Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Sosovickova Martina 1137543 [6]   Sukromna Zs Nova Dubnica
2. Novomeska Karin 1122499 [6]   Sk Stefanov
3. Bochnickova Simona star1085451 [6]   Ksn Bratislava
4. Holeckova Ema 1055379 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
5. Horvathova Hana 1178377 [6]   Sk Slovan Bratislava
6. Jancovicova Tamara 1000367 [6]   Chtelnica
7. Fuskova Pavla 1000347 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
8. Havaldova Natalia 1107345 [6]   Ksn Bratislava
9. Jankechova Jana 1000339 [6]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
10. Dudonova Veronika 1000326 [6]   Sk Povazske Podhradie
11. Kapolkova Greta star1089324 [6]   Ksn Bratislava
12. Sebokova Laura 1000318 [6]   Nitriansky Sachovy Klub Nitra
13. Taurani Leisha 1000242 [6]   Cvc Vcielka Puchov
14. Cermakova Ema 1000199 [6]   Sk Modra
15. Belakova Anabela 1000194 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
16. Matusikova Tereza 1000164 [6]   ZS Tribecska Topolcany
17. Kaufmanova Karin 1000120 [5]   Sk Osuske
18. Kapolkova Alzbeta 1000102 [5]   Ksn Bratislava
19. Rybanska Nina 100093 [3]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
20. Krohn Hanah 100085 [3]   Zs Vancurova Trnava
21. Ferkova Lucia 100070 [5]   ZS Tribecska Topolcany
22. Agszerova Amelia 100064 [3]   Sk Senec
23. Bujnova Dominika 100047 [3]   ZS sv Don Bosca Topolcany
24. Stankova Liliana 100037 [4]   ZS Tribecska Topolcany
25. Drgonova Tamara 100034 [1]   ZS kniezata Pribinu Nitra
26. Zemberyova Simona 100029 [1]   ZS Topolova Nitra
27. Sefcikova Liana 100026 [3]   Sachovy Klub Holic
28. Karakova Ema 100020 [4]   CVC Junior Bojnice
29. Vaclavova Iveta 100019 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
30. Batkova Julia 100019 [1]   SZS Gorkeho Skalica
31. Mervova Livia 100018 [1]   Tatran Tilgnerka
32. Sochorova Anna 100017 [1]   Zs Pruzina
33. Ralbovska Gabriela 100016 [2]   ZS s MS Stefanov
34. Ftorekova Eva 100015 [1]   Sukromna Zs Nova Dubnica
35. Pechova Jessica 100014 [1]   ZS Dolne Kockovce
36. Valentova Viktoria 100014 [1]   SZS Gorkeho Skalica
37. Kvocerova Karolina 100012 [1]   ZS Dolne Kockovce
38. Kondeova Zuzana 100012 [1]   ZS Topolova Nitra
39. Ebnerova Klaudia 100011 [2]   SZS Gorkeho Skalica
40. Kudolaniova Ester 10009 [2]   ZS s MS Stefanov
41. Jankova Karolina 10009 [1]   ZS Prokofievova Bratislava
42. Toth Eszter 10009 [2]   Oska Pohronsky Ruskov
43. Szabova Lucia 10008 [2]   Tatran Tilgnerka
44. Ondirkova Lenka 10007 [1]   SZS Gorkeho Skalica
45. Fiantokova Natalia 10007 [2]   ZS sv Don Bosca Topolcany
46. Sebestova Ema 10005 [1]   ZS s MS Stefanov
47. Palesova Adela 10004 [3]   ZS sv Don Bosca Topolcany
48. Kasova Bianka 10003 [1]   Prievidza
49. Vojtechova Julia 10003 [1]   ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra
50. Raj Tamara 10002 [1]   ZS VJM Zeliezovce
51. Globa Anastasiya 10002 [1]   Ksn Bratislava
52. Zanet Nataly 10001 [1]   UNES
53. Hencelova Kristina 10001 [1]   CVC Junior Bojnice

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -