Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Mikulášsky turnaj [2019-12-07] - Považská Bystrica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kulich FilipSk Povazske Podhradie1165Z-C116139
2Kulich DanielSk Povazske Podhradie1370Z-C146128
3Vastik TomasCvc Vcielka Puchov1242Z-C14117
4Libich OliverSk Komplet Modranka1279Z-C14106
5Vastik LukasCvc Vcielka Puchov1377Z-C14101
6Volanek MarosSk Povazske Podhradie1233Z-C1496
7Kapitulcin MatejCVC Zilina1112S-C1492
8Novomeska KarinSk Stefanov1255Z-D1188
9Simunek MatejTj Slavia Caissa Cadca1241S-C11585
10Zelenka MatejSks Dubnica nad Vahom1181Z-C11582
11Karapetsas AthanasiosSk Trencin1367Z-C14579
12Libich SimonSk Komplet Modranka1124Z-C14578
13Bajza PavolCirkevne CVC Belusa1000Z-C14577
14Shykhnenko GrisaZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11576
15Jurik DominikSk Trencin1139Z-C14575
16Marosi MichalCVC Junior Bojnice1194Z-C11575
17Franek MartinCVC Zilina1339S-C14573
18Cirska NinaCVC Zilina1193S-D1472
19Mrmusova MagdalenaTj Slavia Caissa Cadca1191S-D1471
20Biskupic AdamSk Komplet Modranka1060Z-C1470
21Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D1169
22Buso PeterKulturne Centrum Kubra Trencin1000Z-C1468
23Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1155Z-C1167
24Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1220Z-D14466
25Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C11465
26Balusik BranislavSk Povazske Podhradie1083Z-C14464
27Bohunsky RichardCVC Povazska Bystrica1000Z-C14463
28Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C8462
29Elias SimonCVC Zilina1000S-C11461
30Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D14460
31Paksi AlexanderSks Dubnica nad Vahom1000Z-C11459
32Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1063Z-D11458
33Dubravka JurajSk Povazske Podhradie1086Z-C11457
34Cirsky LuborCVC Zilina1157S-C11456
35Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C14455
36Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D11454
37Zatko SlavomirSk Povazske Podhradie1000Z-C14453
38Machovic MaximSk Komplet Modranka1000Z-C11453
39Habanek MartinCirkevne CVC Belusa1000Z-C11451
40Bena PavolSk Stefanov1000Z-C8450
41Samas DominikCirkevne CVC Belusa1000Z-C14449
42Janicek JakubCVC Zilina1042S-C14448
43Devera MatusCVC Zilina1039S-C14447
44Haasova NinaSk Rajec1000S-D8446
45Taurani LeishaCvc Vcielka Puchov1000Z-D1445
46Pitak PatrikCVC Zilina1039S-C844
47Popelka AdrianCirkevne CVC Belusa1000Z-C1443
48Cech MatejSk Povazske Podhradie1000Z-C1142
49Ofukany RichardZS Dolne Kockovce1000Z-C1141
50Tvrdy SimonTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C8340
51Kucharik SimonZS Plevnik1000Z-C14339
52Cibicek PeterSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C11338
53Martinka LukasCVC Povazska Bystrica1000Z-C14337
54Janoska PeterCVC Povazska Bystrica1000Z-C11336
55Jurkovic LukasSk Povazske Podhradie1000Z-C11335
56Rosinova NelaCvc Vcielka Puchov1000Z-D11334
57Kekely RichardCVC Zilina1055S-C8333
58Guzy AndrejZS Dolne Kockovce1000Z-C11332
59Jasik MatejZS Plevnik1000Z-C14331
60Elias FedorCVC Zilina1000S-C8330
61Chladek AdamCVC Zilina1000S-C14329
62Kresan MatusZS Dolne Kockovce1000Z-C11328
63Katrik LeonardPovazska Bystrica1000Z-C11327
64Cech PeterCVC Povazska Bystrica1000Z-C8326
65Rusnak AdrianCVC Vcielka Puchov1000Z-C11325
66Derouin WilliamCVC Vcielka Puchov1000Z-C8324
67Tucek TobiasZS Dolne Kockovce1000Z-C1123
68Faktor LukasZS Dolne Kockovce1000Z-C822
69Kupcov NelaCvc Vcielka Puchov1000Z-D1121
70Ofukana MichaelaZS Dolne Kockovce1000Z-D820
71Litvin MatejSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C819
72Bednar FilipZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-C1118
73Kysucky TomasCVC Vcielka Puchov1000Z-C11217
74Kostelansky LukasCVC Povazska Bystrica1000Z-C8216
75Slavikova MichaelaCirkevne CVC Belusa1000Z-D11215
76Franekova AdelaZS Plevnik1000Z-D14214
77Burdejova SimonaZS Dolne Kockovce1000Z-D11213
78Rosina LadislavZS Dolne Kockovce1000Z-C8212
79Stauderova AlicaCVC Zilina1000S-D8211
80Dzurjanik MatusZS Skolska Povazska Bystrica1000Z-C11210
81Franekova LiviaCVC Zilina1000S-D829
82Posluch RobertPovazska Bystrica1000Z-C1128
83Fedor MarosZS Dolne Kockovce1000Z-C117
84Dobosova ViktoriaSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-D86
85Janik AdrianCVC Vcielka Puchov1000Z-C815
86Frolova BiankaZS Skolska Povazska Bystrica1000Z-D814
87Faktor FilipZS Dolne Kockovce1000Z-C1113
88Oubrecht AlexCVC Povazska Bystrica1000Z-C812
89Kupcov NatasaCVC Vcielka Puchov1000Z-D81
-Kremen SebastianZS PlevnikC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -