Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Vianočná Tirnavia šachových nádejí [2019-12-14] - Trnava-Modranka
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Oruzinsky JurajZsk Vrbove - sach1247Z-C14142
2Libich OliverSk Komplet Modranka1279Z-C148131
3Novomeska KarinSk Stefanov1255Z-D117120
4Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1256Z-C117109
5Jurik DominikSk Trencin1139Z-C147104
6Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1208Z-D1199
7Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1195
8Zelenka MatejSks Dubnica nad Vahom1181Z-C1191
9Libich SimonSk Komplet Modranka1124Z-C14688
10Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D11685
11Sitar AndrejNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C14682
12Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1229Z-C14681
13Biskupic AdamSk Komplet Modranka1060Z-C14680
14Dzivak JanLokomotiva Trnava1389Z-C11679
15Dubanova KristinaSk Skalica1136Z-D14678
16Shykhnenko HryhoriiZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11677
17Jancovicova TamaraZsk Vrbove - Sach1156Z-D14676
18Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C11675
19Krupa AndrejSk Lokomotiva Caissa Bratislava1190Z-C14674
20Benci JozefSk Doprastav Bratislava1097Z-C11673
21Vozar AdamZahoracky Sachovy Klub1117Z-C14672
22Vida GergoSk Dunajska Streda1045Z-C1171
23Pisarcik RichardKsn Bratislava1055Z-C870
24Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1469
25Livnansky MichalSk Doprastav Bratislava1184Z-C1168
26Jursova ElenaSk Lokomotiva Caissa Bratislava1121Z-D1467
27Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1085Z-C1466
28Toth MartonSk Dunajska Streda1000Z-C11565
29Kostka PavolSk Slovan Bratislava1000Z-C14564
30Vasko MatejSk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11563
31Jursa JurajSk Lokomotiva Caissa Bratislava1319Z-C11562
32Kaufmanova KarinSk Osuske1183Z-D11561
33Vida RekaSk Dunajska Streda1000Z-D14560
34Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1206Z-C14559
35Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C8558
36Botka FilipNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11557
37Barnas NorbertKs Pezinok1000Z-C14556
38Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1063Z-D11555
39Bena PavolSk Stefanov1000Z-C8554
40Sloboda RudolfZs Tribecska Topolcany1107Z-C14553
41Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D8552
42Zurek JakubSachovy Klub Holic1000Z-C11551
43Simansky SamuelZS s MS Trakovice1000Z-C1450
44Kosut SimonSk Komplet Modranka1000Z-C1149
45Angus AndrejZsk Vrbove - sach1000Z-C1448
46Barcak VladimirSkalica1000Z-C1447
47Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C1146
48Kukla AdamSk Hlohovec1000Z-C1145
49Solar SamuelSk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C1144
50Seges DanielZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1443
51Livnansky TomasSk Doprastav Bratislava1000Z-C8442
52Proks Jakub JanZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11441
53Juricek MichalSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11440
54Cibicek PeterSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C11439
55Kapicakova PetraKsn Bratislava1000Z-D11438
56Skripecky MarekSk Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C14437
57Stiavnicky IvanLokomotiva Trnava1000Z-C11436
58Osvald TomasZS s MS Trakovice1000Z-C14435
59Bobak AlexanderZs Tribecska Topolcany1000Z-C11434
60Krajcovic LukasZS s MS Trakovice1000Z-C14433
61Fojtik AdamZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11432
62Machovicova AlexandraSk Komplet Modranka1000Z-D11431
63Stec IvoTsm Slovan Bratislava1000Z-C8430
64Ivan DenisSachovy klub Holic1000Z-C14429
65Bujnova DominikaZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11428
66Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C14427
67Mikulas OndrejZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1126
68Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D1425
69Dobrik AntonZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C1124
70Krajco AdamCVC Kalokagatia Trnava1000Z-C1423
71Valentova ViktoriaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D1122
72Hlupik MarekCvc Senica1000Z-C821
73Priputen SimonZS Vancurova Trnava1000Z-C1420
74Volovar D.F.ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11319
75Janac JakubSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11318
76Litvin MatejSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8317
77Pivarnik JakubSk Pri Ou Surovce1000Z-C14316
78Cepka MatejZS s MS Trakovice1000Z-C14315
79Duk PeterSpojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11314
80Benedik AdamSk Pri Ou Surovce1000Z-C14313
81Nemec StanislavSK Hlohovec1000Z-C14312
82Pivoluska SamuelTrnava1000Z-C14311
83Liptak MichalCVC Kalokagatia Trnava1000Z-C810
84Sefcikova LianaSachovy Klub Holic1000Z-D149
85Guyon RemySK Komplet Modranka1000Z-C118
86Dobrik TomasZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C117
87Angelov AlexCVC Kalokagatia Trnava1000Z-C86
88Bodis Sebastian SamuelSk Doprastav Bratislava1000Z-C1125
89Bobak SamuelZs Tribecska Topolcany1000Z-C824
90Tomasik JurajTrnava1000Z-C1123
91Polak MartinTrnava1000Z-C82
92Hlupikova LenkaCVC Senica1000Z-D82
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -