Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Školská šachová liga Bardejov - 1.kolo [2019-10-24] - Bardejov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Tokarcik JanZS B Krpelca Bardejov1246V-C11791
2Knapova NicolZS Wolkerova Bardejov1190V-D11580
3Jura MichalSK BLS Bardejov1294V-C11569
4Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C14558
5Mantic AndrejZS Wolkerova Bardejov1000V-C14553
6Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11548
7Kusava KristianZS B Krpelca Bardejov1000V-C1444
8Balon PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C14440
9Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D11437
10Petrisak TomasZS Wolkerova Bardejov1000V-C11434
11Volochan ViktorZS Komenskeho Bardejov1000V-C14431
12Zupko MiroslavZS Wolkerova Bardejov1000V-C14430
13Mika TobiasZS Wolkerova Bardejov1000V-C11429
14Marticek TomasZS Komenskeho Bardejov1000V-C14428
15Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14427
16Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11426
17van Veldhoven BroderickZS Wolkerova Bardejov1000V-C14425
18Novotny MilanZS Raslavice1000V-C14424
19Fellegi MartinZS B Krpelca Bardejov1000V-C14423
20Polmsky PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C1422
21Tumidalsky JozefSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14321
22Pham Ngoc TinoZS Wolkerova Bardejov1000V-C14320
23Moravec FilipCSS Bardejov1000V-C11319
24Krakovsky MichaelZS a MS Hertnik1000V-C14318
25Trojanovic FilipSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14317
26Pham Ngoc DavidZS Wolkerova Bardejov1000V-C11316
27Sopcak MarianZS Pod Vinbargom Bardejov1000V-C14315
28Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14314
29Kasperova DominikaZS Komenskeho Bardejov1000V-D14313
30van Veldhoven Xaviera JozefinaZS Wolkerova Bardejov1000V-D1412
31Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8211
32Matuch SamuelZS Wolkerova Bardejov1000V-C11210
33Chocholak SimonZS Wolkerova Bardejov1000V-C1129
34Hnidenko TimotejZS B Krpelca Bardejov1000V-C1128
35Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1127
36Zelezny LadislavZS B Krpelca Bardejov1000V-C1126
37Danko JanZS B Krpelca Bardejov1000V-C1125
38Hnidenko TomasZS B Krpelca Bardejov1000V-C1114
39Javorsky MateeoZS B Krpelca Bardejov1000V-C813
40Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C812
41Porubsky ViliamZS B Krpelca Bardejov1000V-C801
-Tokarcikova DianaZS B.Krpelca BardejovC6-
-Koska JiriZS Wolkerova BardejovC-
-Tokarcik PatrikZS B.Krpelca BardejovC-
-Furman MaximilianCSS BardejovC5-
-Hudak AdrianCSS BardejovC5-
-Sitiarik MartinZS Komenskeho SmižanyC5-
-Jusko MartinCSS BardejovC-
-Homulka TomasZS RaslaviceC4-
-Molcanova SarahZS Wolkerova BardejovC4-
-Kukla TimotejCSS BardejovC4-
-Cech-Spirek RadovanZS RaslaviceC-
-Homulka SimonZS RaslaviceC3-
-Zamborsky LukasCSS BardejovC3-
-Sokol JakubZS RaslaviceC3-
-Scerbaty AlexZS Komenskeho BardejovC3-
-Hnidenkova KristinaZS B.Krpelca BardejovC-
-Jaszay DavidCSS BardejovC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -