Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 2.turnaj [2019-11-09] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C11110
2Duda DanielMSK KdV Kezmarok1348V-C14699
3Vastik TomasCvc Vcielka Puchov1242Z-C1488
4Vastik LukasCvc Vcielka Puchov1377Z-C1477
5Szaszak LukasZS Zlata Roznava1120V-C11572
6Kusy AdamLiptovska sachova skola1211S-C11567
7Slusnakova EliskaOsk Renop Liptovska Tepla1000S-D14563
8Szaszak MatejZS Zlata Roznava1087V-C11559
9Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1170S-C14556
10Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C1453
11Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D1450
12Strakova AdrianaZS Zlata Roznava1000V-D1449
13Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D1448
14Cirsky LuborCVC Zilina1157S-C11447
15Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C11446
16Brnusak SimonLiptovska sachova skola1106S-C11445
17Kovacik JergusCVC Liptovsky Mikulas1079S-C14444
18Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C11443
19Lukac TomasZS Zlata Roznava1000V-C14442
20Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11441
21Zihlavnik MartinSk Ruzomberok1000S-C14440
22Ruzova ValeriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D14439
23Kovacova MariaZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-D11438
24Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D11437
25Dalak TeodorSachovy Klub Brezno1000S-C11436
26Kluska DavidOravska sachova skola1121S-C835
27Kalata MartinMsk Kdv Kezmarok1000V-C1134
28Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D1133
29Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1432
30Druska ViliamSk Ruzomberok1000S-C1131
31Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1030S-C1130
32Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11329
33Kluska LukasOravska sachova skola1330S-C11328
34Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11327
35Pitak PatrikCVC Zilina1039S-C8326
36Kralik RadoslavSk Ruzomberok1000S-C14325
37Tutka StefanZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14324
38Lazarova DominikaZS Zlata Roznava1000V-D14323
39Balko MarekKalameny1000S-C14322
40Sotnik SimonCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8321
41Moravcik AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8320
42Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11319
43Polacek MichalZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14318
44Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D1117
45Mahut AlexSk Ruzomberok1000S-C1116
46Saran AlexCVC Liptovsky Mikulasa1000S-C1115
47Mikita MatejZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14214
48Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D8213
49Lorko HugoZS Komenskeho Smizany1000V-C14212
50Stricova Julia NelaLiptovska Sachova Skola1000S-D8211
51Micudova EliskaZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-D14210
52Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C829
53Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C828
54Nadzam AlexanderZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C147
55Blsak MarianZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C146
56Blasko PatrikZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C145
57Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C814
58Hosala JanZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1413
59Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D812
60Sramek TadeasCVC Liptovsky Mikulas1000S-C1401
-Durovka MarekBanska BystricaC6-
-Koska JiriSk Bls BardejovC-
-Ballo FilipSk PodpolanieC5-
-Cernicky MartinMsk Kdv KezmarokC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -