Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Seriál Talent - 4.turnaj [2023-01-21] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kluska LukasOravska Sachova Skola1231S-C14150
2Szakal BartolomejZS J J Thurzu Detva1000S-C14139
3Morova JaroslavaSk Junior Cvc Banska Bystrica1233S-D14128
4Veres AlexSk Rajec1255S-C11117
5Kostiak IvanIndividualny Clen1000V-C11112
6Kluska DavidOravska Sachova Skola1089S-C11107
7Prochazka MichalLiptovska Sachova Skola1067S-C11107
8Dorusa SimonSk Mladost Zilina1184S-C14599
9Elias SimonCVC Zilina1334S-C14596
10Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C14593
11Moravcik AlexLiptovska sachova skola1067S-C11590
12Zilincan TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1293S-C11589
13Otahal KristianCVC Zilina1073S-C14588
14Pitak PatrikCVC Zilina1102S-C11587
15Mrmusova MarketaTj Slavia Caissa Cadca1042S-D8586
16Szakalova ZofiaZS J J Thurzu Detva1000S-D11585
17Tvrdy SimonTj Slavia Caissa Cadca1020S-C11584
18Haasova NinaSk Rajec1163S-D1183
19Papay AurelLiptovska Sachova Skola1296S-C1482
20Bado SamuelSk Ruzomberok1000S-C1481
21Sotnik SimonLiptovska Sachova Skola1120S-C1180
22Holik OndrejSk Podpolanie1078S-C1179
23Dzurny MatejSk Cvc Lendak1000V-C1178
24Stricova Viktoria LeaSk Junior Cvc Banska Bystrica1080S-D877
25Dibdiak PeterOravska Sachova Skola1000S-C1176
26Halcinova AlenaSk CVC Lendak1030V-D1475
27Legersky TomasSk Ruzomberok1000S-C11474
28Ksenzigh AdamSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11473
29Hornacek TomasLiptovska sachova skola1083S-C8472
30Slivka MartinTj Slavia Caissa Cadca1189S-C14471
31Stricova Julia NelaLiptovska Sachova Skola1046S-D11470
32Mucha MaximilianSk CVC Lendak1000V-C14469
33Zilkova PaulinaCVC Zilina1000S-D14468
34Singer LukasSk Rajec1000S-C11467
35Selvekova StanislavaSk Cvc Lendak1000V-D14466
36Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C14465
37Jancigova KristinaCVC Zilina1000S-D14464
38Kocifajova MartinaCVC Zilina1000S-D11463
39Vecerek TomasOravska Sachova Skola1000S-C11462
40Sivonova AlexandraOravska Sachova Skola1000S-D14461
41Kytasova MichaelaOravska Sachova Skola1000S-D14460
42Baricak Samuel LeoTj Drazkovce1000S-C11459
43Kovacech RichardSk Mladost Zilina1000S-C11458
44Suster FilipLiptovska Sachova Skola1000S-C8457
45Lesko OndrejLiptovska Sachova Skola1000S-C11456
46Vecerek JakubOravska Sachova Skola1000S-C1155
47Jakubovie MatejCVC Banska Bystrica1000S-C1155
48Kralovensky JanSk Ruzomberok1000S-C1453
49Macus FilipSk Mladost Zilina1000S-C852
50Macus AlexanderSk Mladost Zilina1000S-C1151
51Szakalova RebekaZS J J Thurzu Detva1000S-D1150
52Vnencakova DorotkaCVC Zilina1000S-D1150
53Plutinsky AlexOravska Sachova Skola1000S-C1148
54Cernak AlanSk Mladost Zilina1000S-C848
55Prochazka MartinCVC Liptovsky Mikulas1000S-C846
56Brcak AntonOravska Sachova Skola1000S-C1145
57Zacok JakubZS Jarna Poprad1000V-C1144
58Slivka JakubTj Slavia Caissa Cadca1000S-C11343
59Macaj StanislavSk CVC Lendak1126V-C11342
60Mrekaj TeoOravska Sachova Skola1000S-C11341
61Novak DavidZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C11340
62Koscakova KarolinaSk Cvc Lendak1000V-D11339
63Kyrc FilipCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11338
64Kucak FilipSk Ruzomberok1000S-C11337
65Durech BrunoCVC Zilina1000S-C11336
66Haas TimurSk Rajec1000S-C8335
67Sicova AlzbetaCVC Zilina1000S-D11335
68Demko AdamSk Ruzomberok1000S-C11333
69Halcinova EliskaSk Cvc Lendak1000V-D11332
70Lach RobertZS Jarna Poprad1000V-C11331
71Selvek DamianSk Cvc Lendak1000V-C11330
72Kucak MatusSk Ruzomberok1000S-C8329
73Kurnavka JurajSk Ruzomberok1000S-C8328
74Gracakova AlzbetaCVC Liptovsky Mikulas1000S-D11327
75Halcin JurajSk Cvc Lendak1000V-C1126
76Macajova MelaniaSk Cvc Lendak1000V-D1125
77Tvrdy DavidTj Slavia Caissa Cadca1000S-C824
78Drunek TiborOravska Sachova Skola1000S-C1123
79Gazo PeterCVC Zilina1000S-C1122
80Durovka SimonSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C821
81Kluskova LenkaOravska sachova skola1000S-D820
82Florekova LuciaOravska Sachova Skola1000S-D8219
83Florek MartinOravska Sachova Skola1000S-C11218
84Papco VendelinSk Ruzomberok1000S-C11217
85Buday MaximilianSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11216
86Boco LilienSk Ruzomberok1000S-D14215
87Tomcik SamuelSk Ruzomberok1000S-C8214
88Tekel AdamLiptovsky Mikulas1000S-C11213
89Tekel DavidLiptovsky Mikulas1000S-C8212
90Cafal MatusTj Drazkovce1000S-C11211
91Byrtus RichardTj Slavia Caissa Cadca1000S-C8210
92Spak LauraSk Cvc Lendak1000V-D829
93Reponova SaraOravska Sachova Skola1000S-D1128
94Sicova MargitaSk Mladost Zilina1000S-D827
95Tvrdy JakubTj Slavia Caissa Cadca1000S-C86
96Hajzuk TobiasSk Ruzomberok1000S-C115
97Reponova NikolkaOravska Sachova Skola1000S-D114
98Stolarova EmaSk Cvc Lendak1000V-D1113
99Gruchala LukasOravska Sachova Skola1000S-C1112
100Czanik MathiasSk Ruzomberok1000S-C811
-Stolar FlorianSk Cvc LendakC6-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -