Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 3.turnaj [2019-12-07] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C117100
2Duda DanielMSK KdV Kezmarok1348V-C14689
3Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14678
4Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C11567
5Kapral RolandMsk Kdv Kezmarok1047V-C14562
6Petrus DanielSlavia Pu Presov1262V-C14557
7Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D14553
8Zihlavnik MartinSk Ruzomberok1000S-C14549
9Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1170S-C14546
10Kluska DavidOravska sachova skola1121S-C8543
11Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1440
12Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C1139
13Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11438
14Stolar FlorianSk CVC Lendak1209V-C11437
15Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C11436
16Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D11435
17Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D14434
18Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14434
19Ruzova ValeriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D14432
20Kovacik JergusCVC Liptovsky Mikulas1079S-C14431
21Kusy AdamLiptovska sachova skola1211S-C11430
22Stricova Julia NelaLiptovska Sachova Skola1000S-D8429
23Kovacova MariaZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-D11428
24Kalata MartinMsk Kdv Kezmarok1000V-C1127
25Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1030S-C1126
26Slusnakova EliskaOsk Renop Liptovska Tepla1000S-D1425
27Kluska LukasOravska sachova skola1330S-C1124
28Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11323
29Lizak MartinSk Cvc Lendak1000V-C14322
30Brnusak SimonLiptovska sachova skola1106S-C11321
31Balko MarekKalameny1000S-C14320
32Dalak TeodorSachovy Klub Brezno1000S-C11319
33Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8319
34Mahut AlexSk Ruzomberok1000S-C11317
35Boiadjiev JordanTj Slovan Smizany1000V-C14316
36Macaj StanislavSk CVC Lendak1000V-C8315
37Sotnik SimonCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8314
38Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D11313
39Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C1112
40Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D1111
41Koscak NikolasSk CVC Lendak1000V-C14210
42Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D829
43Komara KristianSk Bijacovce1000V-C1128
44Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C827
45Blasko SamuelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C826
46Badzikova AnnaZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-D1425
47Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D1124
48Bernath PeterSk Bijacovce1000V-C1413
49Jakabovic MichalCVC Liptovsky Mikulas1000S-C812
50Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D801
-Morongova VanesaSk BijacovceC4-
-Sefcik RichardSk BijacovceC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -