Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Zobor Cup - 3.turnaj [2020-02-15] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C116103
2Sitar AndrejNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C14692
3Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1229Z-C1481
4Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1235Z-C1170
5Vastik LukasCvc Vcielka Puchov1377Z-C1465
6Marosi MichalCVC Junior Bojnice1194Z-C11560
7Vastik TomasCvc Vcielka Puchov1242Z-C14556
8Pisarcik RichardKsn Bratislava1055Z-C8552
9Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1085Z-C14549
10Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D1146
11Mederlyova MariaSk Levice1348Z-D1443
12Sahidi ShabirKsn Bratislava1148Z-C1442
13Havaldova NataliaKsn Bratislava1160Z-D1141
14Sahidi SearKsn Bratislava1231Z-C1140
15Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1094S-D1439
16Benko TomasNitrianska sachova akademia1282Z-C1138
17Cirsky LuborCVC Zilina1157S-C11437
18Bodor LeoLucenec1000S-C14436
19Biskupic AdamSk Komplet Modranka1060Z-C14435
20Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C11434
21Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1206Z-C14433
22Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11432
23Mederlyova BeataSk Levice1172Z-D11431
24Tatalak NikolasZs M.R.Stefanika Lucenec1000S-C14430
25Sunova MichaelaKsn Bratislava1038Z-D8429
26Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1128
27Sun MartinKsn Bratislava1021Z-C1127
28Barta DominikNitrianska Sachova Akademia1000Z-C1426
29Pinter OndrejNitrianska sachova akademia1185Z-C1425
30Borsik KarolNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C14324
31Kisac MarcelZs Jacovce1000Z-C14323
32Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14322
33Palka SamuelNitrianska Sachova Akademia1274Z-C14321
34Horvath SimonNitrianska sachova akademia1343Z-C14320
35Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11319
36Berkova AgataSk Junior Cvc Banska Bystrica1054S-D11318
37Bobak AlexanderZs Tribecska Topolcany1000Z-C11317
38Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D11316
39Guyon RemySK Komplet Modranka1000Z-C11315
40Mederly PeterSk Levice1000Z-C8314
41Sloboda RudolfZs Tribecska Topolcany1107Z-C1413
42Bobak SamuelZs Tribecska Topolcany1000Z-C812
43Diachenko MykhailoZS Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C1111
44Hlavaty GregorPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-C810
45Ziakova ViktoriaZS Vajanskeho Lucenec1000S-D1129
46Zaborsky RichardNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C1128
47Oravec Peter SebastianCvc Magnet Lucenec1000S-C1427
48Findrova LuciaZS Vajanskeho Lucenec1000S-D1126
49Ruzova ValeriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D1425
50Horvath EmanuelNitrianska sachova akademia1000Z-C1124
51Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D813
52Majernikova TereziaPiaristicka spojena skola Nitra1000Z-D82
53Duracka MichaelNitrianska Sachova Akademia1000Z-C81
-Belak MatusNitrianska Sachova AkademiaC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -