Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 3.kolo [2019-12-14] - Spišské Vlachy
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C117108
2Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C8697
3Duda DanielMSK KdV Kezmarok1348V-C14686
4Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D14575
5Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1091S-D14570
6Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11565
7Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14561
8Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D11557
9Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11554
10Cervenova Karin ElisabethZS a MS Spisska Teplica1000V-D11551
11Vresilovic MatusMsk Spisska Nova Ves1000V-C1148
12Zrost DanielMsk Spisska Nova Ves1000V-C1147
13Geci RichardMsk Spisska Nova Ves1000V-C1146
14Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D1445
15Sokolsky DavidMsk Spisska Nova Ves1000V-C1144
16Stolar FlorianSk CVC Lendak1209V-C1143
17Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14442
18Lizak MartinSk Cvc Lendak1000V-C14441
19Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8440
20Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8439
21Zrost BystrikMsk Spisska Nova Ves1000V-C11438
22Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C14437
23Martinko MarekSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14436
24Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11435
25Ernst PeterSachova akademia pesiaci Sabinov1000V-C14434
26Gurcik DanielZS Nad Medzou Spisska Nova Ves1000V-C14433
27Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D11432
28Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1431
29Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C1130
30Tumidalsky JozefSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1429
31Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D1128
32Bilak LeoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C1127
33Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D11326
34Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C14325
35Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14324
36Slatkovsky Benjamin1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11323
37Budzak DamianPoprad1000V-C14322
38Stefancik LukasSk Bijacovce1000V-C14321
39Trojanovic FilipSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14320
40Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11319
41Bernath PeterSk Bijacovce1000V-C14318
42Seligova MariaSpisska Teplica1000V-D1117
43Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C1416
44Valko MatusSk Bijacovce1000V-C1115
45Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C814
46Komara KristianSk Bijacovce1000V-C1113
47Sokolsky BorisMsk Spisska Nova Ves1000V-C812
48Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1111
49Polcin FilipSpisska Teplica1000V-C11210
50Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D829
51Badzikova AnnaZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-D1428
52Gonda JanZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C1427
53Skokanova Sofia MariaSpisska Teplica1000V-D1126
54Novak DavidZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C825
55Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C84
56Majercak RafaelCVC Lendak1000V-C83
57Vrabel FilipZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C82
58Svirloch SimonZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C81
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -