Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Memoriál Ferdinanda Bišču [2020-03-07] - Hlohovec
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Oruzinsky JurajZsk Vrbove - sach1247Z-C1497
2Dzivak JanLokomotiva Trnava1389Z-C11686
3Livnansky MichalSk Doprastav Bratislava1184Z-C11675
4Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D1164
5Sahidi ShabirKsn Bratislava1148Z-C14559
6Sahidi SearKsn Bratislava1231Z-C11554
7Vojtko Patrik JanSk Komplet Modranka1148Z-C14550
8Chytra AlesMSK Vranov nad Toplou1115V-C11546
9Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1206Z-C1443
10Simansky SamuelZS s MS Trakovice1000Z-C1440
11Paksi AlexanderSks Dubnica nad Vahom1000Z-C1137
12Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1063Z-D1136
13Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1135
14Dzivak JozefLokomotiva Trnava1000Z-C14434
15Tarina PeterZS Tribecska Topolcany1042Z-C11433
16Lorincz MarekNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14432
17Stiavnicky IvanLokomotiva Trnava1000Z-C11431
18Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14430
19Guba PavolSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C14429
20Livnansky TomasSk Doprastav Bratislava1000Z-C8428
21Mecir AndrejSk Pecenady1000Z-C14427
22Janovic PatrikSachovy Klub Holic1000Z-C1426
23Machovic MaximSk Komplet Modranka1000Z-C1125
24Horny MichalSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C824
25Bujnova DominikaZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D1123
26Bujnova KarolinaZS sv Don Bosca Topolcany1083Z-D1422
27Pechociakova PetraPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D1421
28Blasko MatusSk Pecenady1000Z-C14320
29Sloboda RudolfZs Tribecska Topolcany1107Z-C14319
30Holly MartinSachovy Klub Holic1000Z-C14318
31Botka FilipNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11317
32Nemec StanislavSK Hlohovec1000Z-C14316
33Kosut SimonSk Komplet Modranka1000Z-C11315
34Vatra PatrikSK Budmerice1000Z-C14314
35Drabek MatejNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11313
36Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C1112
37Krajcovic LukasZS s MS Trakovice1000Z-C1411
38Stefik OliverSk Hlohovec1000Z-C1110
39Harajka FilipSk Pecenady1000Z-C89
40Velicky PatrikSk Komplet Modranka1000Z-C88
41Horna MonikaSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-D1127
42Zurek JakubSachovy Klub Holic1000Z-C1126
43Sefcikova LianaSachovy Klub Holic1000Z-D1425
44Harajkova EmmaSk Pecenady1000Z-D1124
45Farkas SamuelSK Budmerice1000Z-C1123
46Vojtko Filip SimeonSk Komplet Modranka1000Z-C812
47Budaj AlexanderNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -