Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Púchov GPX 2020 [2020-01-18] - Púchov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vastik LukasCvc Vcielka Puchov1377Z-C14129
2Kulich FilipSk Povazske Podhradie1165Z-C116118
3Volanek MarosSk Povazske Podhradie1233Z-C146107
4Kapitulcin MatejCVC Zilina1112S-C1496
5Karapetsas AthanasiosSk Trencin1367Z-C1491
6Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D1186
7Vastik TomasCvc Vcielka Puchov1242Z-C14582
8Haasova TimeaSk Rajec1516S-D11578
9Mrmusova MagdalenaTj Slavia Caissa Cadca1191S-D14575
10Zelenka MatejSks Dubnica nad Vahom1181Z-C11572
11Marosi MichalCVC Junior Bojnice1194Z-C11569
12Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1085Z-C14568
13Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1017S-C11567
14Magdik PeterSks Dubnica nad Vahom1075Z-C14566
15Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C11565
16Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1220Z-D14564
17Franek MartinCVC Zilina1339S-C1463
18Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1462
19Elias SimonCVC Zilina1000S-C1161
20Blasko LukasMKSS SK Kysucke Nove Mesto1232S-C14460
21Valentovicova KlaraCVC Zilina1000S-D11459
22Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11458
23Taurani LeishaCvc Vcielka Puchov1000Z-D14457
24Kosperova SaraKSS Rajec1000S-D14456
25Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C8455
26Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D14454
27Chudo SimonScvc Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C11453
28Haasova NinaSk Rajec1000S-D8452
29Pitak PatrikCVC Zilina1039S-C8451
30Cibicek PeterSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C11450
31Derouin WilliamCVC Vcielka Puchov1000Z-C8449
32Elias FedorCVC Zilina1000S-C8448
33Kekely RichardCVC Zilina1055S-C8447
34Krajci HugoCvc Vcielka Puchov1000Z-C11446
35Bajza PavolCirkevne CVC Belusa1000Z-C14445
36Dorusa SimonCVC Zilina1141S-C11444
37Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1063Z-D11443
38Tvrdy SimonTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C8442
39Jurik DominikSk Trencin1139Z-C1441
40Popelka AdrianCirkevne CVC Belusa1000Z-C1440
41Habanek MartinCirkevne CVC Belusa1000Z-C1140
42Guzy AndrejZS Dolne Kockovce1000Z-C11338
43Certik JaroslavTatran Bratislava1012Z-C11337
44Ofukany RichardZS Dolne Kockovce1000Z-C11336
45Kosper OndrejKSS Rajec1000S-C11335
46Stauderova AlicaCVC Zilina1000S-D8334
47Lichvar SimonCvc Vcielka Puchov1000Z-C14333
48Fialka RichardCVC Junior Bojnice1000Z-C11332
49Janoska PeterCVC Povazska Bystrica1000Z-C11331
50Pisojova KlaraSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D11330
51Samas DominikCirkevne CVC Belusa1000Z-C14329
52Kysucky TomasCVC Vcielka Puchov1000Z-C11328
53Fedor MarosZS Dolne Kockovce1000Z-C11327
54Faktor LukasZS Dolne Kockovce1000Z-C8326
55Rosinova NelaCvc Vcielka Puchov1000Z-D11325
56Tothova KatarinaCVC Zilina1000S-D11324
57Suchanic PeterCvc Zilina1000S-C8323
58Pecler MichalZs Dolne Kockovce1000Z-C822
59Ofukana MichaelaZS Dolne Kockovce1000Z-D821
60Slavikova MichaelaCirkevne CVC Belusa1000Z-D1120
61Kadura LukasCVC Zilina1000S-C1119
62Mrnik MarianZS s MS Lysa pod Makytou1000Z-C818
63Talacova AdelaZs Dolne Kockovce1000Z-D817
64Faktor FilipZS Dolne Kockovce1000Z-C1116
65Machovic MaximSk Komplet Modranka1000Z-C11215
66Litvin MatejSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8214
67Rosina LadislavZS Dolne Kockovce1000Z-C8213
68Repa MatusTSM Slovan Bratislava1000Z-C8212
69Secany MiroslavSCVC Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C14211
70Galovic MatusZs Dolne Kockovce1000Z-C8210
71Burdejova SimonaZS Dolne Kockovce1000Z-D1129
72Franekova LiviaCVC Zilina1000S-D88
73Chodur TomasZS s MS Lysa pod Makytou1000Z-C87
74Fialkova ZojaCVC Junior Bojnice1000Z-D86
75Vozar LukasZs Dolne Kockovce1000Z-C85
76Pisojova MartinaSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D84
77Machovicova AlexandraSk Komplet Modranka1000Z-D1113
78Janik AdrianCVC Vcielka Puchov1000Z-C812
79Benadikova GabrielaCVC JUNIOR Bojnice1000Z-D811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -