Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 4.kolo [2020-01-04] - Smižany
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Gollner MartinLiptovska sachova skola1250S-C116110
2Kusy AdamLiptovska sachova skola1211S-C11699
3Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14688
4Petrus DanielSlavia Pu Presov1262V-C14677
5Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C1472
6Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D11567
7Kapral RolandMsk Kdv Kezmarok1047V-C14563
8Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D14559
9Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C14556
10Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1089V-D1153
11Lizak MartinSk Cvc Lendak1000V-C1450
12Geci RichardMsk Spisska Nova Ves1000V-C1149
13Savchuk AlexanderSmizany1000V-C1148
14Vresilovic MatusMsk Spisska Nova Ves1000V-C1147
15Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C846
16Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C1145
17Novysedlak SamuelSk Lipany1000V-C1445
18Sokolsky DavidMsk Spisska Nova Ves1000V-C11443
19Macaj StanislavSk CVC Lendak1000V-C8442
20Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11441
21Slatkovsky Kristian1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11440
22Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D11439
23Kalata MartinMsk Kdv Kezmarok1000V-C11438
24Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11437
25Spak OndrejSk CVC Lendak1000V-C14436
26Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D11435
27Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14434
28Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14433
29Zrost DanielMsk Spisska Nova Ves1000V-C1132
30Slatkovsky Benjamin1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C1131
31Gondekova EmmaZS s MS Plavec1000V-D830
32Zrost BystrikMsk Spisska Nova Ves1000V-C1129
33Savchuk AndrejSmizany1000V-C828
34Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C827
35Halcinova BlazenaSk CVC Lendak1000V-D14326
36Formanek ErikABC CVC Presov1000V-C11325
37Ernst PeterSachova akademia pesiaci Sabinov1000V-C14324
38Misenko SimonSk Lipany1000V-C14323
39Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11322
40Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C11321
41Komara KristianSk Bijacovce1000V-C11320
42Slatkovska Simona1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-D14319
43Tumidalsky JozefSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14318
44Stefancik LukasSk Bijacovce1000V-C14317
45Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C816
46Sokolsky BorisMsk Spisska Nova Ves1000V-C815
47Palkovic FilipMsk Spisska Nova Ves1000V-C1114
48Valko MatusSk Bijacovce1000V-C1113
49Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D11212
50Trojanovic FilipSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14211
51Konopova BarboraSk CVC Lendak1055V-D14210
52Berta GregorPresov1000V-C1129
53Koscak NikolasSk CVC Lendak1000V-C1428
54Bilak LeoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C1127
55Bernath PeterSk Bijacovce1000V-C1426
56Badzikova AnnaZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-D145
57Gonda JanZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C1414
58Lorko HugoZS Komenskeho Smizany1000V-C1413
59Hradisky TobiasZS Komenskeho Smizany1000V-C1412
60Vrabel FilipZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -