Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
1. Strapec Lukas starstarstarstarstar1196760 [6]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
2. Zumrik Lukas starstarstarstarstarstarstarstarstar1393707 [6]   Tsc - Msk Martin
3. Carnecka Stella starstarstar1290699 [6]   CVC ZilinaCIS
4. Devera Simon starstarstar1387683 [6]   CVC Zilina
5. Cerven Samuel 1270674 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
6. Kapitulcin Jakub 1259653 [6]   CVC Zilina
7. Bulej Matej starstar1121634 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
8. Cirska Nina 1064622 [6]   CVC Zilina
9. Kapitulcin Matej star1142619 [6]   CVC Zilina
10. Haasova Timea 1109579 [6]   Sk Rajec
11. Sulgan Igor 1000540 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
12. Hreus Simon star1206530 [6]   CVC ZilinaCIS
13. Zbin Viktor star1208526 [6]   CVC ZilinaCIS
14. Carnecky Viliam 1237521 [6]   CVC Zilina
15. Obrocnikova Viktoria 1081518 [6]   CVC ZilinaCIS
16. Holestiakova Nina 1039515 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
17. Simalcikova Sara starstarstar1035509 [6]   Osk Renop Liptovska Tepla
18. Deverova Petra 1285498 [6]   CVC Zilina
19. Jurky Marian 1174497 [4]   ZS Vasilov
20. Durovka Marek starstar1051493 [6]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
21. Dorusa Simon 1000493 [6]   CVC Zilina
22. Elias Simon 1036485 [6]   CVC Zilina
23. Obrocnikova Barbora 1181477 [6]   CVC Zilina
24. Mrmusova Magdalena 1125469 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
25. Goc Matus star1102459 [6]   Liptovska sachova skola
26. Kusy Adam 1034455 [6]   CVC Liptovsky Mikulas
27. Malgotova Anna 1111453 [6]   CVC Zilina
28. Benicky Jakub Simon starstar1077444 [6]   Sk Brezno
29. Gollner Martin star1041438 [6]   Liptovska sachova skola
30. Dzirbik Tomas 1000434 [6]   CVC Zilina
31. Slivon Stanislav 1097421 [6]   MKSS SK Kysucke Nove Mesto
32. Priechodsky Radovan starstar1395391 [3]   TJ Tatran Zakamenne
33. Sevcik Ondrej 1209387 [6]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
34. Jasurek Filip 1000362 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
35. Majerova Ema 1000360 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
36. Devera Matus 1000330 [6]   CVC Zilina
37. Zvoda Matej 1000326 [6]   Tsc - Msk Martin
38. Wiesenganger Lukas 1000323 [6]   Martin
39. Mikova Miriam 1000301 [5]   ZSsMS Cierne Vysny koniec
40. Park Geonha 1000300 [5]   CVC Zilina
41. Gregus Alexander 1000294 [6]   CVC Zilina
42. Park Yumin 1000293 [5]   CVC Zilina
43. Dibdiak Lubomir 1061289 [4]   Tj Tatran Zakamenne
44. Toth Ondrej 1000282 [6]   CVC Zilina
45. Kosut Daniel 1000275 [3]   ZS Slnecna Namestovo
46. Pitak Patrik 1000268 [6]   CVC Zilina
47. Dibdiak Anton 1026266 [2]   TJ Tatran Zakamenne
48. Cervenova Janka 1000265 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
49. Majera Maros 1018262 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
50. Miko Patrik 1000259 [5]   ZSsMS Cierne Vysny koniec
51. Janicek Jakub 1059242 [5]   CVC Zilina
52. Staskovan Adam 1000242 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca
53. Zakopcan Daniel 1000241 [6]   Tj Slavia Caissa Cadca
54. Porhajas Matus 1070240 [4]   Sk Brezno
55. Slusnakova Eliska 1000233 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla
56. Cirsky Lubor 1000223 [6]   CVC Zilina
57. Polak Jakub 1000216 [4]   ZS Slnecna Namestovo
58. Vrablova Mariana 1000216 [4]   TJ Tatran Zakamenne
59. Madlenak Matus 1000209 [5]   ZS Slnecna Namestovo
60. Jurgos Samuel 1000207 [5]   Osk Liskova
61. Brisak Simon 1000204 [2]   TJ Tatran Zakamenne
62. Baranek Benjamin 1186203 [2]   Tj Slovan Rajecke Teplice
63. Kirkpatrick Nicholas Cody 1000196 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
64. Kocurova Valeria 1000195 [2]   TJ Tatran Zakamenne
65. Kosut David 1000195 [3]   ZS Slnecna Namestovo
66. Pokusa Branislav Anton 1000193 [5]   ZS Novot
67. Molko Andrej 1000188 [5]   CVC Zilina
68. Berkova Agata 1000185 [5]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
69. Cernansky Jan 1122185 [2]   Tj Slovan Rajecke Teplice
70. Kriscak Simon 1000183 [6]   ZS Turzovka
71. Paverova Barbora 1000183 [6]   Tsc - Msk Martin
72. Bernatak Richard 1000178 [2]   TJ Tatran Zakamenne
73. Kolencik Lukas 1000177 [4]   TJ Tatran Zakamenne
74. Murin Dominik 1000176 [2]   TJ Tatran Zakamenne
75. Sedlacek Hugo 1000175 [5]   Sk Brezno
76. Laslop Simon 1123173 [2]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
77. Klimcikova Nina 1000170 [2]   TJ Tatran Zakamenne
78. Kurnavkova Nikola 1000168 [3]   TJ Tatran Zakamenne
79. Samajova Silvia 1000166 [3]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
80. Kovacova Maria 1000158 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla
81. Duda Filip 1000157 [6]   Zs Radvanska Banska Bystrica
82. Balko Marek 1000151 [6]   ZS s MS Liptovska Tepla
83. Molkova Tereza 1000150 [5]   CVC Zilina
84. Mundier Kristian 1000150 [4]   Tj Tatran Zakamenne
85. Novosad Daniel 1000150 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
86. Schmiesterova Kamila 1132149 [1]   CVC ZilinaCIS
87. Kallay Fedor 1000149 [3]   Cvc Zilina
88. Turon Jozef 1092146 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
89. Milan Simon 1000142 [4]   ZS Lucky
90. Beloritova Nikola 1000142 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
91. Lassakova Tatiana 1000140 [3]   TJ Tatran Zakamenne
92. Kusa Stela 1037139 [3]   CVC Liptovsky MikulasCIS
93. Ballo Filip star1000136 [2]   Ftc Filakovo
94. Murinova Nina 1000134 [2]   TJ Tatran Zakamenne
95. Ganobcik Samuel 1000133 [3]   ZS Slnecna Namestovo
96. Sumihora Tobias 1000132 [1]   TJ Tatran Zakamenne
97. Vojtasak Patrik 1000131 [1]   ZS Slnecna Namestovo
98. Jesensky Boris 1000129 [4]   Tj Drazkovce
99. Sochuliak Marek 1000128 [1]   TJ Tatran Zakamenne
100. Vecerek Samuel 1000127 [1]   TJ Tatran Zakamenne
101. Likavec Samuel 1000126 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla
102. Kolencik Lukas 1000126 [1]   TJ Tatran Zakamenne
103. Hos Timotej 1000124 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla
104. Sivcak Michal 1000124 [1]   TJ Tatran Zakamenne
105. Portalova Zaneta 1000123 [1]   ZS Rabca
106. Murin Lukas 1000119 [4]   TJ Tatran Zakamenne
107. Koval Matej 1000118 [2]   TJ Tatran Zakamenne
108. Vaclav Patrik 1000117 [1]   TJ Tatran Zakamenne
109. Podstavkova Andrea 1000116 [1]   ZS s MS Oravska Lesna
110. Kosutova Diana 1000115 [2]   ZS Slnecna Namestovo
111. Kakus Oliver 1000115 [1]   Tj Tatran Zakamenne
112. Kovacik Jergus 1000113 [5]   Liptovska sachova skola
113. Buliak Marek 1000113 [1]   TJ Tatran Zakamenne
114. Bolibruch Pavol 1000112 [1]   TJ Tatran Zakamenne
115. Martaus Jakub 1000111 [2]   TJ Tatran Zakamenne
116. Vaclavova Ema 1000111 [1]   TJ Tatran Zakamenne
117. Hurak Timotej 1000110 [1]   TJ Tatran Zakamenne
118. Balazec Alex 1000110 [4]   Liptovska Sachova Skola
119. Rajnicek Ivan 1000110 [3]   Sedmerovec
120. Mrekaj Jakub 1000109 [3]   TJ Tatran Zakamenne
121. Urban Dominik 1000109 [1]   TJ Tatran Zakamenne
122. Poltakova Edita 1000108 [1]   TJ Tatran Zakamenne
123. Jakubjak Andrej 1000108 [1]   TJ Tatran Zakamenne
124. Laffers Jakub 1000107 [2]   ZS Narnia Banska Bystrica
125. Uhrik Branislav 1000106 [2]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
126. Slosiar Leo 1000106 [2]   Skm Liptovsky Hradok
127. Kovac Maros 1000105 [5]   ZS s MS Liptovska Tepla
128. Stopjak Radoslav 1000105 [3]   Tj Slavia Caissa Cadca
129. Kendera Martin 1000104 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
130. Sivcakova Agata 1000104 [1]   TJ Tatran Zakamenne
131. Dorusa Matus 1000103 [6]   CVC Zilina
132. Danovsky Patrik 1000102 [4]   Tsc - Msk Martin
133. Zlatos Tomas 1000102 [1]   TJ Tatran Zakamenne
134. Holestiakova Lubana 1000101 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca
135. Vaskovic Simon 1000101 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
136. Mrekaj Tomas 1000100 [1]   TJ Tatran Zakamenne
137. Polak Samuel 1000100 [2]   ZS Slnecna Namestovo
138. Florek Kristian 100099 [1]   TJ Tatran Zakamenne
139. Janeckova Marika 100099 [2]   TJ Tatran Zakamenne
140. Kubanik Erik 100098 [1]   TJ Tatran Zakamenne
141. Tothova Katarina 100097 [6]   CVC Zilina
142. Vojtassak Timotej 100097 [2]   TJ Tatran Zakamenne
143. Rebrosova Linda 100097 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
144. Vrican Martin 100097 [2]   Sk Rajec
145. Slivka Martin 100096 [4]   TJ Slavia Caissa Cadca
146. Graus Oliver star100096 [2]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
147. Plaskur Markus 100095 [1]   TJ Tatran Zakamenne
148. Srogon Roderik 100094 [1]   TJ Tatran Zakamenne
149. Bukna Erik 100093 [1]   TJ Tatran Zakamenne
150. Ragan Martin 100092 [3]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
151. Poole Alex 100092 [2]   Tsc - Msk Martin
152. Penak Tibor 100092 [1]   TJ Tatran Zakamenne
153. Kondela Milan 100090 [1]   TJ Tatran Zakamenne
154. Sivcak Matej 100089 [1]   TJ Tatran Zakamenne
155. Sevcik Jakub 100089 [4]   ZS s MS Liptovska Tepla
156. Sustiak Peter 100089 [2]   CZS Dobreho pastiera Zilina
157. Revajova Timea 100088 [1]   TJ Tatran Zakamenne
158. Laslopova Juliana 100088 [2]   CVC Neslusa
159. Vlkolinska Adela 100087 [6]   Skm Liptovsky Hradok
160. Dudova Viktoria 100087 [4]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
161. Janotak Michal 100087 [1]   TJ Tatran Zakamenne
162. Ruzova Valeria 100086 [3]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
163. Gejdos Patrik 100086 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
164. Lassak Stefan 100086 [1]   TJ Tatran Zakamenne
165. Vrtena Daniel 100083 [5]   Tj Slavia Caissa Cadca
166. Serdel Patrik 100083 [2]   TJ Tatran Zakamenne
167. Plaskur Marek 100083 [3]   TJ Tatran Zakamenne
168. Kondela Kristian 100083 [1]   TJ Tatran Zakamenne
169. Kovalova Dominika 100083 [3]   TJ Tatran Zakamenne
170. Balun Mario 100081 [1]   TJ Tatran Zakamenne
171. Durkac Tomas 100080 [3]   ZS Turzovka
172. Janec Jakub 112780 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
173. Cvapkova Klara 100080 [3]   ZS Turzovka
174. Gonsorova Dominika 100079 [1]   TJ Tatran Zakamenne
175. Liska Richard 100079 [3]   CVC Zilina
176. Caban Michal star136379 [1]   Sk Garde Cvc Detva
177. Tokar Martin 100079 [2]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
178. Hudec Nikolas 100078 [1]   TJ Tatran Zakamenne
179. Kosper Jan 100078 [2]   KSS Rajec
180. Hreus Tomas 100077 [2]   ZS Martinska Zilina
181. Iglarova Lucia 100077 [1]   TJ Tatran Zakamenne
182. Vrabel Kristian 100076 [1]   TJ Tatran Zakamenne
183. Buco Oliver 100076 [3]   ZS Lucky
184. Taliga Ondrej 100076 [2]   Osk Renop Liptovska Tepla
185. Durcov Martin 100075 [2]   Sk Garde Cvc Detva
186. Jakubjakova Nikola 100075 [1]   TJ Tatran Zakamenne
187. Janetova Rebeka 100074 [3]   TJ Tatran Zakamenne
188. Bris Timotej 100074 [1]   TJ Tatran Zakamenne
189. Klokocik Alex 100073 [1]   TJ Tatran Zakamenne
190. Wandelt Viliam Gabriel 100071 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca
191. Godis Boris 100071 [1]   TJ Tatran Zakamenne
192. Cernakova Jana 100070 [1]   Ziar Nad Hronom
193. Koval Peter 100070 [1]   TJ Tatran Zakamenne
194. Haluskova Sabina 100069 [4]   Zs Radvanska Banska Bystrica
195. Srogon Mario 100069 [1]   TJ Tatran Zakamenne
196. Glejtek Samuel 100069 [4]   TJ Tatran Zakamenne
197. Vecerek Andrej 100068 [1]   TJ Tatran Zakamenne
198. Barcaj Andrej 100068 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
199. Ondrasek Lubomir 067 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
200. Bielik Eduard 100067 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
201. Badinka Adam 100067 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
202. Boba Kristian 107365 [1]   Tsc - Msk Martin
203. Mrekaj Lukas 100065 [1]   TJ Tatran Zakamenne
204. Molko Simon 100065 [3]   CVC Zilina
205. Biever Patrik 100065 [2]   Banska Bystrica
206. Kotula Matus 100064 [2]   Gymnazium Cadca
207. Ondriga Michal 100063 [2]   TJ Tatran Zakamenne
208. Drunek Richard 100063 [1]   TJ Tatran Zakamenne
209. Mikolajcik Lukas 100062 [1]   TJ Tatran Zakamenne
210. Ondriga Matej 100061 [2]   TJ Tatran Zakamenne
211. Ksendzulak David 100061 [1]   TJ Tatran Zakamenne
212. Vojtassak Samuel 100060 [1]   TJ Tatran Zakamenne
213. Strapec Tomas 100059 [5]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
214. Mordac Daniel 100059 [1]   TJ Tatran Zakamenne
215. Seliga Denis 100058 [1]   TJ Tatran Zakamenne
216. Sumihorova Adriana 100058 [2]   TJ Tatran Zakamenne
217. Mikus Alexander 100057 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
218. Bodor Leo 100057 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
219. Kovac Juraj 100056 [1]   TJ Tatran Zakamenne
220. Jendrasik Matej 100055 [2]   TJ Tatran Zakamenne
221. Kurnavkova Nina 100055 [1]   TJ Tatran Zakamenne
222. Bella Alexander 100055 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
223. Poltak Maros 100054 [2]   TJ Tatran Zakamenne
224. Buliak Martin 100054 [1]   TJ Tatran Zakamenne
225. Mikusova Martina 100054 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
226. Pavlisinova Julia 100054 [2]   ZS Turzovka
227. Roncak Peter 100054 [2]   TJ Tatran Zakamenne
228. Ovsak Lubos 100053 [1]   TJ Tatran Zakamenne
229. Korenko Jakub 100052 [2]   CZS Dobreho pastiera Zilina
230. Laslopova Natalia 100051 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
231. Iglar Marian 100050 [1]   TJ Tatran Zakamenne
232. Gruchala Jozef 100049 [2]   TJ Tatran Zakamenne
233. Marcinek Matus 100049 [2]   Sk Brezno
234. Kosperova Sara 100049 [2]   KSS Rajec
235. Kondela Matej 100049 [1]   TJ Tatran Zakamenne
236. Dubovska Ema 100048 [4]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
237. Mojzita Adrian 100048 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
238. Papol Adam 100047 [2]   ZS Turzovka
239. Cic Marek 100047 [1]   TJ Tatran Zakamenne
240. Gondasova Patricia 100047 [3]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
241. Zvoda Marek 100045 [6]   Tsc - Msk Martin
242. Florkova Rebeka 100044 [1]   TJ Tatran Zakamenne
243. Kacmarcikova Vanesa 100044 [3]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
244. Morova Jaroslava 100043 [2]   Zs Radvanska Banska Bystrica
245. Fujak Jakub 100043 [2]   ZS Turzovka
246. Grofcik Jakub 100042 [1]   TJ Tatran Zakamenne
247. Jurik Filip 100042 [2]   Sk Garde Cvc Detva
248. Blasko Lukas 100042 [2]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
249. Vrskova Lucia 100042 [2]   Cierne pri Cadci
250. Skocik Samuel 100041 [1]   ZS Rabca
251. Cibulka Michal 100041 [1]   ZS Clementisova Kysucke Nove Mesto
252. Gabris Roman 116741 [1]   Gymnazium Cadca
253. Zliechovec Michal 100040 [1]   Ziar Nad Hronom
254. Tokar Tomas 100040 [2]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
255. Mrekaj Peter 100040 [1]   TJ Tatran Zakamenne
256. Barta Vladimir 100039 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca
257. Mrocek Mikulas 100038 [3]   TJ Tatran Zakamenne
258. Gregor Samuel 100038 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
259. Ivaskova Zuzana 100038 [2]   Tj Drazkovce
260. Alexi Adrian 100038 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
261. Jurikova Daniela 100037 [2]   Sk Garde Cvc Detva
262. Zold Matus 100037 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
263. Feketikova Karin 100037 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
264. Janeta Timotej 100036 [3]   TJ Tatran Zakamenne
265. Kozel David 100036 [1]   ZS M R Martakovej Liptovsky Mikulas
266. Zatkuliak Gregor 100036 [1]   TJ Tatran Zakamenne
267. Marcinek Miroslav 100036 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
268. Suchanek Filip 100035 [1]   TJ Tatran Zakamenne
269. Tokarova Patricia 100035 [1]   Sk Junior Cvc Banska Bystrica
270. Jozefik Alex 100035 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
271. Hruz Matej 100034 [2]   Tsc - Msk Martin
272. Molko Matus 100034 [2]   CVC Zilina
273. Jurkovic Daniel 100034 [1]   CVC Liptovsky Mikulas
274. Tolmaci Tomas 100034 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
275. Malcek Patrick Dominic 100033 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
276. Zeman Samuel 100033 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica
277. Fidrik Patrik 100032 [1]   Liptovsky Mikulas
278. Malatinsky Filip 100032 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
279. Dibdiakova Katarina 100031 [1]   TJ Tatran Zakamenne
280. Zbojek Jakub 100031 [2]   ZS Turzovka
281. Slivka Samuel 100030 [4]   Tj Slavia Caissa Cadca
282. Szuperak Filip Marko 100030 [1]   Liptovska sachova skola
283. Kovalik Lukas 100030 [1]   TJ Tatran Zakamenne
284. Roncak Adam 100030 [1]   TJ Tatran Zakamenne
285. Nikodemova Ivana 100030 [2]   Tsc - Msk Martin
286. Kytlic Michal 131930 [1]   Nitrianska sachova akademia
287. Uhrin Michal 100030 [1]   ZS M.R.Stefanika Lucenec
288. Rusek Michal 100029 [2]   Liptovska Sachova Skola
289. Kim Wuoyoung 100029 [2]   CVC Zilina
290. Chladek Adam 100029 [1]   Cvc Zilina
291. Salling David 100029 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla
292. Srogonova Darina 100028 [1]   TJ Tatran Zakamenne
293. Simko Stefan 100028 [1]   Ziar Nad Hronom
294. Benus Damian 100028 [1]   TJ Tatran Zakamenne
295. Cisarik Tomas 100028 [1]   Cvc Zilina
296. Kavec Denis 100028 [1]   ZS Rajec
297. Suvak Michal 100027 [1]   Od Dasky
298. Kosper Ondrej 100026 [2]   KSS Rajec
299. Gjabel Juraj 100026 [1]   ZS Martinska Zilina
300. Barcak Viliam 100026 [2]   ZS Turzovka
301. Bajo Juraj 100026 [1]   TJ Tatran Zakamenne
302. Zold Zigmund 100026 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
303. Mojzis Michal 100025 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca
304. Holicka Adam 100025 [1]   ZS Lucky
305. Klochan Patrik 100025 [1]   Spojena skola internatna Lucenec
306. Lalik Kristof 100024 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
307. Mrekaj Damian 100024 [1]   TJ Tatran Zakamenne
308. Michaliskova Viktoria 100024 [2]   ZS Turzovka
309. Vrzgula Michal 100024 [2]   Tj So Lucky
310. Rusnak Matej 100024 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
311. Kuchtak Tobias 100023 [1]   TJ Tatran Zakamenne
312. Vencel Patrik 100023 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica
313. Cernansky Martin 100022 [1]   Tj Slovan Rajecke Teplice
314. Lukacik Andrej 100022 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
315. Cernansky Jurko 100021 [2]   KSS Rajec
316. Lassak Lukas 100021 [1]   TJ Tatran Zakamenne
317. Cerchlan Adam 100021 [2]   ZS Turzovka
318. Jendrasik Jakub 100020 [1]   TJ Tatran Zakamenne
319. Roncak Andrej 100020 [1]   TJ Tatran Zakamenne
320. Kyzurova Barbora 100020 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
321. Janeta Simon 100019 [1]   TJ Tatran Zakamenne
322. Petrzel Alex 100019 [1]   Ziar Nad Hronom
323. Roncakova Veronika 100018 [1]   TJ Tatran Zakamenne
324. Tasar Dominik 100018 [1]   ZS Turzovka
325. Sochulakova Vanesa 100018 [1]   TJ Tatran Zakamenne
326. Poltarsky Patrik 100018 [1]   Spojena skola internatna Lucenec
327. Hlavac Richard 100017 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca
328. Bella Filip 100017 [1]   Od Dasky
329. Malcekova Nicolette Danielle 100017 [1]   Gymnazium B.S.Timravy Lucenec
330. Zanovit Filip 100016 [1]   CVC Zilina
331. Hruby Tomas 100016 [1]   Cvc Zilina
332. Fidrich Patrik 100016 [2]   Tsc - Msk Martin
333. Miso Adrian 100016 [1]   ZS Rajec
334. Gregusova Klara 100016 [1]   ZS Turzovka
335. Stauderova Alica 100015 [3]   CVC Zilina
336. Danovska Timea 100015 [3]   Tsc - Msk Martin
337. Janeckova Lenka 100015 [2]   TJ Tatran Zakamenne
338. Tokarcik Marcus 100015 [2]   Tsc - Msk Martin
339. Scamba Lukas 100015 [1]   Evanjelicka skola L Mikulas
340. Kotula Simon 100015 [1]   TJ Slavia Caissa Cadca
341. Michalek Tobias 100015 [1]   ZS J.J.Thurzu Detva
342. Florkova Ema 100015 [1]   TJ Tatran Zakamenne
343. Sustiak Marek 100015 [1]   CZS Dobreho pastiera Zilina
344. Makuch Emil 100013 [1]   TJ Tatran Zakamenne
345. Kocurova Klara 100012 [1]   TJ Tatran Zakamenne
346. Pokusa Branislav 100012 [1]   TJ Tatran Zakamenne
347. Seredy Jakub 100012 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca
348. Racak Michal 100011 [2]   SK Brezno
349. Mihalic Jakub 100011 [1]   ZS Turzovka
350. Kurnavkova Sofia 100011 [1]   TJ Tatran Zakamenne
351. Chlebnican Adrian 100011 [1]   ZS Obrancov mieru Detva
352. Slastanova Timea 100010 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca
353. Geris Elias 100010 [1]   ZS Janka Krala Lipt Mikulas
354. Farkas David Sebastian 100010 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
355. Priechodska Lenka 100010 [1]   TJ Tatran Zakamenne
356. Stricova Julia 10009 [1]   MS Stonozka Liptovsky Mikulas
357. Poltak Alex 10009 [2]   TJ Tatran Zakamenne
358. Brisova Jazmina 10009 [1]   TJ Tatran Zakamenne
359. Bajak Tobias 10009 [1]   ZS Turzovka
360. Jang Yoel 10009 [1]   CVC Zilina
361. Supica Peter 10009 [2]   ZS Turzovka
362. Hulina Roman 10009 [1]   ZS MS A.Vagaca Detva
363. Kubasova Miroslava 10008 [1]   TJ Tatran Zakamenne
364. Durka Vladimir 10008 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca
365. Papaj Aurel 10008 [1]   Liptovska Sachova Skola
366. Rackova Sofia 10008 [2]   CVC Neslusa
367. Kovacik Matej 10008 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
368. Skalda Samuel 10008 [1]   Sk Postoj.Sk Kremnica
369. Blanarova Hana 10007 [1]   ZS S Cambela Slovenska Lupca
370. Jedlicka Richard 10007 [1]   Tj Drazkovce
371. Kyzurova Emma 10007 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
372. Hric Jan 10006 [1]   Liptovska Sachova Skola
373. Pruzinska Martina 10006 [1]   Ziar Nad Hronom
374. Rusnak Richard 10006 [1]   ZS MS A.Vagaca Detva
375. Roncakova Michaela 10006 [1]   TJ Tatran Zakamenne
376. Misik Tomas 10005 [1]   ZS Janka Krala Lipt Mikulas
377. Muller Magdalena 10005 [2]   Evanjelicka skola L Mikulas
378. Resutikova Sona 10005 [1]   TJ Tatran Zakamenne
379. Pekara Lubko 10005 [1]   ZS Rajec
380. Kubros Jozef 10005 [1]   ZS Turzovka
381. Kurtiniak Nicolas 10005 [1]   Sukromna ZS Lucenec
382. Elias Fedor 10004 [2]   Cvc Zilina
383. Cisarikova Nina 10004 [2]   ZS Turzovka
384. Fridrich Michal 10004 [2]   ZS s MS Liptovska Tepla
385. Vrskovy Adam 10004 [1]   Cierne pri Cadci
386. Benusova Vanesa 10004 [1]   TJ Tatran Zakamenne
387. Macak Dominik 10004 [1]   ZS Rajec
388. Magurova Martina 10004 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
389. Wandelt Dominik Valentin 10004 [1]   Tj Slavia Caissa Cadca
390. Durnikova Terezia 10003 [1]   ZS Turzovka
391. Tichy Simon 10003 [1]   Zs Radvanska Banska Bystrica
392. Slivkova Sofia 10003 [1]   ZS Vajanskeho Lucenec
393. Slizova Martina 10003 [2]   CVC Neslusa
394. Betakova Katarina 10003 [1]   TJ Tatran Zakamenne
395. Nosakova Nina 10003 [1]   Tj Drazkovce
396. Spircova Kamila 10002 [1]   Sachovy Klub Mladost Neslusa
397. Tkacik Michal 10002 [1]   ZS s MS Liptovska Tepla
398. Mrekajova Ema 10002 [1]   TJ Tatran Zakamenne
399. Horvat Alexander 10002 [1]   ZS Lucky
400. Celestiak Martin 10002 [1]   Tj Drazkovce
401. Bolibruchova Lucia 10001 [1]   TJ Tatran Zakamenne
402. Simoncic Matus 10001 [1]   Tj Drazkovce
403. Kukanova Dominika 10001 [1]   Ziar Nad Hronom
404. Vilhan William 10001 [1]   ZS Obrancov mieru Detva

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -