Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

OM Stropkov - 2.turnaj [2020-02-28] - Stropkov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1071V-D11105
2Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1124V-C14694
3Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C1483
4Jurcisin PatrikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14572
5Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C11567
6Demjan DavidZS Konstantinova Stropkov1000V-C11562
7Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D11558
8Salokova StelaSlavia Pu Presov1052V-D11554
9Jalcakova ZuzanaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14551
10Fedorisin PatrikZS s MS Havaj1000V-C14548
11Pavlik MilosZS s MS Havaj1000V-C14545
12Zavacka SofiaZS s MS Havaj1000V-D14544
13Choma NikolasZS s MS Bukovce1000V-C14543
14Vylet MartinZS Konstantinova Stropkov1000V-C1442
15Kollar AdrianSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C11441
16Savinec FilipCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11440
17Jalcak JakubCZS sv Juraja Svidnik1000V-C14439
18Ivanco Timotej JanCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14438
19Halcikova EvaCZS sv Juraja Svidnik1000V-D14437
20Musil JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11436
21Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11435
22Solar TomasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14434
23Surdenik AlexZS Karpatska Svidnik1000V-C11433
24Zelinka IvanZS s MS Havaj1000V-C14432
25Klocek TobiasSK Stropkov-Svidnik1000V-C1131
26Majda DominikCZS sv Juraja Svidnik1000V-C1130
27Kovc DominikZS s MS Bukovce1000V-C1429
28Palej MichalZS s MS Bukovce1000V-C828
29Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C14327
30Kollar DavidSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14326
31Ivanco Marko MatusCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11325
32Kollar BenjaminSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8324
33Sitar PatrikZS Mlynska Stropkov1000V-C14323
34Rohac MichalSpojena skola Svidnik1000V-C11322
35Sec LukasSachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8321
36Mulikova SimonaZS s MS Bukovce1000V-D14320
37Petrunko JozefStropkov1000V-C11319
38Perat JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14318
39Gombar SimonCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1117
40Buckova NataliaZS s MS Bukovce1000V-D1416
41Kovc DavidZS s MS Bukovce1000V-C1115
42Sandrik OliverCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1114
43Marcincak MarkoZS s MS Bukovce1000V-C1113
44Mulikova AlexandraZS s MS Bukovce1000V-D1112
45Danko JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1411
46Hanak JakubCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1110
47Harvilkova EvaZS s MS Bukovce1000V-D119
48Jancisin MichaelZS s MS Havaj1000V-C1428
49Zajac RadoslavZS s MS Bukovce1000V-C1427
50Stovka DavidZS Mlynska Stropkov1000V-C1126
51Vateha SimonZS Konstantinova Stropkov1000V-C825
52Olearnik DenisZS s MS Havaj1000V-C144
53Tirkova KristinaCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-D83
54Vateha AlbinZS Konstantinova Stropkov1000V-C812
55Galajda LukasZS s MS Bukovce1000V-C1111
-Sasarak JozefCZS sv. Petra a Pavla StropkovC6-
-Kizak BorisCZS sv. Petra a Pavla StropkovC-
-Andrejco JurajZS s MS HavajC4-
-Sturak MarosZS Mlynska StropkovC4-
-Gramatova KatarinaZS s MS HavajC4-
-Bil JakubZS Mlynska StropkovC4-
-Reiter OliverZS Mlynska StropkovC4-
-Hancak AdamZS s MS BukovceC-
-Andrejco FrederikZS s MS HavajC3-
-Boksansky PeterCZS sv. Petra a Pavla StropkovC3-
-Choma AdrianZS s MS BukovceC3-
-Ivanco Milan LubosZS Mlynska StropkovC3-
-Hegedusova VanesaZS s MS HavajC-
-Dovicak SimonZS Mlynska StropkovC-
-Vasilenkova ZuzanaZS s MS HavajC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -