Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
1. Fajtakova Silvia starstar1267519 [6]   Interchess Cvc MalackyCIS
2. Krahulcova Martina 1355513 [6]   Sk Prievidza
3. Romanova Ela star1393487 [6]   SZS Gorkeho Skalica
4. Bujnova Sara starstarstarstar1076456 [6]   ZS sv Don Bosca Topolcany
5. Krakorova Hana 1021439 [6]   Sk Komplet Modranka
6. Zetocha Adela 1218395 [5]   Sk Slovan Bratislava
7. Kubikova Nina 1248389 [6]   Ksn Bratislava
8. Striskova Lucia 1276388 [6]   Ksn Bratislava
9. Dubanova Kristina 1021362 [6]   SZS Gorkeho Skalica
10. Janikova Gabriela 1154356 [6]   ZS s MS Centrum II Dubnica nad Vahom
11. Mederlyova Maria star1000339 [6]   Sk Levice
12. Magdikova Daniela 1000299 [6]   Pruske
13. Barnasova Simona 1083225 [5]   Sk Slovan Bratislava
14. Ulmanova Stela 1000225 [3]   Sukromna Zs Nova Dubnica
15. Havlikova Ema 1000218 [6]   Ks Pezinok
16. Belakova Rebeka 1000216 [6]   ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom
17. Bujnova Karolina 1022158 [4]   ZS sv Don Bosca Topolcany
18. Hrankova Adela 1000148 [5]   ZS Stvorlistok Skalica
19. Mesarosova Karolina 1000116 [4]   ZS Tribecska Topolcany
20. Farska Tereza 100029 [3]   SCVC Laura Dubnica nad Vahom
21. Gabrisova Hana Melania 100023 [4]   ZS sv Don Bosca Topolcany
22. Drabikova Sofia 100015 [1]   Zs Mladeznicka Puchov
23. Hornakova Lara 100013 [1]   ZS Velky Lapas
24. Hamid Hanka Leila 100012 [3]   Bratislavska sachova akademia
25. Maxinova Sofia 10008 [1]   ZS Velky Lapas
26. Dobrotkova Laura 10007 [2]   ZS J Holleho Topolcany
27. Katrusakova Klara 10007 [1]   ZS a MS Trakovice

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -