Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

O pohár Bratislavskej šachovej akadémie [2020-01-06] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D1190
2Adamec MarosSachovy Klub Dubravan1301Z-C1479
3Zelenka MatejSks Dubnica nad Vahom1181Z-C1168
4Durana JonasTatran Bratislava1255Z-C11657
5Benci JozefSk Doprastav Bratislava1097Z-C11652
6Barnas NorbertKs Pezinok1000Z-C14647
7Livnansky MichalSk Doprastav Bratislava1184Z-C11643
8Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1256Z-C1139
9Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1155Z-C1136
10Jursova ElenaLokomotiva Caissa Bratislava1121Z-D1433
11Livnansky TomasSk Doprastav Bratislava1000Z-C8530
12Boros DavidMsk Corvin Velky Meder1101Z-C11529
13Vasko MatejLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11528
14Cerny PatrikCvc Malacky1000Z-C11527
15Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C11526
16Kozub LukasSk Doprastav Bratislava1000Z-C11525
17Cerny FilipCvc Malacky1000Z-C11524
18Zilinec PeterDunajska Luzna1000Z-C14523
19Osadsky SamuelZahoracky Sachovy Klub1000Z-C11522
20Pisarcik RichardKsn Bratislava1055Z-C821
21Li Geng HuiSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D1120
22Certik JaroslavTatran Bratislava1012Z-C1119
23Jursa JurajLokomotiva Caissa Bratislava1319Z-C11418
24Horny MichalSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C8417
25Kroupova VeronikaSk Skalica1000Z-D11416
26Hamid Hanka LeilaSk Doprastav Bratislava1000Z-D14415
27Vanco ViktorBratislavska sachova akademia1000Z-C11414
28Ruzickova LenkaSpojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-D11413
29Vadila LukasGymnazium Grosslingova Bratislava1000Z-C1412
30Osadsky DamianZahoracky Sachovy Klub1000Z-C1411
31Komora SimonSk Doprastav Bratislava1112Z-C1110
32Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D89
33Pommer EkaterinaBratislavska sachova akademia1000Z-D118
34Stuska PatrikTatran Bratislava1000Z-C117
35Kosut SimonSk Komplet Modranka1000Z-C1136
36Horna MonikaSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-D1135
37Hrdlicka TimotejBratislava - Petrzalka1000Z-C1134
38Ulik MatejLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C113
39Alexander AdrianBratislavska sachova akademia1000Z-C822
40Ulik MichalLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C81
-Sesikashvili OtarC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -