Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
1. Roman Jakub 1000155 [6]   SK BLS Bardejov
2. Sokolsky David 1000148 [6]   Tj Slovan Smizany
3. Zrost Daniel 1000117 [4]   Slovan Smizany
4. Kostelnik Marko 1000116 [4]   Sachovy Klub Sabinov
5. Martynek Filip 1000114 [6]   ZS Kupelna Presov
6. Szaszak Matej 100089 [3]   Roznava
7. Matysak Richard 100067 [3]   Kosice, EP Charkovska 1
8. Slatkovsky Kristian 100059 [3]   MSK Spisske Vlachy
9. Hudak Michal 104557 [1]   Sachy Reinter Kosice
10. Matysak Alex 100054 [3]   Kosice, EP Charkovska 1
11. Kalata Martin 100046 [2]   Kezmarok
12. Klocek Tobias 100044 [4]   ZS Mlynska Stropkov
13. Kriska Alexander 100039 [4]   Sachy Reinter
14. Bilik Matej 100038 [2]   ZS Hrnciarska
15. Chytra Ales 100032 [2]   CVC Vranov Nad Toplou
16. Szczygel Viktor 100026 [2]   Zs Modra Nad Cirochou
17. Balaz Ondrej 100026 [2]   CZS Bela nad Cirochou
18. Krotky Peter 100024 [3]   ZS Kupelna Presov
19. Mihalko Matus 100018 [1]   Cvc Spisska Nova Ves
20. Petrisak Tomas 100015 [2]   ŠK BLS Bardejov
21. Gardosik Kristian 100013 [2]   ZS KomenskehoSmizany
22. Hatala Richard 100013 [2]   ZS Kupelna Presov
23. Ngoc Pham Vuong 100013 [1]   ZS Wolkerova Bardejov
24. Sefcik Vaclav 100012 [5]   Sk Bijacovce
25. Slatkovsky Benjamin 100011 [3]   MSK Spisske Vlachy
26. Petz Simon 100011 [1]   ZS Kupelna Presov
27. Macak Adam 10009 [2]   Kosice, EP Popradska 86
28. Benej Marek 10008 [2]   Zs Jana Svermu
29. Siegel Viktor 10007 [1]   
30. Ungrady Ondrik 10006 [1]   Sachy Reinter N O Humenne
31. Baca Patrik 10006 [1]   Sachy Reinter
32. Gerboc Lukas 10005 [2]   CZS Bela nad Cirochou
33. Chocholak Simon 10003 [1]   ZS Wolkerova
34. Parkansky Artur 10002 [1]   Kosice, CVC Orgovanova 5
35. Nevicky Nikolas 10002 [1]   Kezmarok
36. Gunis Andrej 10002 [1]   ZS Kupelna Presov
37. Majercak Peter 10001 [1]   Sk Cvc Lendak
38. Lichman Samuel 10001 [1]   Cirkevna skola Humenne

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -