Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šarišská liga mládeže - 4.kolo [2020-02-15] - Sabinov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Magda FilipSachovy Klub Sabinov1214V-C116109
2Kacmarik AdamSlavia Pu Presov1000V-C11698
3Ziman DamianSlavia Pu Presov1070V-C1187
4Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1476
5Mazak RyanTj Slavia Kosice1108V-C871
6Cukerova LiviaSachovy Klub Sabinov1005V-D1166
7Kostelnik MichalSachovy Klub Sabinov1193V-C14562
8Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D11558
9Ammer ErikZS Hroncova Kosice1000V-C11555
10Martynek FilipTj Slavia Pu Presov1070V-C11552
11Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11549
12Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1058V-D11548
13Novysedlak SamuelSk Lipany1000V-C1447
14Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1446
15Magdova LuciaSachovy Klub Sabinov1075V-D1145
16Vylet MartinZS Konstantinova Stropkov1000V-C14444
17Kostelnik MarkoSachovy Klub Sabinov1000V-C11443
18Mackova HanaSlavia Pu Presov1000V-D14442
19Demjan DavidZS Konstantinova Stropkov1000V-C11441
20Misenko SimonSk Lipany1000V-C14440
21Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D11439
22Tumidalsky JozefSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14438
23Onderusova EmaZS Komenskeho Smizany1000V-D11437
24Rokosna PatriciaSachovy klub Sabinov1000V-D11436
25Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11435
26Kollar DavidSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14434
27Gargalovic MatejSachovy Klub Sabinov1000V-C8433
28Scholtes RichardZS Kupelna Presov1000V-C11432
29Partilova VanesaZS Lesnicka Presov1000V-D1131
30Gondekova EmaZS s MS Plavec1000V-D830
31Grobarcik MartinSachovy Klub Sabinov1000V-C1429
32Trojanovic FilipSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14328
33Badzik MartinZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8327
34Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D11326
35Ernst PeterSachova akademia pesiaci Sabinov1000V-C14325
36Hricko SebastianZS Kupelna Presov1000V-C11324
37Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14323
38Gardosik KristianZS Komenskeho Smizany1000V-C11322
39Lanik AdamSlavia Pu Presov1000V-C11321
40Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C11320
41Falat LeonSachovy Klub Sabinov1000V-C11319
42Borecky DavidCVC ABC Presov1000V-C14318
43Bialoncikova MartinaZS Lesnicka Presov1000V-D11317
44Markotan BrunoZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8316
45Bauer TeodorSlavia Pu Presov1000V-C11315
46Zapotokova ElenaZS Kupelna Presov1000V-D814
47Strojny PeterZS Komenskeho Smizany1000V-C1113
48Janecko TomasZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11212
49Zapotokova MarinaZS Kupelna Presov1000V-D11211
50Spisakova MiriamSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-D8210
51Halecky HugoZS Kupelna Presov1000V-C829
52Michalsky SimonSachovy Klub Sabinov1000V-C828
53Somsky MarekTj Slavia Pu Presov1000V-C1127
54Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C826
55Bauerova KlaraZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-D115
56Drimakova MichaelaZS Kupelna Presov1000V-D84
57Dlugos LucasSachovy klub Sabinov1000V-C813
58Matus MarkoZS Kupelna Presov1000V-C812
59Galdunova ElenaZS Kupelna Presov1000V-D801
-Hajduk MichalSzkola PowroznikC5-
-Wlosinski MaciejSzkola PowroznikC4-
-Wlosinski MichalSzkola PowroznikC4-
-Krol IgorSzkola PowroznikC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -