Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Zobor Cup - 2.turnaj [2020-01-25] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Oruzinsky JurajZsk Vrbove - sach1247Z-C14107
2Sitar AndrejNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C14696
3Libich OliverSk Komplet Modranka1279Z-C1485
4Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D1174
5Livnansky MichalSk Doprastav Bratislava1184Z-C1169
6Sahidi SearKsn Bratislava1231Z-C1164
7Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1256Z-C11560
8Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1229Z-C14556
9Kubikova NinaKsn Bratislava1293Z-D14553
10Libich SimonSk Komplet Modranka1124Z-C14550
11Zelenka MatejSks Dubnica nad Vahom1181Z-C11547
12Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1208Z-D1146
13Sahidi ShabirKsn Bratislava1148Z-C1445
14Dzivak JanLokomotiva Trnava1389Z-C1144
15Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1143
16Kosecky SebastianZS Tribecska Topolcany1116Z-C11442
17Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D8441
18Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1085Z-C14440
19Stiavnicky IvanLokomotiva Trnava1000Z-C11439
20Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1206Z-C14438
21Dzivak JozefLokomotiva Trnava1000Z-C14437
22Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C11436
23Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1155Z-C11435
24Cerny FilipCvc Malacky1000Z-C11434
25Machovic MaximSk Komplet Modranka1000Z-C11433
26Valentova SophiaKsn Bratislava1068Z-D11432
27Cerny PatrikCvc Malacky1000Z-C11431
28Horvath SimonNitrianska sachova akademia1343Z-C14430
29Klimek MartinSk Senec1481Z-C1429
30Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C1428
31Livnansky TomasSk Doprastav Bratislava1000Z-C827
32Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C1426
33Benci JozefSk Doprastav Bratislava1097Z-C11325
34Zemanek ErikSenec1000Z-C14324
35Sloboda RudolfZs Tribecska Topolcany1107Z-C14323
36Barta DominikNitrianska Sachova Akademia1000Z-C14322
37Kisac MarcelZs Jacovce1000Z-C14321
38Kosut SimonSk Komplet Modranka1000Z-C11320
39Palka SamuelNitrianska Sachova Akademia1274Z-C14319
40Machovicova AlexandraSk Komplet Modranka1000Z-D11318
41Bujnova DominikaZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11317
42Bobak SamuelZs Tribecska Topolcany1000Z-C8316
43Bobak AlexanderZs Tribecska Topolcany1000Z-C11315
44Pinter OndrejNitrianska sachova akademia1185Z-C1414
45Tarina PeterZS Tribecska Topolcany1042Z-C1113
46Angus AndrejZsk Vrbove - sach1000Z-C1412
47Diachenko MykhailoZS Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C1111
48Tarko FilipPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-C810
49Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D1129
50Poluchova KatarinaZs Sv Ladislava Topolcany1000Z-D1428
51Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C1127
52Valent TheoKsn Bratislava1000Z-C826
53Horvath EmanuelNitrianska sachova akademia1000Z-C1125
54Majernikova TereziaPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D824
55Hlavaty GregorPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-C83
56Cipov KarolinaCVC Junior Bojnice1000Z-D812
57Ocenas OliverCVC Junior Bojnice1000Z-C811
-Hlavaty SamuelPiaristicke Gymnazium NitraC3-
-Belak MatusNitrianska Sachova AkademiaC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -