Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

GPX Malacky [2019-11-23] - Malacky
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1229Z-C14111
2Oruzinsky JurajZsk Vrbove - sach1247Z-C14100
3Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1256Z-C11789
4Sitar AndrejNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C14778
5Biskupic AdamSk Komplet Modranka1060Z-C1473
6Livnansky MichalSk Doprastav Bratislava1184Z-C1168
7Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1155Z-C11664
8Libich OliverSk Komplet Modranka1279Z-C14660
9Vozar AdamZahoracky Sachovy Klub1117Z-C14657
10Libich SimonSk Komplet Modranka1124Z-C14654
11Pisarcik RichardKsn Bratislava1055Z-C8651
12Dubanova KristinaSk Skalica1136Z-D14650
13Angus AndrejZsk Vrbove - sach1000Z-C14649
14Cerny FilipCvc Malacky1000Z-C11648
15Benci JozefSk Doprastav Bratislava1097Z-C1147
16Buraj PatrikInterchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C1446
17Havaldova NataliaKsn Bratislava1160Z-D1145
18Machovic MaximSk Komplet Modranka1000Z-C1144
19Livnansky TomasSk Doprastav Bratislava1000Z-C843
20Barnas NorbertKs Pezinok1000Z-C14542
21Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1085Z-C14541
22Juricek MichalSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11540
23Kostka PavolSk Slovan Bratislava1000Z-C14539
24Kozub LukasSk Doprastav Bratislava1000Z-C11538
25Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C8537
26Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D8536
27Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C11535
28Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11534
29Siagi JakubSzs Cenada Bratislava1000Z-C14533
30Cerny PatrikCvc Malacky1000Z-C1132
31Kaufmanova KarinSk Osuske1183Z-D1131
32Hlupik MarekCvc Senica1000Z-C830
33Osadsky DamianZahoracky Sachovy Klub1000Z-C14429
34Machovicova AlexandraSk Komplet Modranka1000Z-D11428
35Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D11427
36Valentova ViktoriaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D11426
37Cerven MatusSk Doprastav Bratislava1096Z-C14425
38Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C14424
39Balgavy DanielZs Velke Levare1000Z-C11423
40Furdik MatusTatran Bratislava1000Z-C11422
41Shyknenko HryhoriZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11421
42Petko KristofCvc Malacky1000S-C14420
43Pechociakova PetraPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14419
44Barcak VladimirSkalica1000Z-C14418
45Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D14417
46Puss SilvesterTsm Slovan Bratislava1000Z-C11416
47Furdik SimonTatran Bratislava1000Z-C815
48Valko ViliamSzs Gorkeho Skalica1000Z-C1114
49Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C11313
50Drabek MatejNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11312
51Ucnik MatejSZS Gorkeho Skalica1000Z-C14311
52Rehus FilipCvc Senica1000Z-C14310
53Stec IvoTsm Slovan Bratislava1000Z-C839
54Janac JakubSZS Gorkeho Skalica1000Z-C1138
55Repa MatusTSM Slovan Bratislava1000Z-C837
56Smelcer DamianMalacky1000Z-C836
57Oravec NikolasMalacky1000Z-C1135
58Egl DenisCvc Malacky1000Z-C1124
59Vricanova LuciaVelke Levare1000Z-D823
60Psotna RomanaTSM Slovan Bratislava1000Z-D822
61Hlupikova LenkaCVC Senica1000Z-D811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -