Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kapral Roland10001017844
2. Duda Daniel10001014333
3. Cernicky Martin1000127633
4. Choma Simon100094833
5. Oravec Dominik100084522
6. Cmorej Daniel100082833
7. Uriga Jakub1000111511
8. Vesela Kristina100011822

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -