Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Školská šachová liga Bardejov - 2.kolo [2019-11-22] - Bardejov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Mantic AndrejZS Wolkerova Bardejov1000V-C1499
2Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1488
3Knapova NicolZS Wolkerova Bardejov1190V-D1177
4Jura MichalSK BLS Bardejov1294V-C11566
5Balon PeterZS B Krpelca Bardejov1000V-C14561
6Tokarcik JanZS B Krpelca Bardejov1246V-C11556
7Pham Ngoc DavidZS Wolkerova Bardejov1000V-C1152
8Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11448
9Roman JakubZS Komenskeho Bardejov1065V-C11445
10Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D11442
11Guliga MarcelZS B Krpelca Bardejov1000V-C14439
12Trojanovic FilipSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14438
13Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11437
14Kusava KristianZS B Krpelca Bardejov1000V-C14436
15Volochan ViktorZS Komenskeho Bardejov1000V-C14435
16Marticek TomasZS Komenskeho Bardejov1000V-C14434
17Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1433
18Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C1132
19van Veldhoven Xaviera JozefinaZS Wolkerova Bardejov1000V-D1431
20van Veldhoven BroderickZS Wolkerova Bardejov1000V-C14330
21Marticek MartinZS Komenskeho Bardejov1000V-C14329
22Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14328
23Petrisak TomasZS Wolkerova Bardejov1000V-C11327
24Moravec FilipCSS Bardejov1000V-C11326
25Novotny MilanZS Raslavice1000V-C14325
26Zupko MiroslavZS Wolkerova Bardejov1000V-C14324
27Pham Ngoc TinoZS Wolkerova Bardejov1000V-C14323
28Viglas MatejZS Wolkerova Bardejov1000V-C8322
29Falat OliverZS Komenskeho Bardejov1000V-C11321
30Adamisin FilipCSS Bardejov1000V-C14320
31Danko JanZS B Krpelca Bardejov1000V-C11319
32Kasperova DominikaZS Komenskeho Bardejov1000V-D14318
33Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8317
34Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1116
35Sobolcik TadeasMS nabrezna Bardejov1000V-C8215
36Majlingova OliviaMS Nabrezna Bardejov1000V-D8214
37Matuch SamuelZS Wolkerova Bardejov1000V-C11213
38Sopcak MarianZS Pod Vinbargom Bardejov1000V-C14212
39Železny LadislavZS B Krpelca Bardejov1000V-C11211
40Chocholak SimonZS Wolkerova Bardejov1000V-C11210
41Hnidenko TomasZS B Krpelca Bardejov1000V-C1129
42Javorsky MatteoZS B Krpelca Bardejov1000V-C828
43Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C827
44Dedo PavolZS B Krpelca Bardejov1000V-C86
45Harnicarova HanaMS Nabrezna Bardejov1000V-D85
46Porubsky ViliamZS B Krpelca Bardejov1000V-C814
47Marinkova AlexandraMS Nabrezna Bardejov1000V-D813
48Cervakova EvaMS nabrezna Bardejov1000V-D812
49Kapecova ZoeMS Nabrezna Bardejov1000V-D81
-Tokarcik PatrikZS B.Krpelca BardejovC6-
-Furman MaximilianCSS BardejovC-
-Koska JiriZS Wolkerova BardejovC-
-Roman FilipGymnazium LS BardejovC-
-Billy BenediktGymnazium LS BardejovC5-
-Hudak AdrianCSS BardejovC5-
-Repka AdamCSS BardejovC5-
-Duchnovsky PatrikGymnazium LS BardejovC5-
-Jusko MartinCSS BardejovC5-
-Homulka SimonZS RaslaviceC5-
-Cech JakubGymnazium LS BardejovC-
-Tokarcikova DianaZS B.Krpelca BardejovC-
-Terpitko TomasCSS BardejovC4-
-Pangrac JurajGymnazium LS BardejovC4-
-Valko OliverGymnazium LS BardejovC4-
-Homulka TomasZS RaslaviceC4-
-Kuchta MartinSSS BardejovC4-
-Kukla TimotejCSS BardejovC4-
-Jaszay DavidCSS BardejovC4-
-Hnidenkova KristinaZS B.Krpelca BardejovC-
-Krumlovsky MatejGymnazium LS BardejovC3-
-Cech-Spirek RadovanZS RaslaviceC3-
-Sokol JakubZS RaslaviceC3-
-Zamborsky LukasCSS BardejovC3-
-Molcanova SarahZS Wolkerova BardejovC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -