianZS Kupelna Presov1000V-C11319
47Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11318
48Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14317
49Muller TomasSachy Reinter Kosice1000V-C8316
50Cukerova LiviaSachovy Klub Sabinov1005V-D1115
51Sudik RobertCVC Orgovanova Kosice1000V-C1114
52Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C11213
53Lukacin SimonCVC Orgovanova Kosice1000V-C11212
54Maricak DamianCVC Orgovanova Kosice1000V-C8211
55Klema DavidSachy Reinter Kosice1000V-C8210
56Korcek DorianSachy Reinter Kosice1000V-C1129
57Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C828
58Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C827
59Dlugos LucasSachovy klub Sabinov1000V-C826
60Slivkova EmmaSachovy Klub Sabinov1000V-D825
61Tirkova KristinaCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-D84
62Lanik AdamSlavia Pu Presov1000V-C113
63Michalsky SimonSachovy Klub Sabinov1000V-C812
64Burdza MatusCVC Orgovanova Kosice1000V-C1111
-Koska JiriSk Bls BardejovC-
-Marcin RichardTj Slavia Pu PresovC-
-Pruska FilipKosice, CVC Orgovanova 5C-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -