Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Tokarcik Jan starstarstarstar1166430 [6]   ZS B. Krpelca Bardejov
2. Jura Michal starstar1000316 [6]   ZS Wolkerova Bardejov
3. Vresilovic Matus 1000286 [6]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
4. Stolar Florian 1000271 [6]   Sk CVC Lendak
5. Hudak Michal 1000248 [6]   Sachy Reinter Kosice
6. Magda Filip 1000225 [6]   Sachovy klub Sabinov
7. Icsek Michael 1000191 [6]   Tj Slavia Kosice
8. Roman Jakub 1000180 [6]   ZS Komenskeho Bardejov
9. Sokolsky David 1000158 [6]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
10. Bencik Tomas 1000156 [6]   ZS Kupelna Presov
11. Petrisak Tomas 1000116 [6]   Bardejov - trener Novak
12. Vagasky Timon 1000109 [6]   EP Charkovska 1 Kosice
13. Moravec Filip 1000103 [5]   CSS Bardejov
14. Kostelnik Marko 100099 [6]   Sachovy klub Sabinov
15. Scholtes Richard 100083 [6]   ZS Kupelna Presov
16. Halko Jonas 100082 [6]   ZS Kupelna Presov
17. Helcmanovsky Jan 100077 [4]   Spisske Vlachy
18. Komara Simon 100074 [4]   ZS Kupelna Presov
19. Hricko Sebastian 100071 [6]   ZS Kupelna Presov
20. Zrost Daniel 100069 [4]   ZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves
21. Sicak Alex 100064 [6]   ZS Studentska Snina
22. Hodor Martin 100059 [5]   ZS Pugacevova Humenne
23. Selvek Matus 100054 [6]   Lendak
24. Kovac Radovan 100053 [6]   Sachy Reinter N O Humenne
25. Matuch Samuel 100051 [6]   ZS Wolkerova Bardejov
26. Zrost Bystrik 100051 [5]   Tj Slovan Smizany
27. Bajusz Simon 100050 [5]   ZS Komenskeho Bardejov
28. Sentivan Matus 100049 [3]   ZS Studentska Snina
29. Oravec Dominik 100045 [2]   Kezmarok
30. Balaz Ondrej 100044 [4]   CZS Bela nad Cirochou
31. Krotky Peter 100044 [4]   ZS Kupelna Presov
32. Olbert Patrik 100037 [2]   ZS Komenskeho Smizany
33. Hrebenar Adam 100034 [3]   ZS Kupelna Presov
34. Stolar Matus 100032 [2]   CVC EP Popradska Kosice
35. Sucharek Jakub 100029 [4]   ZS Kupelna Presov
36. Cmorej Daniel 100028 [3]   Kezmarok
37. Stefan Samuel 100026 [2]   ZS Kupelna Presov
38. Poklemba Lukas 100026 [4]   ZS Wolkerova Bardejov
39. Delej Matej 100025 [1]   ZS B. Krpelca Bardejov
40. Mihalko Matus 100024 [1]   CVC Spisska Nova Ves
41. Baca Patrik 100021 [2]   Cirkevna spojena skola Humenne
42. Melnik Richard 100021 [2]   CVC EP Charkovska Kosice
43. Sigel Viktor 100020 [2]   ZS Modra nad Cirochou
44. Peklansky Juraj 100019 [1]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
45. Hudak Matus 100019 [2]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
46. Klapac Marco 100017 [2]   Spisske Vlachy
47. Husar Marcus 100014 [1]   Presov
48. Slatkovsky Kristian 100013 [4]   Spisske Vlachy
49. Galejczuk Jakub Adam 100013 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
50. Joscak Samuel 100013 [3]   ZS Jana Svermu Humenne
51. Szczygel Viktor 100012 [1]   ZS Modra nad Cirochou
52. Hubler Michal 100012 [3]   ZS Komenskeho Bardejov
53. Drimak Misko 100012 [1]   ZS Kupelna Presov
54. Seben Torsten 100010 [1]   ZS Kupelna Presov
55. Hatala Richard 10008 [1]   ZS Kupelna Presov
56. Zuskin Jan 10007 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
57. Brindzko Radko 10007 [1]   ZS Ceskoslovenskej armady Presov
58. Kocan Dominik 10007 [1]   Michalovce
59. Svec Martin 10006 [2]   ZS Pugacevova Humenne
60. Kocis Daniel 10006 [1]   CVC EP Popradska Kosice
61. Bujnak Branko 10005 [1]   Poprad
62. Cincera Daniel 10005 [1]   ZS Srobarova Presov
63. Svec Samuel 10004 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
64. Lovacky Robert 10003 [1]   Presov
65. Chytra Ales 10003 [1]   Vranov
66. Lesko Alexander 10003 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
67. Ungrady Ondrik 10003 [2]   Sachy Reinter N O Humenne
68. Slatkovsky Benjamin 10003 [1]   CVC Spisske Vlachy
69. Kascak Adrian 10002 [1]   ZS Kupelna Presov
70. Misencik Martin 10002 [2]   ZS Kupelna Presov
71. Jenca Alexander 10002 [1]   ZS Kupelna Presov
72. Lastivka Adam 10002 [1]   Zs Komenskeho Bardejov
73. Ondrusek Roman 10001 [1]   MS Komenskeho Bardejov
74. Chocholak Simon 10001 [1]   ZS Wolkerova Bardejov
75. Ngoc Pham Vuong 10001 [1]   ZS Wolkerova Bardejov

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -