Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Seriál Talent - 2.turnaj [2022-11-05] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kluska LukasOravska Sachova Skola1231S-C14115
2Szakal BartolomejZS J J Thurzu Detva1000S-C146104
3Veres AlexSk Rajec1255S-C11693
4Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1482
5Morova JaroslavaSk Junior Cvc Banska Bystrica1233S-D1477
6Zilincan TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1293S-C11572
7Diachenko MykhailoNitriansky Sachovy Klub Nitra1027Z-C14568
8Ksenzigh AdamSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11564
9Dorusa SimonSk Mladost Zilina1184S-C14561
10Prochazka MichalLiptovska Sachova Skola1067S-C11558
11Tvrdy SimonTj Slavia Caissa Cadca1020S-C11555
12Holik OndrejSk Podpolanie1078S-C1154
13Zilkova PaulinaCVC Zilina1000S-D1453
14Cechovicova SaraSk Mladost Zilina1000S-D1152
15Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska Bystrica1080S-D851
16Markotan BrunoZS Pov sv kriza Smizany1000V-C1150
17Sotnik SimonLiptovska Sachova Skola1120S-C11449
18Kluska DavidOravska Sachova Skola1089S-C11448
19Moravcik AlexLiptovska sachova skola1067S-C11447
20Kekely RichardSk Mladost Zilina1121S-C11446
21Sventek JakubCVC Zilina1000S-C11445
22Lesko OndrejLiptovska Sachova Skola1000S-C11444
23Papay AurelLiptovska Sachova Skola1296S-C14443
24Dilsky MatejSk Mladost Zilina1000S-C11442
25Haas TimurSk Rajec1000S-C8441
26Stricova Julia NelaLiptovska Sachova Skola1046S-D11440
27Elias FedorCVC Zilina1000S-C11439
28Krajnak Alfred MartinZS Margecany1000V-C14438
29Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C1437
30Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D1436
31Macus AlexanderSk Mladost Zilina1000S-C1135
32Durech BrunoCVC Zilina1000S-C1134
33Cernak AlanSk Mladost Zilina1000S-C833
34Sicova AlzbetaCVC Zilina1000S-D1132
35Orlovsky MatejSk Bijacovce1000V-C1131
36Valko MarioSk Bijacovce1000V-C1130
37Jancigova KristinaCVC Zilina1000S-D14329
38Singer LukasSk Rajec1000S-C11328
39Novak DavidZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C11327
40Suster FilipLiptovska Sachova Skola1000S-C8326
41Prochazka MartinCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8325
42Pitak PatrikCVC Zilina1102S-C11324
43Zahornacky JakubZS Margecany1000V-C14323
44Macus FilipSk Mladost Zilina1000S-C8322
45Kyrc FilipCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11321
46Sefcik OtoSk Bijacovce1000V-C11320
47Szakalova ZofiaZS J J Thurzu Detva1000S-D11319
48Hornacek TomasLiptovska sachova skola1083S-C8318
49Szakalova RebekaZS J J Thurzu Detva1000S-D11317
50Komara KristianSk Bijacovce1000V-C14316
51Harych DanielLiptovska Sachova Skola1000S-C11315
52Tvrdy JakubTj Slavia Caissa Cadca1000S-C814
53Suchanic PeterSk Mladost Zilina1000S-C11213
54Orlovsky MichalSk Bijacovce1000V-C14212
55Stauderova AlicaCVC Zilina1000S-D11211
56Uzunov ViktorCVC Liptovsky Mikulas1000S-C8210
57Byrtus RichardTj Slavia Caissa Cadca1000S-C829
58Gibala IgorZS Pov sv kriza Smizany1000V-C1128
59Galus SamuelSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C827
60Kyrc MatejCVC Liptovsky Mikulas1000S-C826
61Kluskova LenkaOravska sachova skola1000S-D825
62Masura OliverCVC Liptovsky Mikulas1000S-C114
63Durovka SimonSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C83
64Knoska JurajSk Bijacovce1000V-C1112
65Masura PeterCVC Liptovsky Mikulas1000S-C811
-Mohyla ViktorC-
-Svanidze TikhonC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -