Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Tomášovská liga mládeže - 3.turnaj [2022-11-26] - Tomášovce
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kopecny FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1345S-C11102
2Zilincan TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1293S-C1191
3Kopecny AdamSk Junior Cvc Banska Bystrica1304S-C880
4Szakal BartolomejZS J J Thurzu Detva1000S-C1469
5Malcek Patrick DominicSk Junior Tomasovce1282S-C14564
6Berkova AgataSk Junior Cvc Banska Bystrica1101S-D14559
7Kluska DavidOravska Sachova Skola1089S-C11555
8Ksenzigh AdamSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11551
9Holik OndrejSk Podpolanie1078S-C11548
10Mendel MarkoBojnicka Sachova Akademia1000Z-C845
11Nemec ViktorSk Junior Tomasovce1000S-C1442
12Buday AlexanderNitriansky Sachovy Klub Nitra1173Z-C1142
13Morova JaroslavaSk Junior Cvc Banska Bystrica1233S-D1440
14Koronczi TobiasSk Junior Tomasovce1101S-C1440
15Sipocz TobiasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1438
16Skypala SimonSk Junior Tomasovce1000S-C11437
17Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C14436
18Slivkova SofiaSk Junior Tomasovce1000S-D14435
19Nociar FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11434
20Jakubovie MatejCVC Banska Bystrica1000S-C11433
21Szakalova ZofiaZS J J Thurzu Detva1000S-D11432
22Kamenska ViktoriaZS Vajanskeho Lucenec1000S-D14431
23Szakalova RebekaZS J J Thurzu Detva1000S-D11430
24Kovac FilipZS M R Stefanika Lucenec1000S-C11429
25Spisiakova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1081S-D1428
26Malis MathiasSk Podpolanie1000S-C1127
27Findrova LuciaSk Junior Tomasovce1017S-D1426
28Babinsky RomanSk Junior Tomasovce1000S-C1125
29Lukac RichardSk Junior Tomasovce1000S-C1124
30Vargova DorkaNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-D11323
31Kluskova LenkaOravska sachova skola1000S-D8322
32Seben MichalSk Junior Tomasovce1000S-C14321
33Miadokova KarolinaZS Vajanskeho Lucenec1000S-D11320
34Davidova KristinaZS J J Thurzu Detva1000S-D11319
35Flesko FilipCVC Lucenec1000S-C11318
36Hrdlickova EmmaZS M R Stefanika Lucenec1000S-D14317
37Spisiak MartinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C8316
38Jakubove VincentZS M R Stefanika Lucenec1000S-C11315
39Kadlubekova MariannaZS Vajanskeho Lucenec1000S-D11314
40Ostrozlik FilipNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C1113
41Buday MaximilianSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C1112
42Lalik JozefSk Junior Tomasovce1000S-C1111
43Doval AdrianSzs Lucenec1000S-C1110
44Galus SamuelSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C89
45Szilagyiova AlzbetaZS M R Stefanika Lucenec1000S-D1128
46Durovka SimonSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C827
47Janik PeterSk Junior Tomasovce1000S-C1126
48Horvathova LydiaSk Junior Tomasovce1000S-D1125
49Jahodnik JakubZs Slobody Poltar1000S-C1125
50Lalik JakubSk Junior Tomasovce1000S-C1123
51Danco EugenSk Junior Tomasovce1000S-C112
52Skypala TomasSk Junior Tomasovce1000S-C811
-Galad AdamSk Junior TomasovceC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -