Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Zobor Cup - 1.turnaj [2019-11-16] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C11107
2Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1155Z-C11696
3Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D1185
4Sitar AndrejNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C1474
5Biskupic AdamSk Komplet Modranka1060Z-C1469
6Livnansky MichalSk Doprastav Bratislava1184Z-C1164
7Cirska NinaCVC Zilina1193S-D14560
8Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1235Z-C11556
9Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1063Z-D11553
10Benci JozefSk Doprastav Bratislava1097Z-C11550
11Zelenka MatejSks Dubnica nad Vahom1181Z-C1147
12Marosi MichalCVC Junior Bojnice1194Z-C1146
13Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1229Z-C1445
14Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D1444
15Gasperan EmilNitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C1143
16Pinter OndrejNitrianska sachova akademia1185Z-C14442
17Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C11441
18Lacsny NatanNitrianska sachova akademia1352Z-C14440
19Benko TomasNitrianska sachova akademia1282Z-C11439
20Pisarcik RichardKsn Bratislava1055Z-C8438
21Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1206Z-C14437
22Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C11436
23Lehocky JurajKsn Bratislava1000Z-C11435
24Sloboda RudolfZs Tribecska Topolcany1107Z-C14434
25Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D11433
26Diachenko MykhailoZS Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C11432
27Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1085Z-C14431
28Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11430
29Botka FilipNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C1129
30Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1128
31Cirsky LuborCVC Zilina1157S-C1127
32Livnansky TomasSk Doprastav Bratislava1000Z-C826
33Matusikova TerezaZs Tribecska Topolcany1000Z-D14325
34Valentova SophiaKsn Bratislava1068Z-D11324
35Lorincz MarekNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14323
36Horvath SimonNitrianska sachova akademia1343Z-C14322
37Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14321
38Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11320
39Bobak SamuelZs Tribecska Topolcany1000Z-C8319
40Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11318
41Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C8317
42Kolejakova LuciaNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11316
43Drabek MatejNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11315
44Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D814
45Valovic MarekNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C1113
46Valent TheoKsn Bratislava1000Z-C8212
47Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D8211
48Bobak AlexanderZs Tribecska Topolcany1000Z-C11210
49Majernikova TereziaPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D829
50Hlavaty GregorPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-C828
51Horvath EmanuelNitrianska sachova akademia1000Z-C1127
52Repa MatusTSM Slovan Bratislava1000Z-C826
53Barabasova AdelaZS Velky Lapas1000Z-D115
54Tarko FilipPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-C84
55Lulei SimonZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C813
56Hlava FilipPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-C812
57Fialka AlexPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-C81
-Belak MatusNitrianska Sachova AkademiaC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -