Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Meszaros Casey Ryan 1000456 [6]   Ksn Bratislava
2. Marosi Michal star1114425 [6]   Piaristicka ZS F Hanaka Prievidza
3. Zelenka Matej 1000335 [6]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
4. Sun Martin 1000319 [6]   Ksn Bratislava
5. Dolnik Michal 1050298 [6]   Sk Doprastav Bratislava
6. Kulich Filip 1000264 [6]   Sk Povazske Podhradie
7. Banas Samuel 1063263 [4]   Sk Modra
8. Krajci Hugo 1000189 [6]   Cvc Vcielka Puchov
9. Poruban Andrej 1000159 [6]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
10. Satka Matus 1000124 [3]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
11. Mederly Peter 1000113 [6]   MS Kalna n Honom
12. Benko Tomas 100083 [2]   ZS kniezata Pribinu Nitra
13. Gasperan Emil 100078 [3]   NSK Nitra
14. Stiavnicky Ivan 100077 [5]   ZS Vancurova Trnava
15. Hronec Tadeas 100068 [3]   Bratislavska sachova akademia
16. Bena Pavol 100067 [6]   ZS s MS Stefanov
17. Kaceriak Simon 100062 [2]   Sk Strelec Devinska Nova Ves
18. Jurkovic Lukas 100059 [3]   Cvc Lanska Povazska Bystrica
19. Boros David 100057 [2]   Msk Corvin Velky Meder
20. Pakozdy Simon 100043 [3]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
21. Porubcin Ondrej 100041 [3]   ZS s MS Angely Merici Trnava
22. Belak Albert 100038 [5]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
23. Jurik Jozef 100037 [2]   ZS a MS Spartakovska Trnava
24. Botka Filip 100035 [1]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
25. Lehocky Juraj 100034 [1]   Ksn Bratislava
26. Solivaj Jan 100033 [2]   Bratislavska sachova akademia
27. Kipikasa Jakub 100033 [2]   Cvc Bojnice
28. Livnansky Michal 100032 [1]   SK Slovan Bratislava
29. Benak Oskar 100029 [4]   ZS s MS Angely Merici Trnava
30. Briatka Matus 100029 [2]   CVC Junior Bojnice
31. Stas Damian 100026 [1]   CVC Piestany
32. Komora Simon 100024 [2]   Bratislavska sachova akademia
33. Karapetsas Angelos 100023 [3]   Kulturne Centrum Kubra Trencin
34. Schmizing Simon 100023 [3]   ZS Tribecska Topolcany
35. Lesko Simon 100022 [1]   UNES
36. Beno Viktor 100021 [1]   ZS Trencianska Turna
37. Remis Oliver 100019 [2]   SK Komplet Modranka
38. Hrudkay Adrian 100018 [3]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
39. Sintal Samuel 100018 [2]   ZS s MS Angely Merici Trnava
40. Filipek Alex 100017 [1]   Zs Malacky
41. Huska Matus 100017 [2]   Cvc Bojnice
42. Orgon Michal 100016 [1]   ZS Na Dolinach Trencin
43. Gaspar Patrik 100016 [1]   Nitrianska Sachova Akademia
44. Nikodem Andrej 100016 [2]   SZS Gorkeho Skalica
45. Globa Andriy 100015 [2]   Ksn Bratislava
46. Hrano Alex 100014 [3]   E-skola Prievidza
47. Denko Stanislav 100014 [2]   ZS Tribecska Topolcany
48. Matovcik Maxim 100011 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
49. Las Samuel 100010 [1]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
50. Balocky David Peter 100010 [1]   ZS a MS Pod hajom Dubnica nad Vahom
51. Matula Lukas 100010 [2]   Sachovy klub Holic
52. Rybarik Milos 10008 [1]   CVC Junior Bojnice
53. Drobena Juraj 10008 [1]   ZS Vancurova Trnava
54. Vrabel Michal Jurko 10008 [1]   Bratislavska sachova akademia
55. Kollar Tomas 10007 [4]   CVC Bojnice
56. Rusnak Peter 10007 [2]   ZS sv Don Bosca Topolcany
57. Kastil Nicolas 10007 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
58. Bucek Martin 10006 [4]   ZS s MS Stefanov
59. Kocner Majko 10006 [1]   UNES
60. Krajcovic Jakub 10006 [1]   ZS sv Ladislava Topolcany
61. Durinsky Oskar 10005 [1]   ZS Vancurova Trnava
62. Horvath Emanuel 10005 [1]   ZS Velky Lapas
63. Osadsky Samuel 10005 [1]   CVC Malacky
64. Hrasko Maros 10005 [1]   ZS A Kmeta Levice
65. Brenkus Tobias 10004 [1]   ZS s MS Stefanov
66. Egl Denis 10004 [1]   CVC Malacky
67. Jasso Martin 10004 [1]   UNES
68. Katrik Leonard 10003 [1]   ZS Dolne Kockovce
69. Raj Krisztian 10003 [1]   ZS VJM Zeliezovce
70. Remis Mattis 10002 [1]   SK Komplet Modranka
71. Valovic Marek 10002 [1]   Nitra
72. Rybarik Marcel 10002 [1]   CVC Junior Bojnice
73. Guzy Andrej 10002 [1]   ZS Dolne Kockovce
74. Hanus Maximilian 10002 [1]   SK Komplet Modranka
75. Janko Marek 10002 [1]   ZS Prokofievova Bratislava
76. Cepko Jakub 10001 [1]   ZS a MS Spartakovska Trnava
77. Matula Dominik 10001 [1]   ZS s MS Stefanov
78. Ziacik Juraj 10001 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -