Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Dubnický šachový turnaj - 11.ročník [2024-05-18] - Dubnica nad Váhom
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Sekera TimotejSk Komplet Modranka1708Z-C146104
2Kvassay MarekSk Povazske Podhradie1000Z-C1493
3Dilsky MatejSk Mladost Zilina1172S-C1182
4Kroslakova MichaelaZS Velke Uherce1127Z-D1171
5Laurincova TimeaTopolciansky sachovy Klub1043Z-D1166
6Mrmusova MarketaTj Slavia Caissa Cadca1149S-D11561
7Ondriska LukasZS Sv Don Bosca Topolcany1140Z-C11557
8Sventek JakubSk Mladost Zilina1051S-C11553
9Macus AlexanderSk Mladost Zilina1000S-C14550
10Kupcov NelaCvc Vcielka Puchov1000Z-D14547
11Binovec LukasSk Komplet Modranka1000Z-C14544
12Cernak AlanSk Mladost Zilina1097S-C11543
13Huttova KarolinaSk Komplet Modranka1153Z-D11442
14Kostelansky Lukas PeterCVC Povazska Bystrica1000Z-C11441
15Bosik AndrejSk Mladost Zilina1000S-C14440
16Perdoch MarianSks Dubnica nad Vahom1000Z-C14439
17Ghaedi DaniellTj Slavia Caissa Cadca1000S-C11438
18Zilkova PaulinaSk Mladost Zilina1000S-D14437
19Stetina SimonSk Komplet Modranka1000Z-C8436
20Kocifajova MartinaSk Mladost Zilina1040S-D11435
21Mikulova DominikaSK Deti a mladeze Smolenice1000Z-D14434
22Kostov RubinSK Komplet Modranka1000Z-C14433
23Vrabel ViliamSK Mladost Zilina1000S-C11432
24Stauderova AlicaSk Mladost Zilina1000S-D14431
25Orgon MichalSks Dubnica N/V1000Z-C14430
26Podolakova KamilaSk Mladost Zilina1000S-D11429
27Bracik AndrejSk Trencin1000Z-C828
28Abdou Fransis ThomasTj Slavia Caissa Cadca1000S-C1127
29Balog JurajSk Komplet Modranka1041Z-C1126
30Bajza ErichCirkevne CVC Belusa1000Z-C11325
31Vyhnicka MarekCirkevne CVC Belusa1000Z-C14324
32Hutta RichardSk Komplet Modranka1000Z-C8323
33Chrastina MartinSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C14322
34Pagacova SonaCirkevne CVC Belusa1000Z-D14321
35Mikula AndrejCVC Povazska Bystrica1000Z-C8320
36Sevcenko MikhaelZS Nemsova1000Z-C11319
37Tichy SamuelSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C11318
38Madr MartinSks Dubnica nad Vahom1000Z-C14317
39Bednar PatrikCirkevne Cvc Belusa1000Z-C14316
40Chrastina OndrejSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C11315
41Chrastina MatejSukromna spojena skola Nova Dubnica1000Z-C1114
42Macus FilipSk Mladost Zilina1000S-C1113
43Misik MartinZS Dulov1000Z-C1112
44Viskupova HannahZS Benkova Nitra1000Z-D8211
45Talacova AdelaCirkevne CVC Belusa1000Z-D14211
46Bartosova EmmaSk Komplet Modranka1000Z-D829
47Scecinova StelaZS Benkova Nitra1000Z-D1128
48Sisak SimonZS Udica1000Z-C1127
49Viskupova SarahZS Benkova Nitra1000Z-D1126
50Tichy MichalSk Mladost Zilina1000S-C85
51Bohomolov TymurSKS Dubnica nad Vahom1000Z-C114
52Cibik MatejZS Dulov1000Z-C83
53Doka MartinCVC Bojnice1000Z-C1112
54Lietava OtoSukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C801
-Moravec ReneSK Stare mestoC5-
-Moravec DavidSK Stare mestoC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -