Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Postup ako si organizátor turnaja môže vytvoritt dátový súbor pre Swiss Manager hrácov GPX
 Mesto   Turnaj   Termín   Propozície   Chess-results   Prihlásení   Výsledky   Zapocítaný   Foto  
Finale
HumennéFinále GPX - dievčatá do 14 rokov2018-06-09- 
HumennéFinále GPX - dievčatá do 11 rokov2018-06-09- 
HumennéFinále GPX - dievčatá do 8 rokov2018-06-09- 
HumennéFinále GPX - chlapci do 14 rokov2018-06-09- 
HumennéFinále GPX - chlapci do 11 rokov2018-06-09- 
HumennéFinále GPX - chlapci do 8 rokov2018-06-09- 
Semifinale Stred
ČadcaSemifinále GPX stred - dievčatá do 14 rokov2018-06-02- 
ČadcaSemifinále GPX stred - dievčatá do 11 rokov2018-06-02- 
ČadcaSemifinále GPX stred - dievčatá do 8 rokov2018-06-02- 
ČadcaSemifinále GPX stred - chlapci do 14 rokov2018-06-02- 
ČadcaSemifinále GPX stred - chlapci do 11 rokov2018-06-02- 
ČadcaSemifinále GPX stred - chlapci do 8 rokov2018-06-02- 
Semifinale Východ
BardejovSemifinále GPX východ - dievčatá do 14 rokov2018-06-02- 
BardejovSemifinále GPX východ - dievčatá do 11 rokov2018-06-02- 
BardejovSemifinále GPX východ - dievčatá do 8 rokov2018-06-02- 
BardejovSemifinále GPX východ - chlapci do 14 rokov2018-06-02- 
BardejovSemifinále GPX východ - chlapci do 11 rokov2018-06-02- 
BardejovSemifinále GPX východ - chlapci do 8 rokov2018-06-02- 
Semifinale Západ
SkalicaSemifinále GPX západ - dievčatá do 14 rokov2018-06-02- 
SkalicaSemifinále GPX západ - dievčatá do 11 rokov2018-06-02- 
SkalicaSemifinále GPX západ - dievčatá do 8 rokov2018-06-02- 
SkalicaSemifinále GPX západ - chlapci do 14 rokov2018-06-02- 
SkalicaSemifinále GPX západ - chlapci do 11 rokov2018-06-02- 
SkalicaSemifinále GPX západ - chlapci do 8 rokov2018-06-02- 
OsuskéO pohár starostu obce Osuské2018-05-19-  
HumennéReinter Grand prix - 6.turnaj2018-05-19- 
BardejovŠarišská liga mládeže - 5.kolo2018-05-19- 
StropkovOM Stropkov - 5.kolo2018-05-18- 
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ Sv. Ladislava Topoľčany2018-05-16- 
PrešovMemoriál Alfréda Rochlitza2018-05-12- 
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 5.kolo2018-05-11- 
SkalicaŠachový festival detí a mládeže2018-05-08- 
Hanušovce nad TopľouTurnaj Rytiera Johanesa2018-05-08- 
PrievidzaMájový turnaj GPX2018-05-08- 
Liptovský MikulášTalent - 7.turnaj2018-05-05- 
BratislavaO pohár starostu Ružinova2018-04-29- 
DetvaGPX Detva2018-04-28- 
Gemerská PolomaGPX Gemerská Poloma2018-04-28- 
Spišská Nová VesLiga mládeže Spiša - 7.kolo2018-04-28- 
StropkovOM Stropkov - 4.kolo2018-04-27- 
Pohronský RuskovŠachový festival mladých šachistov2018-04-21-  
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ sv. Don Bosca Topoľčany2018-04-19- 
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 4.kolo2018-04-16- 
HumennéReinter Grand prix - 5.turnaj2018-04-14- 
TlmačeTlmačský šachový turnaj - 2.ročník2018-04-14- 
Brezová pod BradlomGPX Brezová pod Bradlom2018-04-14- 
Považská BystricaJarný šachový turnaj2018-04-14- 
RaslaviceŠarišská liga mládeže - 4.kolo2018-04-14- 
KošiceKošická žiacka liga - 6.turnaj2018-04-07- 
TrakoviceGPX Trakovice2018-04-07- 
ČadcaSpektrum chess - 6.turnaj2018-04-07- 
BojniceJarný turnaj v rapid šachu2018-04-03- 
Liptovský MikulášTalent - 6.turnaj2018-03-24- 
ŽilinaSpektrum chess - 5.turnaj2018-03-24- 
SabinovŽiacka liga Sabinov - 3.kolo2018-03-24- 
StropkovOM Stropkov - 3.kolo2018-03-23- 
NitraO putovný pohár kniežaťa Pribinu2018-03-22- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 6.kolo2018-03-22  
Dubnica nad VáhomDubnický šachový turnaj2018-03-17- 
Prešov12. Víkendový turnaj pre všetkých2018-03-17- 
TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ Škultétyho Topoľčany2018-03-13- 
KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj2018-03-10- 
HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču2018-03-10-  
BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 3.kolo2018-03-07- 
ŠtefanovO pohár starostu Štefanova2018-03-03- 
BijacovceLiga mládeže Spiša - 6.kolo2018-03-03- 
ČadcaSpektrum chess - 4.turnaj2018-03-03-  
BratislavaVrakunsko-Biskupská GPX2018-03-03- 
Liptovský MikulášTalent - 5.turnaj2018-02-24- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 5.kolo2018-02-22- 
BojniceZimný turnaj v rapid šachu2018-02-21- 
HumennéReinter Grand prix - 4.turnaj2018-02-17- 
TopoľčanyValentínsky šachový turnaj2018-02-14- 
BardejovMucko liga mládeže - 1.kolo2018-02-10- 
Nová DubnicaNovodubnický šachový turnaj2018-02-04- 
PopradLiga mládeže Spiša - 5.kolo2018-02-03- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 4.kolo2018-01-31- 
Liptovský MikulášTalent - 4.turnaj2018-01-27- 
HumennéReinter Grand prix - 3.turnaj2018-01-27- 
StropkovOM Stropkov - 2.kolo2018-01-26- 
KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj2018-01-20- 
SmižanyLiga mládeže Spiša - 4.kolo2018-01-06- 
BratislavaO pohár Bratislavskej šachovej akadémie2018-01-05-   
Banská BystricaNovoročný turnaj Banská Bystrica2018-01-03- 
StropkovVianočný turnaj Stropkov2017-12-29- 
Belá nad CirochouO Zlatého pešiaka2017-12-27- 
BojniceVianočný turnaj Bojnice2017-12-27- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 3.kolo2017-12-19- 
ŽilinaSpektrum chess - 3.turnaj2017-12-16- 
Trnava-ModrankaVianočná Tirnavia šachových nádejí2017-12-16- 
BardejovVianočný turnaj Bardejov2017-12-16- 
Spišské VlachyLiga mládeže Spiša - 3.kolo2017-12-16- 
Považská BystricaMikulášsky turnaj žiakov2017-12-09- 
HumennéReinter Grand prix - 2.turnaj2017-12-09- 
TopoľčanyŠachový turnaj sv. Mikuláša2017-12-05- 
KošiceKošická žiacka liga - 3.turnaj2017-12-02- 
Liptovský MikulášTalent - 3.turnaj2017-12-02- 
RajecŠachový kráľ mesta Rajec2017-12-02- 
SninaOkresná žiacka liga Snina - 1.kolo2017-11-29- 
KežmarokLiga mládeže Spiša - 2.kolo - turnaj Brother2017-11-25- 
MalackyDetský šachový turnaj2017-11-25- 
PrešovŠarišská liga mládeže - 1.kolo2017-11-25- 
KošiceKošická žiacka liga - 2.turnaj2017-11-18- 
ČadcaSpektrum chess - 2.turnaj2017-11-18- 
NitraZobor Cup - 1.turnaj2017-11-18- 
BratislavaJesenný šachový festival v Cenade2017-11-05- 
Liptovský MikulášTalent - 2.turnaj2017-11-04- 
HumennéReinter Grand prix - 1.turnaj2017-11-04- 
ZákamennéOtvorené majstrovstvá ZŠ s MŠ J. Vojtaššáka Zákamenné2017-10-24- 
KošiceKošická žiacka liga - 1.turnaj2017-10-21- 
LendakLiga mládeže Spiša - 1.kolo2017-10-14- 
Liptovský MikulášTalent - 1.turnaj2017-10-07- 
ŽilinaSpektrum chess - 1.turnaj2017-09-30- 
BardejovTurnaj ŠK BLS Bardejov2017-09-23  

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -