Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Tomášovská liga mládeže - 8.turnaj [2024-05-18] - Tomášovce
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Simko JakubSachovy Klub Civ Sk Kremnica1370S-C14103
2Simko StefanSk Junior Cvc Banska Bystrica1210S-C14692
3Mendel MarkoBojnicka Sachova Akademia1108Z-C881
4Brand FilipSk Junior Tomasovce1054S-C1470
5Sefcova AdrianaSk Slovan Bratislava1000Z-D865
6Nemec ViktorSk Junior Tomasovce1021S-C14560
7Holik OndrejSk Podpolanie1147S-C11556
8Palackova DianaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11552
9Tokarova NataliaSk Junior Tomasovce1060S-D1449
10Vasilcuk OlegSk Junior Tomasovce1000S-C1146
11Spisiakova ViktoriaSK Junior CVC Banska Bystrica1080S-D1443
12Ksenzigh AdamSk Junior Cvc Banska Bystrica1232S-C1142
13Skypala SimonSk Junior Tomasovce1000S-C1141
14Seben MichalSk Junior Tomasovce1000S-C1440
15Virostko ArlenSK Junior CVC Banska Bystrica1058S-C839
16Spisiak MartinSK Junior CVC Banska Bystrica1124S-C8438
17Baran BorisSk Orlova Pohorela1000S-C14437
18Sykora DavidPoltar1000S-C14436
19Csaba PeterZS M R Stefanika Lucenec1000S-C14435
20Knechta BranislavMZK Poltar1000S-C11434
21Leicher MilanMZK Poltar1000S-C11433
22Szakalova RebekaSk Junior Tomasovce1000S-D14432
23Dalak TeodorSk Junior Cvc Banska Bystrica1061S-C1431
24Ziakova ViktoriaSk Junior Tomasovce1039S-D1430
25Slivkova SofiaSk Junior Tomasovce1000S-D1429
26Mocik PavelSk Junior Tomasovce1000S-C1428
27Lukac RichardSk Junior Tomasovce1000S-C1427
28Jarosova EliskaSK Junior CVC Banska Bystrica1000S-D1126
29Zvala OliverSK Podpolanie1000S-C1425
30Zatko PatrikSK Junior CVC Banska Bystrica1000S-C1124
31Schindler BrunoZs Radvanska Banska Bystrica1000S-C1123
32Leicher MarekMZK Poltar1000S-C11322
33Virostko SilverSK Junior CVC Banska Bystrica1000S-C11321
34Szakalova ZofiaSk Junior Tomasovce1000S-D14320
35Tkac Lukas3. ZS Detva1000S-C14319
36Konus MaximilianSachovy Klub Civ Sk Kremnica1000S-C8318
37Kekety SamuelMZK Poltar1000S-C11317
38Jahodnik JakubMZK Poltar1000S-C11316
39Konopka MatejSk Junior Tomasovce1000S-C8315
40Doval AdrianSk Junior Tomasovce1000S-C1414
41Polomska NataliaSk Junior Tomasovce1085S-D1413
42Podolinsky MichalSk Junior Tomasovce1000S-C1112
43Kralova AlzbetaBanska Bystrica1000S-D1411
44Vaclavik Peter3 ZS Detva1000S-C1110
45Svitkova MatildaZS Zvolen1000S-D1129
46Karlik JanZS Tomasovce1000S-C828
47Pales SebastianSK Junior CVC Banska Bystrica1000S-C1127
48Tkacova Dominika3. ZS Detva1000S-D1126
49Knechta FranislavPoltar1000S-C825
50Svitkova NinaZS Zvolen1000S-D1124
51Chromekova NataliaSK Junior CVC Banska Bystrica1000S-D823
52Trnkova NinaTomasovce1000S-D82
53Svitkova JuliaZS Zvolen1000S-D811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -