Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

O pohár starostu Devínskej Novej Vsi [2022-10-15] - Bratislava
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Kudela OliverKs Pezinok1298Z-C14799
2Dvorak AlfredSk Slovan Bratislava1266Z-C1488
3Hronec TadeasSk Doprastav Bratislava1355Z-C1477
4Srnak MartinSk Doprastav Bratislava1246Z-C8566
5Janovicek LukasSk Doprastav Bratislava1284Z-C11561
6Cerny PatrikZahoracky Sachovy Klub1293Z-C14556
7Hryshko HermanSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11552
8Makarov Erik KurtSk Strelec Devinska Nova Ves1388Z-C14548
9Hurton AdamSsk Surany1167Z-C11545
10Mazag MartinSZS Cenada Bratislava1000Z-C1442
11Kanuch DanielSk Doprastav Bratislava1000Z-C1439
12Fukas SamuelSZS Cenada Bratislava1000Z-C1438
13Tichy GregorSZS Cenada Bratislava1000Z-C14437
14Murarik Simon PeterSk Doprastav Bratislava1085Z-C14436
15Halada LubosSk Doprastav Bratislava1013Z-C11435
16Kozub LukasSk Doprastav Bratislava1045Z-C14434
17Bednar LukasKarlova Ves1000Z-C14433
18Kuzma NikolaievBratislavska sachova akademia1000Z-C11432
19Murarik DanielSk Doprastav Bratislava1000Z-C11431
20Stec IvoSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C11430
21Pauko SebastianKSN Bratislava1000Z-C1429
22Mordavsky MartinSk Doprastav Bratislava1000Z-C1428
23Mikus SamuelSZS Cenada Bratislava0Z-C1428
24Siroky DanielSk Doprastav Bratislava1000Z-C1126
25Vydareny PeterZS Bieloruska Bratislava1000Z-C1125
26Misun MatejSZS Cenada Bratislava1000Z-C14324
27Halas OtoIndividualny Clen1000Z-C14323
28Sipos AronSk Doprastav Bratislava1345Z-C11322
29Toth DavidDeutsche Schule Bratislava1000Z-C11321
30Lacko MatusSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C11320
31Konecny DanielSZS Cenada Bratislava1000Z-C14319
32Juranova TerezaSlovensky Grob1000Z-D14318
33Chmelik JurajSk Lokomotiva Caissa Bratislava1053Z-C11317
34Nosko LevSZS Devin1000Z-C11316
35Rada LucasZS P. Horova Bratislava1000Z-C11315
36Tichy RudolfSZS Cenada Bratislava1000Z-C11314
37Slamka MatiasSk Doprastav Bratislava1000Z-C8313
38Kovacikova SimonkaZS Bajkalska Bratislava1000Z-D1112
39Chmelikova JuliaSk Lokomotiva Caissa Bratislava1076Z-D1411
40Stachovic MatusBratislavska sachova akademia1000Z-C1110
41Ambros RafaelSk Doprastav Bratislava1000Z-C1129
42Rovensky RichardSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C1128
43Buekliev DanielSZS Ceska Bratislava1000Z-C1127
44Hrdlickova BibianaZs Matky Alexie Bratislava1000Z-D826
45Bednarova LeaKarlova Ves1000Z-D1125
46Stefanik OndrejSPMNDaG Teplicka Bratislava1000Z-C1124
47Vanekova AdelaSZS Devin1000Z-D1113
48Rybar FilipBratislavska sachova akademia1000Z-C1112
49Rybar MarkoBratislavska sachova akademia1000Z-C1111
-Cerny FilipZahoracky Sachovy KlubC6-
-Moravec ReneC-
-Hozlar MichalIndividualny ClenC4-
-Kovacik OliverC4-
-Cizmar TomasSk Doprastav BratislavaC4-
-Moravec DavidSK Stare MestoC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -