Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Postup ako si organizátor turnaja môže vytvoriťt dátový súbor pre Swiss Manager hrácov GPX
 Mesto   Turnaj   Termín   Propozície   Chess-results   Prihlásení   Výsledky   Započítaný   Foto  
Finale
TopoľčanyFinále GPX - dievčatá do 14 rokov2017-06-18    
TopoľčanyFinále GPX - dievčatá do 11 rokov2017-06-18    
TopoľčanyFinále GPX - dievčatá do 8 rokov2017-06-18    
TopoľčanyFinále GPX - chlapci do 14 rokov2017-06-18    
TopoľčanyFinále GPX - chlapci do 11 rokov2017-06-18    
TopoľčanyFinále GPX - chlapci do 8 rokov2017-06-18    
Semifinale Stred
ČadcaSemifinále GPX stred - dievčatá do 14 rokov2017-06-0310   
ČadcaSemifinále GPX stred - dievčatá do 11 rokov2017-06-039   
ČadcaSemifinále GPX stred - dievčatá do 8 rokov2017-06-0310   
ČadcaSemifinále GPX stred - chlapci do 14 rokov2017-06-0310   
ČadcaSemifinále GPX stred - chlapci do 11 rokov2017-06-036   
ČadcaSemifinále GPX stred - chlapci do 8 rokov2017-06-039   
Semifinale Východ
HumennéSemifinále GPX východ - dievčatá do 14 rokov2017-06-039   
HumennéSemifinále GPX východ - dievčatá do 11 rokov2017-06-0310   
HumennéSemifinále GPX východ - dievčatá do 8 rokov2017-06-038   
HumennéSemifinále GPX východ - chlapci do 14 rokov2017-06-039   
HumennéSemifinále GPX východ - chlapci do 11 rokov2017-06-0310   
HumennéSemifinále GPX východ - chlapci do 8 rokov2017-06-039   
Semifinale Západ
Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - dievčatá do 14 rokov2017-06-039   
Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - dievčatá do 11 rokov2017-06-0310   
Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - dievčatá do 8 rokov2017-06-0310   
Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - chlapci do 14 rokov2017-06-0310   
Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - chlapci do 11 rokov2017-06-0310   
Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - chlapci do 8 rokov2017-06-0310   
HumennéReinter Grand prix - 6.turnaj2017-05-20- 
ŽilinaSpektrum chess2017-05-20- 
Brezová pod BradlomO pohár Bradla2017-05-20- 
PrešovMemoriál Alfréda Rochlitza2017-05-20- 
BardejovŠachový turnaj BLS Bardejov (6)2017-05-19  
ZákamennéTurnaj detí a mládeže2017-05-16- 
OsuskéO pohár starostu obce Osuské2017-05-13- 
Lysá pod MakytouMedzinárodný žiacky turnaj2017-05-13- 
Liptovský MikulášTalent - 7.turnaj2017-05-13- 
BardejovŠarišská liga mládeže - 5.kolo2017-05-13- 
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ Sv. Ladislava Topoľčany2017-05-10- 
Hanušovce nad TopľouTurnaj Rytiera Johanesa2017-05-08- 
PrievidzaJarný turnaj v rapid šachu2017-05-06- 
BardejovŠachový turnaj BLS Bardejov (5)2017-05-06  
StropkovOM Stropkov - 4.kolo2017-05-05- 
BardejovŠachový turnaj BLS Bardejov (4)2017-05-01  
BratislavaO pohár starostu MČ Bratislava-Nové Mesto2017-04-30- 
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ sv. Don Bosca Topoľčany2017-04-27- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 7.kolo2017-04-25- 
Pohronský RuskovFestival mladých šachistov2017-04-22- 
BardejovŠachový turnaj BLS Bardejov (3)2017-04-22  
BardejovŠachový turnaj BLS Bardejov (2)2017-04-18  
HumennéReinter Grand prix - 5.turnaj2017-04-12- 
KošiceKošická žiacka liga - 6.turnaj2017-04-08- 
TrakoviceGPX Trakovice2017-04-08- 
Spišská Nová VesLiga mládeže Spiša - 6.kolo2017-04-08- 
RaslaviceŠarišská liga mládeže - 4.kolo2017-04-08- 
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 6.kolo2017-04-07- 
BratislavaJarný šachový festival v Cenade2017-04-02- 
PrešovŽiacka liga Prešov - 5.turnaj2017-04-01- 
Považská BystricaJarný šachový turnaj2017-04-01- 
Liptovský MikulášTalent - 6.turnaj2017-04-01- 
BardejovŠachový turnaj BLS Bardejov2017-04-01  
StropkovOM Stropkov - 3.kolo2017-03-30- 
SkalicaŠachový festival detí a mládeže2017-03-25- 
PopradLiga mládeže Spiša - 5.kolo2017-03-25- 
TlmačeTlmačský šachový turnaj 22017-03-25- 
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ Tribečská Topoľčany2017-03-22- 
NitraTurnaj o putovný pohár kniežaťa Pribinu2017-03-22- 
KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj2017-03-18- 
Dubnica nad VáhomDubnický šachový turnaj GPX2017-03-18- 
HumennéReinter Grand prix - 4.turnaj2017-03-18- 
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 5.kolo2017-03-17- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 6.kolo2017-03-16- 
HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču2017-03-11- 
PrešovŽiacka liga Prešov - 4.turnaj2017-03-04- 
ČadcaSpektrum chess - 4.turnaj2017-03-04- 
HumennéReinter Grand prix - 3.turnaj2017-03-03- 
SabinovŽiacka liga Sabinov - 1.kolo2017-02-25- 
Liptovský MikulášTalent - 5.turnaj2017-02-25- 
StropkovOM Stropkov - 2.kolo2017-02-24- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 5.kolo2017-02-23- 
PrešovŽiacka liga Prešov - 3.turnaj2017-02-18- 
HumennéReinter Grand prix - 2.turnaj2017-02-18- 
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 4.kolo2017-02-14- 
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ Škultétyho Topoľčany2017-02-10- 
PrievidzaZimný turnaj v rapid šachu2017-02-05- 
KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj2017-02-04- 
ŽilinaSpektrum chess - 3.turnaj2017-02-04- 
BijacovceLiga mládeže Spiša - 4.kolo2017-02-04- 
TlmačeTlmačský šachový turnaj2017-01-29- 
Liptovský MikulášTalent - 4.turnaj2017-01-21- 
HumennéReinter Grand prix - 1.turnaj2017-01-21-  
SninaOkresná žiacka liga Snina - 4.kolo2017-01-19- 
PrešovŽiacka liga Prešov - 2.turnaj2017-01-14- 
Banská BystricaNovoročný turnaj Banská Bystrica2017-01-08- 
SmižanyLiga mládeže Spiša - 3.kolo2017-01-07- 
BratislavaO pohár Bratislavskej šachovej akadémie2017-01-06- 
StropkovVianočný turnaj Stropkov2016-12-30- 
Belá nad CirochouO Zlatého pešiaka2016-12-27- 
ČadcaSpektrum chess - 2.turnaj2016-12-18- 
Trnava-ModrankaVianočná Tirnavia šachových nádejí2016-12-17- 
PrešovŽiacka liga Prešov - 1.turnaj2016-12-17- 
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 3.kolo2016-12-13- 
Považská BystricaMikulášsky turnaj žiakov2016-12-10- 
KošiceKošická žiacka liga - 3.turnaj2016-12-10- 
TopoľčanyMikulášsky šachový turnaj2016-12-09- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 3.kolo2016-12-08  
Liptovský MikulášTalent - 3.turnaj2016-12-03- 
RajecŠachový kráľ mesta Rajec2016-11-26- 
KežmarokLiga mládeže Spiša - 2.kolo - turnaj Brother2016-11-26- 
PrešovŠarišská liga mládeže2016-11-26- 
MalackyGPX Malacky2016-11-19- 
ŠtefanovO pohár starostu obce Štefanov2016-11-17- 
Banská BystricaGPX Banská Bystrica2016-11-15- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 2.kolo2016-11-14- 
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 2.kolo2016-11-14- 
ŽilinaSpektrum chess - 1.turnaj2016-11-12- 
Liptovský MikulášTalent - 2.turnaj2016-11-12- 
KošiceKošická žiacka liga - 2.turnaj2016-11-12- 
LendakLiga mládeže Spiša - 1.kolo2016-10-15  
BratislavaJesenný šachový festival v Cenade2016-10-15- 
KošiceKošická žiacka liga - 1.turnaj2016-10-15- 
Liptovský MikulášTalent - 1.turnaj2016-10-01- 

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -