Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

O putovný pohár primátorky mesta Svidník [2019-12-17] - Svidník
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Jurcisin PatrikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C146124
2Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D116113
3Mihalicova EmaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D146102
4Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C1491
5Jalcakova ZuzanaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14586
6Majda DominikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C11581
7Cichy TomasCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14577
8Savinec FilipCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11573
9Jalcak JakubCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14570
10Stroncek JurajCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14567
11Lemak OleksanderZS Komenskeho Svidnik1000V-C14564
12Tkac TomasSpojena skola Svidnik1000V-C14563
13Musil JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11562
14Fecko SamuelCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14561
15Sochovicova MiroslavaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D1460
16Dziak DavidSpojena skola Svidnik1000V-C1459
17Hrinko KristianZS Komenskeho Svidnik1000V-C14458
18Hrib AdamCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14457
19Dzurova TerezaZS 8 maja Svidnik1000V-D14456
20Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11455
21Feckova KatarinaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D11454
22Ivanco Marko MatusCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11453
23Semanikova BiankaSpojena skola Svidnik1000V-D14452
24Simonek VratislavZS Komenskeho Svidnik1000V-C14451
25Michalik OliverZS 8 maja Svidnik1000V-C14450
26Surdenik AlexZS Karpatska Svidnik1000V-C11449
27Frankova AdrianaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14448
28Kucer JakubCZS sv Juraja Svidnik1000V-C11447
29Rusinko MatusZS Komenskeho Svidnik1000V-C11446
30Slivka JakubZS Komenskeho Svidnik1000V-C11445
31Kamenicky IvanZS Komenskeho Svidnik1000V-C1444
32Popovcova TerezaZS 8 maja Svidnik1000V-D1443
33Petrik PavolZS 8 maja Svidnik1000V-C1142
34Marcisin RastislavZS Komenskeho Svidnik1000V-C1441
35Sochovic JakubCZS sv Juraja Svidnik1000V-C1140
36Fecko BenjaminCZS sv Juraja Svidnik1000V-C11339
37Mihalkanin MartinZS Karpatska Svidnik1000V-C11338
38Ivanco Timotej JanCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14337
39Halcikova EvaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14336
40Kupec PatrikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14335
41Fekova TereziaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14334
42Kucer MichalCZS sv Juraja Svidnik1000V-C11333
43Krajnak PatrikZS Komenskeho Svidnik1000V-C14332
44Kacmar TomasZS Komenskeho Svidnik1000V-C14331
45Baca AlexejZS Karpatska Svidnik1000V-C14330
46Hanikova NinaSpojena skola Svidnik1000V-D11329
47Klimova LauraZS Komenskeho Svidnik1000V-D14328
48Lukac JakubZS Komenskeho Svidnik1000V-C14327
49Rohac MichalSpojena skola Svidnik1000V-C11326
50Feckanin JakubZS Komenskeho Svidnik1000V-C14325
51Feckanicova BerenikaZS 8 maja Svidnik1000V-D14324
52Jakubov MatejZS Komenskeho Svidnik1000V-C1123
53Buzga LeonardZS Komenskeho Svidnik1000V-C1122
54Scerba AdamZS Komenskeho Svidnik1000V-C1121
55Fedorkovic MichalZS 8 maja Svidnik1000V-C1120
56Stadtherova LindaZS Karpatska Svidnik1000V-D1419
57Revicky DamianCZS sv Juraja Svidnik1000V-C818
58Burjak PavolCZS sv Juraja Svidnik1000V-C817
59Gundza MatusZS Komenskeho Svidnik1000V-C816
60Bozikova MiaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D815
61Hanik FilipCZS sv Juraja Svidnik1000V-C8214
62Galajda DaliborZS Komenskeho Svidnik1000V-C8213
63Cervakova EvaMS nabrezna Bardejov1000V-D8212
64Michalkova KatarinaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D11211
65Horochonic MatejZS Komenskeho Svidnik1000V-C11210
66Tomko AdamZS Komenskeho Svidnik1000V-C1129
67Krifka MartinCZS sv Juraja Svidnik1000V-C1428
68Popernik JurajCZS sv Juraja Svidnik1000V-C827
69Scerbova KatarinaZS Komenskeho Svidnik1000V-D1426
70Hrib MatejCZS sv Juraja Svidnik1000V-C825
71Mihalicova NelkaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D84
72Slang LubosZS Komenskeho Svidnik1000V-C1113
73Majdova KatarinaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D812
74Boksansky MartinZS Komenskeho Svidnik1000V-C111
-Sasarak JozefCZS sv. Petra a Pavla, SPC-
-Mikitka NikolasCZS sv. Juraja, SKC-
-Cuper MartinZS, Komenskeho SKC5-
-Kizak BorisCZS sv. Petra a Pavla, SPC-
-Skurla DamianZS, Ul. 8. maja, SKC-
-Mihalkanin LubomirZS Karpatska, SKC4-
-Samko EnrikoCZS sv. Juraja, SKC4-
-Kostilnik MichalCZS sv. Juraja, SKC4-
-Prusak MatusCZS sv. Petra a Pavla, SPC4-
-Gajdosikova DanielaZS, Ul. 8. maja, SKC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -