Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga jednotlivcov - 3.turnaj [2023-01-21] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Ziman DamianTj Slavia Pu Presov1290V-C146117
2Tirko MartinCZS sv Petra a Pavla Stropkov1291V-C146106
3Ivanco MarkoCZS sv Petra a Pavla Stropkov1094V-C1495
4Kocis DanielCVC Orgovanova Kosice1000V-C1484
5Lukacin SimonCVC Orgovanova Kosice1000V-C14579
6Sugarova NataliaCVC Orgovanova Kosice1000V-D14574
7Truskova StelaCVC Orgovanova Kosice1000V-D14570
8Krajnakova MartinaTj Slavia Pu Presov1076V-D14566
9Gondekova EmmaSo Skm Stara Lubovna1201V-D1163
10Matysak RichardCVC Orgovanova Kosice1000V-C1460
11Kinik KristofTj Slavia Pu Presov1135V-C1457
12Savinec FilipCZS sv Petra a Pavla Stropkov1134V-C1456
13Ropovik MarkoZS Kostolany pri Hornade1000V-C1155
14Siska SamuelZS Krosnianska 4 Kosice1000V-C854
15Muller TomasSachy Reinter Kosice1325V-C11453
16Vateha TobiasCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C14452
17Korzenko JehorCVC Orgovanova Kosice1000V-C14451
18Holecko SamuelSachova Skola Kosice1000V-C14450
19Tverdak FilipSachy Reinter Kosice1000V-C11449
20Cabakova AdelaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-D14448
21Hudak MatusCVC Orgovanova Kosice1000V-C14447
22Kicura RichardPlavnica, ZS a MS1000V-C14446
23Cabak MatejSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14445
24Kuchin AndreiZS Hviezdoslavova Lipany1000V-C8444
25Perhac JozefZS Komenskeho Lipany1000V-C11443
26Drab EmanuelSachy Reinter Kosice1018V-C11442
27Dubovska LeaCVC Orgovanova Kosice1000V-D1441
28Novotny DanielSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C840
29Kopcak JurajPresov, CZS J.P. Gojdica1000V-C1439
30Hnat SamuelSo Skm Stara Lubovna1000V-C1138
31Rybovic AlexSo Skm Stara Lubovna1020V-C1437
32Tomcovcik LukasCVC Orgovanova Kosice1000V-C1136
33Hillier HugoCVC Orgovanova Kosice1000V-C1135
34Matysak AlexCVC Orgovanova Kosice1000V-C14334
35Tverdak DamianSachy Reinter Kosice1037V-C11333
36Petrik RichardKE, CVC Orgovanova 51000V-C14332
37Fekiac Jan StanislavSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C11331
38Szabo TomasCVC Orgovanova Kosice1000V-C14330
39Stryckova ZuzanaSachy Reinter Kosice1000V-D11329
40Zahornacky JakubZS Margecany1000V-C14328
41Fedorko KristianZS s MS Plavnica1000V-C14327
42Zapletal JakubCVC Orgovanova Kosice1000V-C11326
43Mincik DavidZS s MS Plavnica1000V-C14325
44Kovalsky FilipSo Skm Stara Lubovna1000V-C11324
45Kalinak MartinMS Muskatova Kosice1000V-C8323
46Elias JakubSachova Skola Kosice1000V-C11322
47Plancarova MonikaTj Slavia Pu Presov1114V-D8321
48Valastek DanielKE, CVC Orgovanova 51000V-C8320
49Novotna JohannaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-D11319
50Pinka PatrikSk Furca1000V-C1118
51Barlikova DominikaSo Skm Stara Lubovna1000V-D817
52Ivan RichardCVC Orgovanova Kosice1000V-C8216
53Klema DavidSachy Reinter Kosice1000V-C11215
54Petrigac LeonardLubotice, ZS1000V-C11214
55Stankova NinaSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-D14213
56Cechova BarboraKE, CVC Orgovanova 51000V-D14212
57Andrascikova SonaGymnazium Lipany1000V-D14211
58Ernst RichardSachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8210
59Vasilenko LadislavGymnazium Lipany1000V-C149
60Cihan JozefVelka Ida, ZS1000V-C148
61Karlikova EliskaSk Cvc Lendak1000V-D117
62Zilka JanZS Komenskeho Lipany1000V-C86
63Kocai DavidZS Velka Ida1000V-C115
64Farkasova SabinaZS Velka Ida1000V-D114
65Depta MichalSachova Skola Kosice1000V-C813
66Kalinin DmitrijSachova Skola Kosice1000V-C812
67Slezak DavidKosice, ZS Janigova 21000V-C1101
-Gyori Samuel1. Sk KosiceC6-
-Ammer ErikTj Slavia KosiceC-
-Vrba MartinKE, Krosnianska 4C5-
-Baran GregorKosice, ZS DrabovaC-
-Hricko OndrejOsk MargecanyC-
-Sec AdrianSachova Akademia Pesiaci SabinC5-
-Urda OndrejSo Skm Stara LubovnaC4-
-Orsag SamuelSachova Akademia Pesiaci SabinC4-
-Mazak RyanSachy Reinter KosiceC7-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -